2012 Aralık Anneleri Paylaşım Alan

merhaba kızlar,bugün gebelik kesesini gördüm..aralık annesi olucam Allah nasip ederse..hamileliğim ruhsal yönden sıkıntılı geçiyor çünkü ikinci bebeği istemiyorduk,ama vardır bir hayır diyorum..baş dönmem ve uyku halim çok,yardımcı hiç kimsem yok. ailem bebeği aldırmadığım için bana çok kıızgın,napıcaksın ikinci çocuğu sakın arayıpta şikayetlerini söyleme diyorlar.kayınvalidem kendi halinde ve sürekli geziyor zaten..annem istanbulda :) eşimde geç geliyor,gelincede ilgili olduğu söylenemez..Yani siz hamişlere çok iş düşüyo:))umarım güzel paylaşımlarımız olur..geçmişi okuyamadım bir ara bakıcam..hepimize hayırlı doğumlar..

merhaba kızlar,bugün gebelik kesesini gördüm..aralık annesi olucam Allah nasip ederse..hamileliğim ruhsal yönden sıkıntılı geçiyor çünkü ikinci bebeği istemiyorduk,ama vardır bir hayır diyorum..baş dönmem ve uyku halim çok,yardımcı hiç kimsem yok. ailem bebeği aldırmadığım için bana çok kıızgın,napıcaksın ikinci çocuğu sakın arayıpta şikayetlerini söyleme diyorlar.kayınvalidem kendi halinde ve sürekli geziyor zaten..annem istanbulda :) eşimde geç geliyor,gelincede ilgili olduğu söylenemez..Yani siz hamişlere çok iş düşüyo:))umarım güzel paylaşımlarımız olur..geçmişi okuyamadım bir ara bakıcam..hepimize hayırlı doğumlar..

canim hosgeldin oncelikle
ne demek niye aldirmadin gozlerime inanamadim okurkenn:KK53::KK53::KK53::KK53:

bir cana kiymak bu kadar kolaymi

en dogrusuna karar vermissin arkadasim rabim kimseye muhtac etmesin seni
hayirli dogumlar insallahh

canımmm çok üzüldüm cennette seni bekliyo melegin inşallah başarıyla attatmışsındır imtihanını ve artık mükafatını alırsın
bende inşallah bu sefer aralık annesiyim 16 nisanda kese ve kalp atışı usgm var 1 kimyasal gebeligim var onu bile zor atlatmıştık rabbim beterinden korusun hep beraber burdan güzel haberler alıp veririz birbirimize:KK16:

inşallah canım bende ayın 20sinde gideceğim kese ve kalp atışı için inşallah bi sorun yoktur bebeğimde

.......................................

Son düzenleme:
canim hosgeldin oncelikle
ne demek niye aldirmadin gozlerime inanamadim okurkenn:KK53::KK53::KK53::KK53:

bir cana kiymak bu kadar kolaymi

en dogrusuna karar vermissin arkadasim rabim kimseye muhtac etmesin seni
hayirli dogumlar insallahh
onlarda beni düşünüyorlar eşin çok ilgili bi adam değil,sende romatizma var,yapı olarakta hassas ve güçsüzsün diye ama ben bu günaha giremem.onlara söylediğimde o daa kan pıhtısı erkes aldırıyo,aldır rahatına bak diyorlar..ama yapamamm..tek istediğim sağlık sağlık sağlık gerisi hallolur

klavyede h harfimi bozmuş benim sıpa.
erkes falan yazmışım trakyalılar gibi be ya..

acayipp uyku ve baş dönmesi yaşıyorum.bi iş yapamaz oldum.temizlik yapmayı özledim :KK43:

arkadaşlar sizin adınıza çok seviniyorum inş bende aranıza katılırım benim bat 10 nisan beklemedeyim...

canım cok cok üzüldüm herseyden önce Allah cc yardımcı olacaktır inşaallah kimseye ihtiyacın kalmıycak rabbim yardımcın olsn senin ve bizlerin
bu arada kızlar ben de bugun keseyi gördüm kalp atısları için15 gün sona dedi cok şükür bişi yok:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

hayırlı olsun öncelikle rabbim gönderdiyse o melegi vardır bi bildigi inşallah kolay sıkıntısız bi hamilelik geçirirsin burdan hep beraber paylaşırız haberlerimizi:KK34:

kızlar bişey soracam yarın doktora gidecem ilk kez büyük ihtimal kan tahlili falan yapılacak aç mı gitmeliyim bilemedim

kızlar bişey soracam yarın doktora gidecem ilk kez büyük ihtimal kan tahlili falan yapılacak aç mı gitmeliyim bilemedim

canim hic bilmemki bence ac git her ihtimale karsi biseyler al yanina sonra basin falan donerse yersin

usg ile keseciği görürse belki tahlil istemeyebilir. bellide olmaz ama aç gitme başın döner fenalaşabilirsin
uyku maalesef bendede var ölü gibiyim resmennnnn

uyku benimde favorim bu ara. hep uyumak istiyorum ama uyumak nerdeeeee kızım sabahtan akaşama kadar kalk kalk kalk diyip duruyor ya da ofuuma diyor yani oturma demek istiyor. yatıncada kafaya kumanda ya da oyuncak yiyebiliyorum :KK1:

usg ile keseciği görürse belki tahlil istemeyebilir. bellide olmaz ama aç gitme başın döner fenalaşabilirsin

uyku benimde favorim bu ara. hep uyumak istiyorum ama uyumak nerdeeeee kızım sabahtan akaşama kadar kalk kalk kalk diyip duruyor ya da ofuuma diyor yani oturma demek istiyor. yatıncada kafaya kumanda ya da oyuncak yiyebiliyorum :KK1:

kizinla bu gebeliginde fark varmi canimm

benim bulantilar basladi hafiften

kizinla bu gebeliginde fark varmi canimm

benim bulantilar basladi hafiften

walla canım 5+5 iz bugun daha çok yeni ya o yüzden henüz bir fark var diyecek kadar farkındalık yok hamileliğimde. benimde bulantılar 3 gündür var hatta bugün öğlen 3 e kadar aç oturdum ağzıma birşey sürmek gelmedi içimden. tatsız tutsuz bulantılı bir gündü. hormonlar salgılandıkça bulantılar artacak inş hepimizinki kolay geçer.

cnm bence aç gitme bişiler ye kahvaltını güzelce yap git tabi sabah gideceksen en azından dinç olursun...

canım bende de aynı sıkıntı var dün öğleden sonra azcık uyumuşum kanepede üstüme atlayıp oğlum anne anne uyan uyan anne uyan anne uyan sürekli bunları duyarak uyandım beni hiç uyutmaz bakalım bu sefer nasıl geçircek çocuklarla hamileliği...

günaydın güzel aralık anneleri :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

nasılsınız bugün kızlar bende bulantı başlamadı henüz ama oğlumda da böyle hemen başlamamıştı 1 2 hafta sonra başalmıştı ve 4 ay devam etmişti şimdide öyle mi olcak acaba??

kızlar bişi sorcam ben doktora bu cumartesi gidicem siz gittinizmi öğrendikten sonra hamileliğinizi??

Merhaba, yaş :27 kilo:53
1 gün gecikmeyi bekleyemeden test yaptım ve silik olarak 2. çizgi çıkınca 2 test daha yaptım ve aynı silik çift çizgi çıktı. Kan testi yaptırdım sonuç 54.99 poz çıktı. ancak sonuç bana çok düşük geldi. Size danışmak istedim lütfen yorumlarınızı yazabilir misiniz?
Herkese teşekkürler.

merhabaaaa,güzel arkadaşlarımm
uykudan kalktım pc başına geçtim,ayağa kalkmaya korkuyorumm yine başım döner diye,kaç gündür başım çok dönüyo..ben lustral kullanıyordum tam bir yıldır birden kestiğim içinde olabilir bu baş dönmem.yarın doktora gidip sorucam..

X