2012 Aralık Anneleri Paylaşım Alan

Zaten ilerde fazlasıyla belli edecekler kendilerini :KK70: minik ayacıklarıyla tekmeleyerek.Şimdi bari rahat edelim biraz.Özellikle yaz döneminde umarım rahat geçer.Bu yaz çok sıcak olacakmış.

İnşallah canım inşallah o haftalara ulaşmak nasip olur, sonra istediği gibi tepinsin dursun :)
Neyse en azından son aylar sonbahar-kışa denk geliyor.

aralık ayı annelerii nerdesinizzzzzzzzzzzzz:KK36::KK36::KK36:
burdayız canım nasılsın :KK16::KK16::KK16::KK16:
Merhaba kızlar. Ben de bir Aralık annesi adayıyım. Öğreneli 1 haftayı geçti aslında ama korkumdan yazamadım. Bugün keseyi gördük, haftaya da inşallah kalp atımını duyarız.
Bu beşinci hamileliğim ama herşey yolunda giderse ilk bebeğim olacak inşallah.
hayırlı olsun cnm inşallah rabbim sağlıkla kucağına almayıda nasip eder hepimize inşallah...
Merhaba 2012 Aralık anne adayları;
Öncelikle hepinize sağlıklı ve rahat bir hamilelik diliyorum ve vakitli,sağlıklı doğumlar diliyorum.
Ben 2011 Şubat annesiyim.2009'dan beri KK'da çeşitli topiclerde yazdım.2010'da Klomen tedavisi ile hamile kalıp 2011 5 Şubatta doğum yaptım.Çoook cadı ama Dünyalara değişmeyeceğim 14 aylık bir kızım var.Aralık ayından beri adet olamıyordum ve geçen hafta süpriz bir şekilde hamile olduğumu öğrendim.Rabbime şükürler olsun ki süpriz bir bebiş yolladı bana. SAT belli olmadığı için tahmini doğum tarihi söyleyemiyorum.Bugün doktora gittim.Kese göründü ve ölçüm yapıldı.Kese ölçülerine göre 5+1 gözüküyorum.Sanırım Aralığın ilk haftasına denk geliyor doğum. Önceki doğumum sezeryan olduğu ve bazı sağlık sorunları yaşadığım için belki erken alabilirler ve Kasım annesi olurum ama ben yine de buraya yazdım.
Tabloya beni de eklerseniz çok memnun olurum. Bilgilerim yaşadığım şehir:Ankara 2. bebeğim olacak SAT yok Tahmini SAT 1 MART. Bu SAT'a göre tahmini doğum 6Aralık.
hoşgeldin cnm ayyyy ne güzel arka arkaya olmuş sürpriz yapmış inşallah sağlıkla gelir bebişin cnm...
merhaba kızlar , öğlen dün yaptırdığım teste güvenemeyip tekrar gideceğimden bahsetmiştim. dün kanda 54 çıkan sonuç bugün 86 çıktı. boş yere ümitlenmiyorum umarım.

cnm bir gün içinde bu kadar artış normal bence en iyisi emin olmak için bi doktora git kafanda şüphe kalmasın...

haaaaaaa bu arada ben:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: aralık çocugu ve aralık annesiyim :):KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

mrb kızlar bugün gitim doktora.. 6 tüp kan verdim aç karnına öldüm resmen yaa doktor hcg 19660 çıktı ultrasyon için haftaya gidecem doktora.. artık tasdiklendi hamiş olduğum.. :KK49:

mrb kızlar bugün gitim doktora.. 6 tüp kan verdim aç karnına öldüm resmen yaa doktor hcg 19660 çıktı ultrasyon için haftaya gidecem doktora.. artık tasdiklendi hamiş olduğum.. :KK49:

gözün aydın canım da ben de tastikledim ulturason da da baktı doktorum kesemizi gördü kalp atısı içinde 15gün sona 20nisanda gel dedi sen nie keseyi görmedin 1hafta sonaya kaldı?

gözün aydın canım da ben de tastikledim ulturason da da baktı doktorum kesemizi gördü kalp atısı içinde 15gün sona 20nisanda gel dedi sen nie keseyi görmedin 1hafta sonaya kaldı?

canım 4+ kaç ya da 5+ ??
keseyi ne zaman gördünüz ?

merhaba kızlar nasılsın nasıl gidiyo hamilelik :KK49:
bişey sorucam benim ara ara kasığımda hafif ağrı oluyo sizde de oluyo mu :44:

selam guzel anneler ben coook kotuyummmmm

geberiyorum adetaaa kizimdada boyleydim acaba budami kiz:44:

bu asiri bulanti neden olur kizlar yaaaaa

slm arkadaşlarrr kısmetse bende aralık annesiyim çok mutluyumm 6 ay sonra Allah nasip etti 5 haftalık falan çok şükür hiçbir şikayetim yok hafif ağrılar dışında Allah hepimizi korusun. Hepimizin bebekleri sağlıklı bir şekilde dünyaya gelsin. Cumartesi günü görmeye gidiyorum ilk göz ağrımı...

miden bulandığı zaman tuzlu çubuk ye canım işe yarıyo bastırıyo biraz
neden olduğunu bilmiyorum ama aynı cinsiyet olacak diye birşey yok belki senin tüm hamileliklerin böyle geçecek mesala abimin eşi 2 hamilelikte de aynı şekilde belirtiler vardı ilki erkek ikincisi kız :KK34:

herkese selammlar bende aralık annesi olacağım inşallah
sat 3 mart yaş 26 doğum 8 aralık kızım abla oluyor kilo 72
herkes sağlıkla kucağına alsın inşallah salı gnü kan verdim 161 çıkmıştı cumartesi tekrar vereceğim haftayada dr. a gideceğim inşallahh

merhaba kızlar , öğlen dün yaptırdığım teste güvenemeyip tekrar gideceğimden bahsetmiştim. dün kanda 54 çıkan sonuç bugün 86 çıktı. boş yere ümitlenmiyorum umarım.

değerin azlığı çokluğu önemli değil zaten adetinizden 3 gün önceymiş bunu düşünürsek çok iyi ve kan verirseniz gün aşırı verin çünkü değerin 2 ye katlaması gerekiyor ertesi gün içinde iyi bir değer 86

6 tüpmüüüüü:KK53:
değeriniz ne kadar yüksek gününüz çok mu geçti yoksa ikiz falan mı geliyor :KK49:

canım 4+ kaç ya da 5+ ??
keseyi ne zaman gördünüz ?

beta hcg 1500 ü geçtikten sonra vajinal muayenede görünür ondan 7-10 gün sonrada kalp atışı duyulur

miden bulandığı zaman tuzlu çubuk ye canım işe yarıyo bastırıyo biraz
neden olduğunu bilmiyorum ama aynı cinsiyet olacak diye birşey yok belki senin tüm hamileliklerin böyle geçecek mesala abimin eşi 2 hamilelikte de aynı şekilde belirtiler vardı ilki erkek ikincisi kız :KK34:

haklisin canimm benim anneminde oyle gecermiss anneme cektim galiba
ama hayirli saglikli olsundaa cok dua ettim olmaz isede rabbimin vardir bir bildigi
kraker falan ise yaramiyor canim
agzimda cokkk kotu bir tat varr ve surekli bulantiiiiiii

canım benim oglumda ilk 3ve son 3ay olmak üzre yatak yüzü görmedim hamileligim lavabo köselerinde gecti kızla erkekle alakası yok bu bulantıların bünyeyle alakalı benceeeeee

hayirli geceler 2012 aralik anne adaylari saglicakla kuvusmaniz dilegimle
ins bende bir supriz yapip sizin araniza katilirim sat 12 mart eger bebk varsa 18 aralikta tesrif edecek ailecek bebk istiyoruz soyle boyledegil hasret kaldik resmen ins bekletmenden gelir kuzummm:KK49:

X