2012 Aralık Anneleri Paylaşım Alan

aralık anneleri daha hamile olduklarını henüz farketmediler sanırım topiğimiz sessiz sakin...

bir an önce dolsun topiğimiz.

Merhaba arkadaşlar.
Tablo güncelleniyor mu bilmiyorum;
Bebeğimin doğum tarihi 1 Aralık inşallah. 25 yaşında 54 kiloyum ve ilk bebişim.

inşallah orkidem inşallahh takipteyimm kuzumm artıkk senii
bu aradaa bende aralıkk annesiydimm amaa kasım 14 de doğdu göktuğ canım

ayyy insallahh canimm yaaaaa
agzin bal yesinnnn:KK16::KK16::KK16::KK16:
farkliliklarin varmiydii tatlim kizlarinda ve goktugda adida pek guzel maasallahhh:nazar::nazar:

haydiiiii aralikkkk annnelerii nerdesiniiizzzzzzz

bulantilariniz basladimiiiiii benim henuz yokk ama sabahlari basim donuyorrrr

ay sinirlerim cok bozuk.
adetim hala gelmedi bugun 29. gun ve 4 gun gecmis oldu adetim ama testler negatif yani anlamiyorum
o zaman niye adet gelmiyor
kasigimda ip gibi sizilar hissediyorum durduk yere aglamak geliyor isimden.
cok ta uykum var acaba hepsi psikolojikmi yada erken kalktim ondanmi?
offf ya bir ogrenseydi ne oldugunu.
saglik ocaklarinin idrar testleri daha hassas oluyor. bende hastaneye gidip yaptiricam ama 1 hafta daha bekliyim
yaptirip negatif oldugunu ogrenince kendimi dovulmus gibi hissediyorum.
zaten bir haftaya kadarda gelmezse bebek olmazsa baska birsey var demektir.
benim bebeklerde cok nazli oluyor ya bir oncekinide cok gec ogrenmistim

Hiç sinirlerini bozma bak iki melek annesi diyorsun kendine yani geç olduğunu kendin söylüyorsun.. insan psikolojik olarak etkileniyor.. ben çok sık idrara çıkmaya başladım.. kız kardeşim tıp öğrencisi onaa söylüyorun gülüyor daha çok erken diye sanki 6 aylık gibi davranıyorsun abla diye dalga geçiyor.. sen de hiç düşünme önceki gibi bu da varsın geç olsun güç olmasın:nazar:

ben hala hiç birşey hissetmiyorum... acaba yok mu bişey ya.. midem bulanıyo gibi oluyo ama galiba kendim öyle hissediyorum. yani midem bulanmıyo aslında ama ben bulandırıyorum.. perşembeye daha çok var yaaa hamile değilsem neden 9 gün geciktim.. ilk bebeğim benim yani tabi varsa şu anda bile karnımın alt kısımlarında sızlama var.. akıntım var göğüslerime kendi elim yanlışla değince bile bağırıyorum... annemin dediği gibi sen daha küçüktün ne zaman anne oldun:89:

Hiç sinirlerini bozma bak iki melek annesi diyorsun kendine yani geç olduğunu kendin söylüyorsun.. insan psikolojik olarak etkileniyor.. ben çok sık idrara çıkmaya başladım.. kız kardeşim tıp öğrencisi onaa söylüyorun gülüyor daha çok erken diye sanki 6 aylık gibi davranıyorsun abla diye dalga geçiyor.. sen de hiç düşünme önceki gibi bu da varsın geç olsun güç olmasın:nazar:

sagol canim mesajin icin destek oldun inanki ama bugun bir islaklik hissedim wc ye kostum kanamam baslamis:KK43:
ustelikte oyle pembe filan degil normal kirmizi afedersin camasirmi kaplamis.
sonrada azaldi simdi pembeye donustu ama devam edicek gibi gorunuyor off ya ne kadarda umutlanmistim
benim adetim gun aksamaz erken gelir gec gelmez niye 6 gun gecikti de boyle umutlandirdi beni
cok uzgunum yikildim resmen ama saglik olsun ne diyelim ne zamansa nasip bende tekrar sut kokulu bebegimi alirim kucagima
basim cok agriyor agzim tadi kacti resmen ya. offf :KK43:

günaydın herkeseee.allah nasip ederse ben de Aralık annesi olacağım inş.

sat mart 1di, bat 26 sı olması gerekiodu olmadı-ki benim reglim çokkk nadir gecikmiştir. perş.günü kan testi yaptırdım 3 gün gecikmenin üstüne bhgc 319 çıktı, hamilelik var 10 gün sonra falan tekrar gel usg ile bakalım dedi doktor :KK49: hayırlısı kızlar korkuyorum inş. bi aksilik çıkmaz. çevremde kötü olayları duydukça üzülüyorum ya benim de başıma gelirse diye :KK50:

listeye beni de ekler misin cnm? 26 yaşındayım, 57 kiloyum(üff bikaç ay önce 55tim), ilk çocuğum olacak kısmetse :nazar:bebişin doğumu şuan için 6 aralık olarak çıkıyor

ayyy insallahh canimm yaaaaa
agzin bal yesinnnn:KK16::KK16::KK16::KK16:
farkliliklarin varmiydii tatlim kizlarinda ve goktugda adida pek guzel maasallahhh:nazar::nazar:

canım benim kızlarda daha çokk midem bulandııı kokulardan nefret ettim,buzdolabınıı açamazdımm ağlardımm resmenn ,hele bir komşununn yemekk kokusu gelsinnn dayanamazdımm kokusunaaa
ama oğlumda hiç birşey tiksinmedimmm ,ete düşkün olunurmuşş benn öyleydimm et kokusundan nefret etmedimm hiççç
kızlarda kasıklarımm ağrıdı oğlumda hepp belim ağrıdı
satenn kız bebek hamileliğii anneyi çok yorarmışşş

2012 aralik anneleri paylaşım alanı
ben 2012 aralik annesi oldum diyen bu kesinleşen sevgili anne adayımız lütfen bana ulaşsın bu başlığı kendisne devredeyim. Kendisi tablo yapabilen ve burası ile ciddi ilgilenecek biri olmaldıır.

[sıze=3]kizlarrrr lutfen bilgilerinizii ozelden yollayin aralik anneleri tekrar tekrar soyletmeyin rica ediyorumm bos yerleri dolduralim tesekkurler[/sıze]

anneyasikilosubebisin dogumukacinci bebiscinsiyetiismison durum
orkdm22651 aralık2.bebis:44::44::nazar:
dalin26????3 aralık3.bebis:44::44::nazar:
sinekoc????3 aralık2. Bebis:44::44::nazar:
sarajo????3 aralık??:44::44::nazar:
s_tekinozcanan25601 aralık ??:44::44::nazar:
yesim8428546 aralık2.bebis:44::44::nazar:
erva225625541 aralık ılk bebis:44::44::nazar:

bu arada ilk bebeğim benim

sagol canim mesajin icin destek oldun inanki ama bugun bir islaklik hissedim wc ye kostum kanamam baslamis:KK43:
ustelikte oyle pembe filan degil normal kirmizi afedersin camasirmi kaplamis.
sonrada azaldi simdi pembeye donustu ama devam edicek gibi gorunuyor off ya ne kadarda umutlanmistim
benim adetim gun aksamaz erken gelir gec gelmez niye 6 gun gecikti de boyle umutlandirdi beni
cok uzgunum yikildim resmen ama saglik olsun ne diyelim ne zamansa nasip bende tekrar sut kokulu bebegimi alirim kucagima
basim cok agriyor agzim tadi kacti resmen ya. offf :KK43:

ÜZÜLDÜM :KK43: ama sağlık olsun dediğin gibi nasip hayırlı evlatlar verir rabbim inşallah sana. ümidini kaybetme

yesimcimm cok uzuldum canim son durumun nedirr

karabiberimmm

mesela sabahlari azda olsaa isathsizligin bulantin olmadimii
ben kizimda cook kotuyduumm aynenn senin gibiii ama dur bakalim bu daha erkennn
senin kacinci hafdtalarda baslardii

sagolun kizlar
dun inanilmaz bir bas agrim vardi. Ben hayatimda boyle agri gormedim ya gecmek bilmedi 2 asprim ictim.
adetimde devam ediyor maalesef. sanirim kimyasal gebelik olustu. cunku bu kadar geckme hic olmamisti
neyse yapacak birsey yok gelecek ay korunmayi dusunmuyorum. ins tutar. hayilisi artik
Allah saglikla bebeklerinizi kucaklariniza almanizi nasip etsin.

dr a gittinmi yesim ne dedi dr canimm

diger kizlarr nerdesinizzzzz hamislik nasil gidiyorr haydinnnn amaaaaa

2012 Aralik Anneleri Paylaşım Alanı
Ben 2012 Aralik Annesi oldum diyen bu kesinleşen sevgili anne adayımız lütfen bana ulaşsın bu başlığı kendisne devredeyim. Kendisi tablo yapabilen ve burası ile ciddi ilgilenecek biri olmaldıır.

kizlarrrr lutfen bilgilerinizii ozelden yollayin aralik anneleri tekrar tekrar soyletmeyin rica ediyorumm bos yerleri dolduralim tesekkurler

anneyasikilosubebisin dogumukacinci bebiscinsiyetiismison durum
ORKDM22651 ARALIK2.bebis:44::44::nazar:
dalin26????3 ARALIK3.bebis:44::44::nazar:
sinekoc????3 ARALIK2. bebis:44::44::nazar:
sarajo????3 ARALIK??:44::44::nazar:
s_tekinozcanan25601 ARALIK ilk bebis:44::44::nazar:
yesim8428546 ARALIK2.bebis:44::44::nazar:
erva225625541 ARALIK ILK bebis:44::44::nazar:

merhaba canım 2 msj attım buraya ama askıda kaldı bari bide liste için atayım yaş 28 80 kilo 2 aralık ilk bebek tüp bebek
16 nisanda kese ve kalp atışı randevum var hepimizin hakkında hayırlısı olsunn:KK49:

arkadaslar 7haftalik hamileyim kan degerlerime bakildi..kanda az bir enfeksiyon cikmis.cok endiseleniyorum..benim gibi hamile olup bu durumu yasayan varmi

X