2012 Aralık Anneleri Paylaşım Alan

Evet evet paylaşalım hayat paylaşınca güzel lalalalalaa ben mesela mutlaka hergün 2 kaşık pekmez 1 tane yumurta ve cevizi eksik etmiyorum birde kury kayısı kompostosu yaptım az şekerli çubuk tarçın kuru üzüm çok azda karanfil attım nefis oldu ılık ılık içince gaz için iyi oluyor hemde doğal meyve suyu tavsiye ederim öptüüm annişler

canım yanlış yazmışsın cm olacaktı benimki :)

Canım haftalık iznine denk getirip bi kaç gün rapor falan alsan biraz dinlensen ne iyi olur senin için ben çalışmadığım halde hep yoruluyorum birde sen geceleri yatmadan önce ılık ballı süt yap kendine iç öyle yat hem rahatlatır deliksiz uyur dinlenirsin tavsiyem bu kendine öok dikkat et

Bendeee bende istiyorum o listede olmaaak banane banane :2:
meriva ilk hcg 263 henüz keseyi görmedik cuma günü yani 20 nisan görücez inşallah

]NİCK....................İLK BHCG........İLK KESE HAFTASI VE BOYUTU........KALP ATIŞININ GÖRÜLDÜĞÜ HAFTA,KESE VE BEBEK BOY

elendil.......................219................. ..4+2, 4mm........................20 nisan

sucukluyumurta ........2154.................4+2, 4,47mm.................. 23 nisan

burcu_gen------977(4+1de)...............5+0 ,10 mm....................6+0, bebek 0,5cm

livaza ......................184......................... ............................16 nisan

alishia.......................319................. ....................................

maya887....................371,26................. ................................20 nisan

biftek.........................54.99.............. .....................................

gyshnky......................691...............5+1 ..................................

egemm44...................1564.92..........5+0 3.8mm ..........................20 nisan

ruzgarr.........................161............... .....................................

hurser.........................442................ ......................................

ayo............................................... 5+0...................................21 nisan

wool............................102............... .......................................

gyshnky........................................... .....................................19 nisan

123m.............................62............... ....................................

melihayiğit......................408.............. 4+6,5mm..........................28 nisan

esleem..........................567............... .....................................

sonesinti.........................37.............. .......................................... 26 nisan

zzyyno............................................ .............................................6+6 kese 3cm,bebek 1cm

s_tekinozcanan................19960........... 7+1 11.3 mm..........................13 nisan

naz8 ............................. 323,4 .................................................. ..19 nisanda

obsesif22.........................115 .................5+0 3,5mm.........................

PembePanter....................1000............... ........................................

oflu .................................................. ..5+3 0,99--0,42cm..................24 nisan

oslem34..........................977............................................................1 mayıs

meriva...........................263...................20 nisan kese.........................

Son düzenleme:

Çoook teşekkür ederimm

bende bu listede olmak istiyorum lütfen ilk bthcg sonucum 27 çıktı keseyi görmek için doktor randevumuz 28 nisan :))

Çok teşekkürler canım. İstemiyordum ama rapor yoluna gideceğim sanırım. Hem yorgunum hem hafızam da garipleşti, unutkan oldum. İnşallah geçer kısa sürede..
Rabbim sağlık versin hepimize

NİCK....................İLK BHCG........İLK KESE HAFTASI VE BOYUTU........KALP ATIŞININ GÖRÜLDÜĞÜ HAFTA,KESE VE BEBEK BOY

elendil.......................219................. ..4+2, 4mm........................20 nisan

sucukluyumurta ........2154.................4+2, 4,47mm.................. 23 nisan

burcu_gen------977(4+1de)...............5+0 ,10 mm....................6+0, bebek 0,5cm

livaza ......................184......................... ............................16 nisan

alishia.......................319................. ....................................

maya887....................371,26................. ................................20 nisan

biftek.........................54.99.............. .....................................

gyshnky......................691...............5+1 ..................................

egemm44...................1564.92..........5+0 3.8mm ..........................20 nisan

ruzgarr.........................161............... .....................................

hurser.........................442................ ......................................

ayo............................................... 5+0...................................21 nisan

wool............................102............... .......................................

gyshnky........................................... .....................................19 nisan

123m.............................62............... ....................................

melihayiğit......................408.............. 4+6,5mm..........................28 nisan

esleem..........................567............... .....................................

sonesinti.........................37.............. .......................................... 26 nisan

zzyyno............................................ .............................................6+6 kese 3cm,bebek 1cm

s_tekinozcanan................19960........... 7+1 11.3 mm..........................13 nisan

naz8 ............................. 323,4 .................................................. ..19 nisanda

obsesif22.........................115 .................5+0 3,5mm.........................

PembePanter....................1000............... ........................................

oflu .................................................. ..5+3 0,99--0,42cm..................24 nisan

oslem34..........................977............................................................1 mayıs

meriva...........................263...................20 nisan kese.........................

superisi87......................27......................28 nisan................................

sucukluyumurta senın bhcg hormonun ne kadar fazla ıkız olma olasılıgı varmı?kesyı gordunuzmu cnm merak ettım

cnm ben bugün gittim dr a kese 8.8 mm karından bakıldı ama henüz küçük olduğu için bebeği göremedik bi sonraki randevu 9 mayıs. dualarınızı bekliyoruz

annecikler mrb ben yine hastanelik oldum ama iyikide gitmişim kesem 3.5 mmdi şimdi 4.8 mm olmuş çok şükür ama kanama devam ediyodoktor çok güzel konuştu kesen çok güzel dedi yukarda dedi aşaı falan inmemiş dedi yat dinlen dedi...

işe gitmeden önce bu tabloda kendimi görmek beni çok mutlu etti çok teşekkür ederim canım bugün güzel bir gün olsun hepimiz için :))

canım çok geçmiş olsun Allahın izniyle bişeycikler olmaz gerilme sen bak ne güzel kesecikte büyümüş benim arkadaşım 5. ayına kadar hastanede yattı kanamasından dolayı ve şimdi küçük bir aslan parçası var neredeyse 1 yaşına girecek artık hamilelikte kanama çok olağan bir şey 1 kaç güne geçer inaşllah :))

canım benim de aynı şekilde (gerçi bu sabah bulantı da fenaydı yarım saat çıkamadım lavabodan ne yedimse çıktı )ev işine gelince ben de yapamıyorum yattıkça yatasım geliyo ben de işten gelir gelmez yarım saat üstten toplayıp süpürüyorum bitti gitti ...çalışınca gerçekten zor oluyo benim de işe gidesim hiç yok çok bunaldım zaten psikolojim bi tuhaf :S
içini ferah tut toparlar minnak
aşırı tüketmedikçe sorun yok bence misal köftede kimyon kullanırım yada salatada maydonoz...o kaadan bişey olmaz mantığım bu
sucukluyumurta senın bhcg hormonun ne kadar fazla ıkız olma olasılıgı varmı?kesyı gordunuzmu cnm merak ettım
evet canım keseyi gördük 4+2 eşim ve ablam da aynı yorumu yapıyolar ama kese tek,içinden bi sürpriz çıkmazsa tekil gebelik

eneeee minnakın kesesi büyümüş kendine yer açıyo demek ki sıpam..yatmaya devam hadi bakalım annesi

Günaydıııın annişleeer nasılsınız bakiiim bugün maşallah hala bulantım yok benim şükürki sadece yorgunluk ve gaz sıkıntım var bebişlerimiz sağlıklı olsunlar da önrmli olan onlar hepimize kolaylıklar

günaydın allah nasip ederse bende aralık annesi olacağım dün öğrendim hamile olduğumu kanda baktırdım 224 çıktı yarın yine tekrarlayacağım ondan sonrada doktora gitmeyi düşünüyorum rabbim hepimize sağlıklı doğumlar yapmayı nasip etsin bu arada bende hiç belirti yok normalmi birde hamilelik takvimi nasıl yapılıyor yardımcı olursanız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…