2012 Aralık Anneleri Paylaşım Alan

günaydın allah nasip ederse bende aralık annesi olacağım dün öğrendim hamile olduğumu kanda baktırdım 224 çıktı yarın yine tekrarlayacağım ondan sonrada doktora gitmeyi düşünüyorum rabbim hepimize sağlıklı doğumlar yapmayı nasip etsin bu arada bende hiç belirti yok normalmi birde hamilelik takvimi nasıl yapılıyor yardımcı olursanız

Canım tebrik ederim çok sevindim senin adına endişe etmene gerek yok daha belirtiler için erken ayrıca herkes çok belirti yaşayacak diye bir şry yok belki sen şanslı hamilelerden olursun hamilelik takvimi profil ayarlarında bebeğinizin tahmini doğum tarihi diye bir yer var oraya tarihi yazıyorsun kolay gelsin şimdiden öptüüüm :KK9::KK49::nazar:

kızlar beni neden listeden çıkardınız zaten canım çok sıkkın dün gittim doktora kese görünmedi, 5 hafta 5 günlüktü 6 gün öncede bhcg 197 di.kesin görünmesi gerekiyorduu değilmı

NİCK....................İLK BHCG........İLK KESE HAFTASI VE BOYUTU........KALP ATIŞININ GÖRÜLDÜĞÜ HAFTA,KESE VE BEBEK BOY:emir_bebek:

elendil.......................219................. ..4+2, 4mm........................20 nisan

sucukluyumurta ........2154.................4+2, 4,47mm.................. 23 nisan

burcu_gen------977(4+1de)...............5+0 ,10 mm....................6+0, bebek 0,5cm:emir_bebek:

livaza ......................184......................... ............................16 nisan

alishia.......................319................. ....................................

maya887....................371,26................. ................................20 nisan

biftek.........................54.99.............. .....................................

gyshnky......................691...............5+1 ..................................

egemm44...................1564.92..........5+0 3.8mm ..........................20 nisan

ruzgarr.........................161............... .....................................

hurser.........................442................ ......................................

ayo............................................... 5+0...................................21 nisan

wool............................102............... .......................................

gyshnky........................................... .....................................19 nisan

123m.............................62............... ....................................

melihayiğit......................408.............. 4+6,5mm..........................28 nisan

esleem..........................567............... .....................................

sonesinti.........................37.............. .......................................... 26 nisan

zzyyno............................................ .............................................6+6 kese 3cm,bebek 1cm:emir_bebek:

s_tekinozcanan................19960........... 7+1 11.3 mm..........................13 nisan:emir_bebek:

naz8 ............................. 323,4 .................................................. ..19 nisanda

obsesif22.........................115 .................5+0 3,5mm.........................

PembePanter....................1000............... ........................................

oflu .................................................. ..5+3 0,99--0,42cm..................24 nisan

oslem34..........................977............................................................1 mayıs

meriva...........................263...................20 nisan kese.........................

superisi87......................27......................28 nisan................................

benide ekler misin canım ilk beta hcg 298 keseyi ilk 4+5 te gördük 10 mm kalp atışları için 5+5 e gün verdi yani 21 nisan

annecikler mrb ben yine hastanelik oldum ama iyikide gitmişim kesem 3.5 mmdi şimdi 4.8 mm olmuş çok şükür ama kanama devam ediyodoktor çok güzel konuştu kesen çok güzel dedi yukarda dedi aşaı falan inmemiş dedi yat dinlen dedi...

canım benım cok geçmış olsun meleklerımız bırakmasın bızı ınsallah.doktorun yat dınlen dedıyse yat canım.ben calıstıgım ıcın ve yerıme kımse bakamadıgı ıcın ben dınlenemıyorum acayıp uykum var halsızım mıdem bulanıyor.

kızlar beni neden listeden çıkardınız zaten canım çok sıkkın dün gittim doktora kese görünmedi, 5 hafta 5 günlüktü 6 gün öncede bhcg 197 di.kesin görünmesi gerekiyorduu değilmı

canım sıkma canını belki geç döllenmedir o yüzden görünmemiştir. dr. bişey demedimi?

Canım endişe etme sakın daha çok küçük bebişin görünmemesi normal benim hcg 263tü doktor bakmadı bile nasıl sinirlenmiştim ama oda öyle dedi çok küçük olduğu için görünmez dedi ben cuma günü gidicem ogün bile belki görünmeyecek ama ben biliyorum insnıyorum o benim içimde ben mutlu olursam oda mutlu olur ve beni bırakmaz sakın kendini strese sokma herşey güzel olacak sadece sabır :KK34::KK45:

Canım tebrik ederim çok sevindim senin adına endişe etmene gerek yok daha belirtiler için erken ayrıca herkes çok belirti yaşayacak diye bir şry yok belki sen şanslı hamilelerden olursun hamilelik takvimi profil ayarlarında bebeğinizin tahmini doğum tarihi diye bir yer var oraya tarihi yazıyorsun kolay gelsin şimdiden öptüüüm :KK9::KK49::nazar:

teşekkür ederim canım şu an için bir sorunum yok zamanla göreceğiz bakalım of ya yarısını yaptım gün gün gelişimini gösteren tabloyu yapamadım kafam karıştı

kimse sizi listeden çıkarmaz sanmıyorum...görmediyse arkadaş eklememiştir belki zaten daha...yada bi yanlışlık olmuştur...
içinizi rahat tutun cücükler hisseder üzülür...

işe gitmeden önce bu tabloda kendimi görmek beni çok mutlu etti çok teşekkür ederim canım bugün güzel bir gün olsun hepimiz için :))

canım çok geçmiş olsun Allahın izniyle bişeycikler olmaz gerilme sen bak ne güzel kesecikte büyümüş benim arkadaşım 5. ayına kadar hastanede yattı kanamasından dolayı ve şimdi küçük bir aslan parçası var neredeyse 1 yaşına girecek artık hamilelikte kanama çok olağan bir şey 1 kaç güne geçer inaşllah :))
inşallah canım dua edin lütfen
canım benım cok geçmış olsun meleklerımız bırakmasın bızı ınsallah.doktorun yat dınlen dedıyse yat canım.ben calıstıgım ıcın ve yerıme kımse bakamadıgı ıcın ben dınlenemıyorum acayıp uykum var halsızım mıdem bulanıyor.
inşallah bırakmasınlar şu yaşadığım stresi rabbim nasip ederde kucağıma alırsam mıncıklayarak soracam hesabını
kızlar kese resimlerimizi paylaşalım mı :KK16::KK16:

koyalım ama benim kese çok küçük zor belli oluyo:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

cücüğümün kesesiiiiiii :) :nazar:

$564532_10150725290912074_568397073_9328873_1503519118_n.jpg

NİCK....................İLK BHCG........İLK KESE HAFTASI VE BOYUTU........KALP ATIŞININ GÖRÜLDÜĞÜ HAFTA,KESE VE BEBEK BOY:emir_bebek:

elendil.......................219................. ..4+2, 4mm........................20 nisan

sucukluyumurta ........2154.................4+2, 4,47mm.................. 23 nisan

burcu_gen------977(4+1de)...............5+0 ,10 mm....................6+0, bebek 0,5cm:emir_bebek:

livaza ......................184......................... ............................16 nisan

alishia.......................319................. ....................................

maya887....................371,26................. ................................20 nisan

biftek.........................54.99.............. .....................................

gyshnky......................691...............5+1 ..................................

egemm44...................1564.92..........5+0 3.8mm ..........................20 nisan

ruzgarr.........................161...............kese 9.1mm (16nisan).....................................(24 nisan)

hurser.........................442................ ......................................

ayo............................................... 5+0...................................21 nisan

wool............................102............... .......................................

gyshnky........................................... .....................................19 nisan

123m.............................62............... ....................................

melihayiğit......................408.............. 4+6,5mm..........................28 nisan

esleem..........................567............... .....................................

sonesinti.........................37.............. .......................................... 26 nisan

zzyyno............................................ .............................................6+6 kese 3cm,bebek 1cm:emir_bebek:

s_tekinozcanan................19960........... 7+1 11.3 mm..........................13 nisan:emir_bebek:

naz8 ............................. 323,4 .................................................. ..19 nisanda

obsesif22.........................115 .................5+0 3,5mm.........................

PembePanter....................1000............... ........................................

oflu .................................................. ..5+3 0,99--0,42cm..................24 nisan

oslem34..........................977............................................................1 mayıs

meriva...........................263...................20 nisan kese.........................

superisi87......................27......................28 nisan................................[/QUOTE]

annecikler mrb ben yine hastanelik oldum ama iyikide gitmişim kesem 3.5 mmdi şimdi 4.8 mm olmuş çok şükür ama kanama devam ediyodoktor çok güzel konuştu kesen çok güzel dedi yukarda dedi aşaı falan inmemiş dedi yat dinlen dedi...

canım ya sennide mikanaman oldu çok geçmiş olsun benimde oldu
olabildiğince dinlen birşey yapma ben kızımda 25. haftaya kadrdı galiba hep kanamalıydım koca kız oldu şimdi bundakanamam o kadar değil ama var yine biraz

üstten baktıysa görememesi zaten çok normal alttan baktıysada 10 gün flan geçmiş olsa daha iyi olurdu adete göre gün düşünme bende 6 hafta içindeyim ama kese 5 haftalaık gözüktü

anammm benim cücükte bu kadarda dün gece doktor çoğul gebelik olabilir bu dedi :KK1::KK1::KK1::KK1: bitanesi olsunda 2. şurda kalsın razıyım birine
valla bana da bu yorumu yapanlar var dr hariç :KK1: gerçi sormadım özel olarak doktora da...üstteki silikliği diğer kese olarak yoran arkadaşım bile var :KK1: hayırlısı artık
nur noktası:) nurtopu gibi olacak inşallah.

saol teyzesiiiiiiiiiiii inşallahhhhhh

nur noktası:) nurtopu gibi olacak inşallah.

harikaa:)) ben de 28 inde yeni bir kese fotoğrafı koyarım inşallah:)) kıslar görmeyeli baya ilerlemiş konular, ben bir kaç gündür giremedim de. yetişmeye çalışıyorum yazılanlara. Benim ilk defa bugün bulantım başladı. sabah kahvaltı yapamadım. biraz tuzlu leblebi atıştırdım iş yerinde. öğlen için yemek yemek gibi bir şey bile düşünemiyorum . en güzeli peynir ekmek sanırım. sıvı kaybı omasın diye çıkarmak da istemiyorum. daha 5. haftadayım. siz ne durumdasınız acaba ve tavsiyeleriniz neler?

kızlar şimdi doktordan geldim ve 2 kesem gözüktü ama bebekler yoktu içinde 10 gün sonra tekrar randevum var dua edin bana 2 side ii olsun

X