2012 Aralık Anneleri Paylaşım Alan

ay nevrım dondu:))
yanı tutmustu tabı benım gene tutar ınsallah bır kızcem daha olur ..
oyy ne kaa gusel

ilk öncelikle saglıklı olsun....

takvime göre erkek gözüküyo ama inş. yanlış bakmısımdırda kız olur :97:

bende baktım şimdi kız çıktı 24 yaşındayım mart ayında hamile kaldım
22 yaşında temmuz ayında hamile kalmıştım cinsiyeti kızdı takvime baktım orada da kız çıkıyo
bakalım kız mı olacak erkek mi sağlıklı olsun yeter ki cnsiyeti önemli değil :KK16:

arkadaşlar kk de bir yer vardı bende geçen bulmuştum bebek cinsiyetleriyle ilgiliydi sizin ve eşinizin doğum tarihini yazıyosunuz sat tarihini yazıyorsunuz konu sahibi hesaplayıp size tahmin yürütüyor bi bakın isterseniz

kızlar demin bi tv programında zencefille bal tüketmek gebelikte bulantıları azaltıyomus amerikada zencefilli kekler vs tüketiliyormus ne kadar dogru bilmiyorum ama deniycem inşaallah bulantılar gecsin artıkkk:KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3::KK3:

Canım bende biryerde zencefilin adet söktürücü özelliğide olduğu için düşüğe sebeb verdiğini okumuştum birde maydonoz ikiside bulantı azaltırmış ama allah korusun düşükte yaptırdığı söyleniyormuş dikkat :KK45: bebişlerimizi korusun allahım :KK16:

kızlar bende 5+1deyim bugün dr gittim kese 8.8mm:nazar: ama bebiş görünmedi daha çok küçükmüş görünmeyebilir dedi karından baktı. 9 mayısa gün verdi kalp atışlarınıda duyarız o zamana dedi. dualarınızı bekliyoruz teyzeleri inşallah bebişimide kalp atışlarınıda duyarız:emir_bebek:

kızlar 5+5 teyim bugün ilk defa doktora gidicem heyecanlıyım.11 aylık bebeğim var,ikinciye hamile olduğumu duyunca insanların vereceği tepkiden korktuğum içim maalesef kimseyle paylaşamıyorum..saklayabildiğim kadar saklayacağız eşimle :KK43:(((

canım nie saklıyorsunki nevar bunda siz istiyyorsanız mutluysanız gerisi boş hem bebegi3aylık olupta gebe kalanlarda var rabbim nasip eylemiş inşaallah gerisi teferruat

slm aralık annişleriiiii :emir_bebek:aralık cocugu olarak aralık cocugumu dogurcam inşaallah :nazar:nasılsızızzzzzzz pekkkkkkiiiiiiiiii:21::21::21::21:

Son düzenleme:
bugün çok belim ağrıyo kızlar ilk defa bugün çıktı.okulda ağrıdı ayakta çok kaldım duramamki yerimde. şimdi yine ağrıyor.sizde var mı?

Kızlar doktordan yenı geldım bebegımı gordum ve doktorumda masaallah ıyı dedı kallbı pıttt pıtt atıyodu allhıma sukurrler olsun boyle devam eder ınsallah

Kızlar doktordan yenı geldım bebegımı gordum ve doktorumda masaallah ıyı dedı kallbı pıttt pıtt atıyodu allhıma sukurrler olsun boyle devam eder ınsallah
ne güzel haber canım gözün aydın.kesen kaç mm bakar mısın benim için ultrason kağıdına.kaç haftalıksın?

ay masallaah:nazar:darısı bize inşaallah gel cuma gel gelllllll gelde bende pıtpıtları duyuyim:emir_bebek::emir_bebek:

selamlar herkeseeeee

pıtpıtını duyup gelenlere kocaman maşallah :nazar: darısı başımızaaaa

benim içimdeki cücük coştu yine kurt gibi açım ooof :KK1:

Merhaba arkadaşlar
Çok üzülüyorum ben.. Bulantım çok yok ama halsizlik ve yorgunluk had safhada. 6 gün çalışıyorum haftada. Kalp atışlarını dinleyecektik geçen hafta, ona bile gidemedim çalışmaktan :KK43: Hiç dinlenmiş hissedemiyorum kendimi. Ferim yok. Verimli de çalışamıyorum zaten. Evde iş de yapamıyorum.. Yorgunlukla nasıl baş ediyorsunuz kızlar yardım edin.... :KK50:

selam kızlar dr. dan gelenler hayırlı olsun pıtpıtlarınız
benim önceki gün kanamam oldu dün dr a gittim progestana başladık kese beklediğimizden küçük çıktı kan değerim çok güzel artmıştı oysaki dr. birşey demedi gerçi haftayada kalp atışı iiçin gidicem bir sürü tahlil verdi

slm kızlar, bende bugün yine doktordan geldim kesemiz nihayet gözüktü 4+5 günlük hamileyim proluton iğne verdi 2 kere olucam ilk hamileliğimde de vermişti zaten. Bende çok şükür yorgunluk halsizlik yok bana bana fazladan enerji geliyor hamileyken inşallah hep böyle devam eder sadece belim ve bacaklarım çok ağrıyor doktorum da yüz ve yürü dedi tedavi olarak :))))

Canım bende biryerde zencefilin adet söktürücü özelliğide olduğu için düşüğe sebeb verdiğini okumuştum birde maydonoz ikiside bulantı azaltırmış ama allah korusun düşükte yaptırdığı söyleniyormuş dikkat :KK45: bebişlerimizi korusun allahım :KK16:

evet canım şimdi bende okudum zencefili az kullanın fazlası adet söktürür yazmışlar.i.saraçoğlu maydonoz düşük riski yaparmış.kimyonda öyle.
BİLDİKLERİMİZİ YAZALIM Kİ o besinleri tüketmeyelim.

X