2012 Aralık Anneleri Paylaşım Alan

kan tahliline göre çok belli olmuyor ultrason en geçerli haftayı söylüyor ben 13 nisanda gittim sat a göre 6+6 çıktı bebeğe bakınca 7+1 dedi kan tahliline göre de 5 haftalık demişti

o gaz sorunu öldürecek beni bir çaresi yokmu acaba

ya bu aralar içimde feci korku var ya bebek görünmezse filan diye bu normalmi canımm.bide hani öyle aman aman belirtim yokk oda korktuyor beni.dün gece uyurken kasığıma ağrı girdi ayyy ben bir kork meleğim beni bırakıyormu diye feci korktum yaaa.

benimde kesem 5 haftalık.ama doktor dediki bak burda beyazlık varya orda bebek görünecek dedi.ne beyazlığı ben bişey görmedim sadece keseyi gördüm ben

ayyy gerçekten zor işimiz önce kese dediler hadi gördük.şimdi bebeği görecez kalp atışlarını duyacaz YARRABBİM BİZLERE SABIR VER İÇİMİZDEKİ KÖTÜ KORKULARI ÇIKAR İÇİMİZDEN

canım çok geçmiş olsun sağlıkla tutunsun bebeğin inşallah. benimde kasık ağrılarım oluyo ve korkutuyo beni. perşembeyi bekleyemicem yarın gidicem doktora ne olur dualarınızı bekliyorum

bende yeniyim arkadaşlar umarım hepimiz sağ salim kavuşuruz bebeklerimize.. benim ilk beta hcg:298 (adetim 1 gün geçmişti) keseyi 4+5 te gördük (dr. hesabına göre )10 mm dedi cumarteside kalp atışları için çağırdı.. umarım duyarız merakla bekliyorum..

obsesif22 kardesim gecmiş olsun inşaallah melegin tutunur

merhaba arkadaşlar benide aranıza alın bende tazecik bir aralık annesi olacağım Rabbim sağlıklı bir şekilde devam ettirirse inşallah henüz çok miniciğiz tahmini doğum 28 aralık olarak görünüyor henüz bebek kesesini göremedik 5 mayısta gitmeyi düşünüyoruz doktorumuza bakalım zaman ne gösterecek :))
öylesine bekledimki bu günü rabbim isteyen herkesin kucağını doldırsun inşallah kimsenin evini bu cennet kokusuna mahrum bırakmasın (amin)

yol arkadaşalrımmm biliyorum merak etmişsiniz herşey güzel yolunda annemize geçtik hastaneden geçiktim
gördük bebegimi çok şükür binlerce şükürler olsun kalp atışı filan pıt pıt nasıl hızlıydı 6 artı 5 günlükmüş keseyi ölçmedi bebegi ölçtü 8mm fasulye kadar ddi maşallah çok güzel yerde tutunmuş saglıklıymış 30 nisana yeni randevum varr kan degerlerine filan bakcaklar tansiyonum iyi sonuda hayır olur inşallah
allahım hepimize nasip etsin sag salim kucagımıza almayı kimyasal gebelikten sonra korkuluyum inşallah korktugumuza ugramayız
düşük tehlikesi kanaması olan canlar çok geçmiş olsun bol sıvı alın yatın dinlenin bida progestan jel kapsül ya vajinal alın içmyle yan etkisi fazla oluyo ben 1 aydan fazladır 200 mg vajınal alıyorum dahada 12. haftaya kadar alıcam allahım yardımcımız olsun

Tatlı anneler bütün gün uğrayamadım ailem gelmişti uzaktan bebişim için neyse yeni gelen annişleri tebrik ediyorum kanaması olan annelere allahtan kolaylık diliyorum içinizi ferah tutun hiç bişicik olmıcak inşallah iyi düşünün iyi olsun herkese tatlı rüyalar iyi uykular uyuyalım ki bebişlerimiz büyüsün öptüm hepinizi sabah görüşürüüz

Tatlım gaz için bişey bulursan bsnada haber ver çok kötü bişey sana söyliceğim tek şey gaz yapmaz dediklerin yapıyor mesela ceviz, salatalık, soğan, süt ,yoğrt yani yarayan herşey sorunu şöyle aza indirdim ben yatmadan önce ılık azıcık bal katılmış süt içiyorum ve mutlaka atletle yatıyorum şimdilerde daha iyi ne kadar üşümesemde hatta vücudum yanıyor ama yelek giyiyorum gece üşütüyoruz heralde sende dikkat et öptüm seni

keseyi gördükten ne kadar sonra çağırdı canım benim de 10 mm düne göre.cuma tekrar gidicem.bebek görünmedi henüz

maşallah darısı bize canım dua et.

valla arkadaşım bende hamile kalamam sanıyordum ama rabbim ol deyince oluyor kafana takma sen yine iyisin ben 119 ile kaldım 125 ile doğuma girdim doğumdan 15 gün sonra da bütün doğum kilolarım gitti üstüne de verdim oğlum çok emmek istiyor ve çok hareketli yediklerim hiç bana kalmıyor Allahım biran önce sana da nasip etsin

kızlar kesenizi ilk kaçıncı haftada gördünüz?

canım 4+6dA gördm ama kanamam başlamıştı pazar günü dün 5+0 olduk keseyi gördük düşük tehliken var dedi bana ama kese düzgün dedi dur bakalım progestana başladım bebişim tutunur inş annesine

Selam kıslar,

Hepimiz aynı duygular içerisindeyiz..Allah hayırlısıyla kucaklarımıza almayı nasip etsin..Benim beklenen sona az kaldıkça heyecanımda çok artıyor...Yazdıklarınızı görünce yaşadıklarım aklıma geldi. Korkular bekleyişler acaba keseyi görecek miyim kalp atışını duyacak mıyım vs...Gerçi yine devam ediyor korkular..Tekmelerini hissetmediğim her saat endişe ediyorum..Hepinize bu yolda bol şanslar..

Son düzenleme:

canım o korkular zaten artık beni bitirdi rabbim bir solukta kurtarsın seni hayırlı bi evlat olur inşallah...

Canım benim allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bebişini bizlere ve isteyen herkese yaşatsın.Vatana millete ailesine hayırlı evlat olsun inşallah.Allah kolaylık versin öptüm seni

Canım o asabiyet bende de fena bende evde aynıyım nolcak bilmiyorum herşeye sinirleniyorum yaa

kızlar 5+5 teyim bugün ilk defa doktora gidicem heyecanlıyım.11 aylık bebeğim var,ikinciye hamile olduğumu duyunca insanların vereceği tepkiden korktuğum içim maalesef kimseyle paylaşamıyorum..saklayabildiğim kadar saklayacağız eşimle (((

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…