2012 Aralık Anneleri Paylaşım Alan

canım keseyi gördüm ben bugün kanamam başladı doktorum vajinal yoldan baktı düşük tehlikem var ve kesemiz 3.5 mm haftamız 5+0 dua edin lütfen perşembe bi daha gitcem çok şükür durdu kanamam

canım benim üzülme bak kanaman durmuş.kendine dikkat et.kesen yerindeyse sorun yok inşallah.ben de bugün bebek görcez diye gittik ama göremedik.kesem büyümüş.cumaya gidicem Allah ım büyük
senin sat ın kaçtı??

Son düzenleme:
NİCK....................İLK BHCG........İLK KESE HAFTASI VE BOYUTU........KALP ATIŞININ GÖRÜLDÜĞÜ HAFTA,KESE VE BEBEK BOY

elendil.......................219................. ..4+2, 4mm........................20 nisan

sucukluyumurta ........2154.................4+2, 4,47mm.................. 23 nisan

burcu_gen------977(4+1de)...............5+0 ,10 mm....................6+0, bebek 0,5cm

livaza ......................184......................... ............................16 nisan

alishia.......................319................. ....................................

maya887....................371,26................. ................................20 nisan

biftek.........................54.99.............. .....................................

gyshnky......................691...............5+1 ..................................

egemm44...................1564.92..........5+0 3.8mm ..........................20 nisan

ruzgarr.........................161............... .....................................

hurser.........................442................ ......................................

ayo............................................... 5+0...................................21 nisan

wool............................102............... .......................................

gyshnky........................................... .....................................19 nisan

123m.............................62............... ....................................

melihayiğit......................408.............. 4+6,5mm..........................28 nisan

esleem..........................567............... .....................................

sonesinti.........................37.............. .......................................... 26 nisan

zzyyno............................................ .............................................6+6 kese 3cm,bebek 1cm

s_tekinozcanan................19960........... 7+1 11.3 mm..........................13 nisan

naz8 ............................. 323,4 .................................................. ..19 nisanda

obsesif22.........................115 .................5+0 3,5mm.........................

PembePanter....................1000............... ........................................

oflu .................................................. ..5+3 0,99--0,42mm..................24 nisan

canım naptınnnn.bebek göründü mü??bizi merakta bırakma

Son düzenleme:

canım çok şükür rahatım şimdi sat en son 12 marttı kız dün akşam kürtaja bile alıyolardı az daha valla

canım keseyi gördüm ben bugün kanamam başladı doktorum vajinal yoldan baktı düşük tehlikem var ve kesemiz 3.5 mm haftamız 5+0 dua edin lütfen perşembe bi daha gitcem çok şükür durdu kanamam

canım dikkat et kendine yorma kendini yat dinlen sürekli bak kanaman da durmuş tutunacak bebeğin sana allahın izniyle

tamam canm iyi düşünyom rabbm hayırlısı olsun

tatlım geçmiş olsun allahım sağlıkla kucağına almanı nasip etsin.bende 5 haftalık hamileyim.benimde lekelerim var.düşük tehlikesi sayılıyor bu lekelenmelerde.progestan kullanıyorum.ilk gebeliğimdede 3 ay boyunca lekelenmem olmuştu her seferinde düşük yapıyorum sanıyodum.oğlum 3 yaşında afacanmı afacan şimdi onun peşinde koşturmaktan çokta dinlenemiyorum.ilkinden kımıldamadan yatardım resmen şimdi mümkün değil.allahım ömrünü vericekse her koşulda veriyor canım.moralini bozma sakın,kendine dikkat et yeterli.

kızlar bende gebelik takvimi yapmak istiyorum nasıl yaptınız yardımcı olurmusunuz?

kızlar bende gebelik takvimi yapmak istiyorum nasıl yaptınız yardımcı olurmusunuz?

canım mrb sağol söylediklerin için kanamam durdu şuanda progestan alınca çok şükür rahatladım biraz canım hamilelik takviminide bak altında yazıyo bizim takvimlerin eklemek için lütfen buraya tıklayınız diye ... hatta link şu http://www.kadinlarkulubu.com/yeni-...hamile-uyelerimiz-icin-hamilelik-gunlugu.html

teşekkür ederim canım şimdi oldu heralde :)
bu arada senin kanamaların leke şeklindemi yoksa baya kırmızımı?ben,m kahve kahve çamur gibi diyebilirim

teşekkür ederim canım şimdi oldu heralde :)
bu arada senin kanamaların leke şeklindemi yoksa baya kırmızımı?ben,m kahve kahve çamur gibi diyebilirim

dün pembeydi bugün kahverengi çamur gibi oldu şimdi hiç yok çok şükür progestan alınca kesildi ben sürekli yatıyorum işte bakalım akacak kan damarda durmaz

sevgili annecikler (anne adayı madayı demiyorum rahmimize düştügü andan itibaren anneyiz işte ne adayı )

bende persembe aksamı ögrendim kan tahlilim 898,58 cıktı bugunde doktora gittim kesemizi gördük cok sükür 5 haftalık dedi carsamba günü yine gel kalp atıslarını dinleyelim dedi

bi kaç sorum olcak şimdi kan tahlilinin 898,58 olması gebeliğin kaç hafta olmasıyla ilgisi varmı ?

benim son sat 6 mart hesaplamama göre 6 hafta nie 1 hafta küçük cıktı ?

birde şimdi kalp atışları hangi haftadan itibaren dinleniyoki doktor bana carsamba gel dedi carsamba günüde gittiğimde 5 haftalık olmus olmıcakmı ?

bu arada kızlar sizde de aşırı asabiyet varmı??

ben ofisteki tüm elemanlarıma terör estiriyorum insanlar suratıma bakmıyo korkudan

dur dur sakin küçük cıkması cok kafana takma gec döllenme veya 28gnden fazla regli dönemin varsa ondanda kaynaklanır valla kalp atısına gelince ben 5haftaalıktı ögrendim dr gittim kese gördü sadece kalp atısı için 15 gün sona gel demişti 20de tekrar gidicem bakalım hayırlısı

Canım benim kesem 10mm di ilk gittigimde ve bebek görünmüyordu, belki de henüz erken rahat olmaya çalış

ay epeydır bakmamısım buraya sayfalar cogalmıs.ıns herkes ıyıdır.bende cuma gunu gıdıcem ıns bebısıde pıtpıtlarıda gorur duyar gelırım.sızlerden kımler gordu bebeıslerı ve tam olarak kaç hafta kaç gunlukken

Canım benim kesem 10mm di ilk gittigimde ve bebek görünmüyordu, belki de henüz erken rahat olmaya çalış

doktor kötü bişe demedi ama.off ağlaya ağlaya bi hal oldum yine mi kötü bitecek diye ağladıkçada kasığım ağrımaya başladı. ama seni de biliyorum 1 hafta sonra kalp atışını gördün.rahat olmaya çalışıorum.dua et bana

adetliyken hamile kalamazsın dimi doktorlar ne zaman hamile kaldığını bilemediği için sat soruyorlar ve ona göre hesaplıyorlar aslında sata göre 1 hafta küçük yada büyük olabilir bebek bu gayet normal merak etme
asabiyet bende de var evde terör estiriyorum zavallı eşim

canım kötü şeyleri getirme aklına zaten kötü bişey olsaydı doktor söylerdi merak etme çünkü onlar moral bozma da 1 numaralar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…