2012 Aralık Anneleri Paylaşım Alan

kızlar demin bi tv programında zencefille bal tüketmek gebelikte bulantıları azaltıyomus amerikada zencefilli kekler vs tüketiliyormus ne kadar dogru bilmiyorum ama deniycem inşaallah bulantılar gecsin artıkkk

kızlar demin bi tv programında zencefille bal tüketmek gebelikte bulantıları azaltıyomus amerikada zencefilli kekler vs tüketiliyormus ne kadar dogru bilmiyorum ama deniycem inşaallah bulantılar gecsin artıkkk

hiç sanmıyorum yiyebileceğimi et olsaydı iyiydi yada tuzlu bişey

merhabalar kızlar
bende eylülde kızımı kucağıma aldım çok şükür.Şimdide aralık annesi olacağım inşallah kısmetse.Kızım yedı aylık gelen sanırım bes haftalık:)umarım güzel şeyler paylaşırız ve inşallah günler cabuk geçer bekleme çok zor oluyor:))
listelere benide kaydederseniz sevinirim
11 mart sat tahmını dogum 16 aralık 14 martta bhgc 977 kese ıcın ıkı hafta sonra gıdecegım 14 unde gorulmemıstı kucukmus..

bende ceviz yiyorum bol bol daha önceden sigara kullandıgım için aklıma her geldikce cevizle geçiştiriyorum.

sabah ve aksamlarıda süt içiyorum

yumurtada eksik degil ayrıca sebze meyve kırmızı ve beyaz et ana yemeklerde yiyorum

aynen kola gibi asitli seleride cıkarttım hayatımdan hiç degilse doguma kadar

böle iyi gelen yememiz gereken baska bişi varmı acaba :44:

Bende aralık annesı olucam allah ızın verırse bugun kalp atıslarını duyıcaz ınsallah bı aksılık yoksa bana dua edın kızlarr ıhtıyacım vaaar

Buarada son 3gune kadar saglıklı beslenıyodum ama artık ne sabah kahvaltısı ne ıstah kaldı bende sute yumurtaya bakamıyorum mantarda oyle ayy sımdı bıle mıdem fenaaa oldu artık hıc bısey yıyrmıyorm ama soyle dıyım kocısım meyve suyumu bıle ellerıyle hazırlıyo dogal hormonlu olan hıc bısey yemıyorum hurma pekmezı kecı boynuzu pekmezı bal cevız kayısı dısarda acıktan hıc bısey yemıyorm ama hersedyn tıksınıyorum nr olcak brnm bu halımmm

benim seninle aynı sat cnm hayırlı olsun bende 11martta gittim gözükmemişti yarın tekrar gidicem kısmetse

evet doğru.hatta midesi bulanan arkadaşlar bim markette -reklam oldu ama :)) - zencefilli şekerler satılıyor.

NİCK....................İLK BHCG........İLK KESE HAFTASI VE BOYUTU........KALP ATIŞININ GÖRÜLDÜĞÜ HAFTA,KESE VE BEBEK BOY

elendil.......................219................. ..4+2, 4mm........................20 nisan

sucukluyumurta ........2154.................4+2, 4,47mm.................. 23 nisan

burcu_gen------977(4+1de)...............5+0 ,10 mm....................6+0, bebek 0,5cm

livaza ......................184......................... ............................16 nisan

alishia.......................319................. ....................................

maya887....................371,26................. ................................20 nisan

biftek.........................54.99.............. .....................................

gyshnky......................691...............5+1 ..................................

egemm44...................1564.92..........5+0 3.8mm ..........................20 nisan

ruzgarr.........................161............... .....................................

hurser.........................442................ ......................................

ayo............................................... 5+0...................................21 nisan

wool............................102............... .......................................

gyshnky........................................... .....................................19 nisan

123m.............................62............... ....................................

melihayiğit......................408.............. 4+6,5mm..........................28 nisan

esleem..........................567............... .....................................

sonesinti.........................37.............. .......................................... 26 nisan

zzyyno............................................ .............................................6+6 kese 3cm,bebek 1cm

s_tekinozcanan................19960........... 7+1 11.3 mm..........................13 nisan

naz8 ............................. 323,4 .................................................. ..19 nisanda

obsesif22.........................115 .................5+0 3,5mm.........................

PembePanter....................1000............... ........................................

oflu .................................................. ..5+3 0,99--0,42mm..................24 nisan

oslem34..........................977............................................................1 mayıs

Son düzenleme:
bana bir ebe kimyon al dedi yemekle.sonra annem sakın alma düşük tehlikesi yapar dedi.ben bilmeden 3 gün kimyonlu bişeyler yedim vallahi.ama o 3 gün hiç gaz şikayetim olmadı.

canım çokkkkkkkk çok geçmiş olsun ALLAH BEBEKLERİMİZİ NAZARLARDAN KORUSUNNN.TUTUNSUNLAR BİZLERE.kanaman olmadan önce ne gibi belirtilerin vardı canımmm

aaaaa neden taza badem ben kavrulmuş yiyorum yanlışmı yapıyorum acaba.

ha bi de bana genelde et ürünleri cazip geliyo hep et yesem çok mutlu olcam
ayyyyyyy sorma ete ve yumurtaya dayanamıyorummm çok seviyorum.ama 2 gündür başladı mide bulantıları eyvah ki eyvah et bile istemiyoz nedense.

bendede öyle çalkantı ama sıklıkla artmaya başladı gibi.

ya o batmalar nasıl sizde beni korkutacak derecede.

1. soru. 2 gecedir uyurken saat 3gibi sağ kasığıma bıçak batıyor öyle bir ağrıki adet ağrısı gibi resmen 5-10 dakkalık bişey ama beni feci korkutuyor sizlerdede varmı buuuu.normalmi.gün içinde ağrım olmuyor şükür.

2. soru: zencefil demişsiniz toz halindekimi taze mi olacak.toz halindekini çay şeklindemi içecez yoksa bala karıştırıpmı yiyecez.bebeğe zararı olmaz değilmi.

3. soru . merak edip çin takvimine bakan oldumu cinsiyeti içinnn.sizce güvenilirmi.

Son düzenleme:

Bende hiç kasık batması sancı hiçbirşey yok canım ama mide bulantım çok aşırı oturup hüngür hüngür ağlıycam o kadar kötü yani
Çin takvimine baktım erkek çıktı ama ne kadar güvenilir bilmiyorum birkaç arkadaşımın ki tuttu

ne kadarlıksın canım

çin takvimine bir bakarmısınız bebek cinsiyetleriniz tuttumu doğrumu acaba..tabi ALLAH BİLİR AMA merak işte

önce ilk linkten yaşınızı hesaplıyorsunuz.ikinci linktende yaşınıza bide hamile kaldığınız ayın kesişimine bakıyorsunuz.
Caps chinois: âge chinois, date de naissance chinoise, calcul de votre âge chinois: Année 2012 önce bu sayfadan yaş hesaplıyorsunuz. ay gün yılı girip calculate the chinese caps basıp yeni çıkan sayfada
chinese age today kısmında yaşınız ortaya çıkıyor

Bebek (ocuk) cinsiyeti tahmini, in Takvimi - gebelik.org - Jinekolog Operatr Dr. Kaan Kocatepe bu sayfada yaş ve hamile kaldığımız ayın kesişimine bakacaz hepimiz martta kaldık tabiki.

Allah bilir tabikide o isterse cinsiyet bile değişir o ALLAHIN TAKDİRİ TABİKİDE.bizimkisi eğlence.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…