2012 Aralık Anneleri Paylaşım Alan

yeni hamişleeerr selammm bende bu ay hamile kalmayı çok istiyorum .. ama daha belli bişey yok..3 gün var bakalım.. ne olur dua edinde hayırlısıysa bende aranıza katılayım

cennetimsin seni görünce hemen yazmak istedim.. bende kilolu adaylardanım..102 kiloyum şuanda.. ve biraz tedirginim açıkçası.. hamile kalabilirmiyim.. kalırsam gebelik dönemini atlatabilirmiyim diye sorular kafamda dönüp duruyor.. inşallah banada nasip olur

üzülme tatlım inşallah herşey yolunda gidecek ağlama lütfennnnn

Canım eğer miyom varsa miyomlar gebelik boyunca kanama yapabiliyorlar.Rahim genişledikçe ve kese büyüdükçe sıkıntı oluyor.Muhtemelen kontrol altında sürdürürler gebeliğini ama sen içini ferah tut.Progestanı bebeğin daha sıkı tutunsun rahmin güçlensin diye vermiş doktor.Bende ilk gebeliğimde çok içtim.Rahminin kalınlaşıp bebeği daha sıkı tutmasını sağlıyor.Sen sadece bu süreçte hep poziti ol ve bebeğinle bol bol konuş.

çok güzel bilgiler vermişinz saolun rabbim saglıklı bi hamilelik ve saglıklı bi şekilde dogum yapmayı bıdıkları kucagımıza alalım inşaallah

Amin! İnşallah hepimiz sorunsuz bir şekilde geçiririz hamileliğimizi.

üzülme tatlım inşallah herşey yolunda gidecek ağlama lütfennnnn

çok teşekkür ederm kızlar destek için doktor kesemizi gördü bi sıkıntı yok dedi ama yinede korkuyorum ben

çok teşekkür ederm kızlar destek için doktor kesemizi gördü bi sıkıntı yok dedi ama yinede korkuyorum ben

İşte mümkün olduğunca korkunu yenmeye çalış ve bebeğinle konuş.Şu anda o büyük bir hızla gelişiyor.Kulakları henüz duymuyor ama sana hisleriyle bağlı ve sen ne hissedersen o da onu hissediyor.Sen korkma ki o da korkmasın... Bebeğin tekmelemeye başladığında bunu daha iyi anlayacaksın.Şimdi bir bağ yok gibi geliyor insana ama o tepkilerini belli etmeye başlayınca "haa evet hissediyormuş" diyor insan.

amin arkadaşlar sağolun benim de ikiz kızlarım var bu ikinci gebeliğim varmı benim gibi olanlar

doğru diyosun canım korkma dedi doktorum zaten bişey olmucak inşallah dedi hayırlısıyla alcaz kucağımıza dedi canım yiyecek ekmeği içecek suyu varsa zaten bişi olmaz hayırlısı olsun rabbim ne eylerse güzel eyler diye düşünüyorum artık

Birçok kişi daha da yüksek kilolarla hamile kalıp doğum yapıyor canım.Tabii ki zayıf hamilelikle kilolu hamilelik arasında fark var ama zaten hamile kaldıktan sonra doktor durumuna göre bir yol izliyor.Mesela bu benim 2. gebeliğim 14 aylık kızım var ve 86 kilo çıktım kontrolde bana doktorum dediki sezeryan olacağın için minimum kilo ile bitirmeliyiz hamileliği en az 5 ay bu kiloyu korumaya çalış.Karbonhidrattan ve şekerden yoksun beslen dedi.İnşallah sağlıkla bitiririm gebeliğimi.Önceki hamileliğimde de 80 ile hamile kaldım 95 ile doğuma girdim.Sadece son aylar çok zorladı beni.Çünkü elim ayağım çok şişiyordu.

Benim de 14 aylık bir kızım var.Bu 2.

Maşallah ne güzel bende bir oğlumun olmasını çok isterim Rabbim isteyen herkese 2 meyveyi tattırmayı nasip etsin inş.

kızlar bulantılarınız çok oluyormu?

benim ikizlerde her sn miğde bulantım vardı Allahım o ne günlerdi öyle ben gebeliği 2 kat yaşıyordum resmen bundada çok şükür öyle değilim yemeğimi yiyiyorum sadece sabahları miğde boş olduğundan dolayı galiba miğde bulantısı çekiyorum bişey atıştırıyorumki miğdem bulanmasın

Benimde şimdi tam tersi... kızımda hiç midem bulanmadı.acayip rahat geçti hamilelik ama şimdi hafif hafif bulanıyor.

inşallahhh ya küçük olsun canı içinde olsun bi görebilsem rahatlıcam ya boş olursa ya oluşmazsa soruları var işte insanı yiyip bitiren.

tipini yediklerim daha mm boyutunda annesi görülür endişelenme...olumsuzluk yok demedim mi ben size yahuuuuuuuuuuu aaaaa

tatlım benim de ultrasona göre şuan 5+2 ama sata göre 6+0 fln... çok ufak ölçüm hatası bile kaç gün farkettiriyomuş hiç takma kafana cücüğün gayet iyi

]NİCK....................İLK BHCG........İLK KESE HAFTASI VE BOYUTU........KALP ATIŞININ GÖRÜLDÜĞÜ HAFTA,KESE VE BEBEK BOY

elendil.......................219................. ..4+2, 4mm........................20 nisan

sucukluyumurta ........2154.................4+2, 4,47mm.................. 23 nisan

burcu_gen------977(4+1de)...............5+0 ,10 mm....................6+0, bebek 0,5cm

livaza ......................184......................... ............................16 nisan

alishia.......................319................. ....................................

maya887....................371,26................. ................................20 nisan

biftek.........................54.99.............. .....................................

gyshnky......................691...............5+1 ..................................

egemm44...................1564.92..........5+0 3.8mm ..........................20 nisan

ruzgarr.........................161............... .....................................

hurser.........................442................ ......................................

ayo............................................... 5+0...................................21 nisan

wool............................102............... .......................................

gyshnky........................................... .....................................19 nisan

123m.............................62............... ....................................

melihayiğit......................408.............. 4+6,5mm..........................28 nisan

esleem..........................567............... .....................................

sonesinti.........................37.............. .......................................... 26 nisan

zzyyno............................................ .............................................6+6 kese 3cm,bebek 1cm

s_tekinozcanan................19960........... 7+1 11.3 mm..........................13 nisan

naz8 ............................. 323,4 .................................................. ..19 nisanda

obsesif22.........................115 .................................................. ......kese 17 nisan

PembePanter....................1000............... ........................................

oflu .................................................. ..5+3 0,99--0,42mm..................24 nisan

canım keseyi gördüm ben bugün kanamam başladı doktorum vajinal yoldan baktı düşük tehlikem var ve kesemiz 3.5 mm haftamız 5+0 dua edin lütfen perşembe bi daha gitcem çok şükür durdu kanamam

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…