2012 Aralık Anneleri Paylaşım Alan

aa ne güzel heves ettim şimdi ama almıcam kalbini duyayım hele biraz göbükleneyim :KK1:

benim hamilelik öncesi göbüşüm var biraz zaten bişey farketmiyor:)))
ayrıca ben hissizmiyim yahuuuuuuuuuu :S
herkeste farklı olur herhalde tatlımmm,hissedersin yakında mutlaka:)

iyi gecelerrrrrr

günaydınnnnnn:)

Listeye benide eklermisiniz, Sat 1 mart - 29 yaşındayım - 54 k,iloyum, doğum muhtemelen 6 aralıkta :)

Arkadaşlar benim bir sıkıntım var, acilen gebeliğe uygun nemlendirici almam lazım, paraben ve salsilik asit olanlar gebelikte kullanmayın diyolar ama neye baktıysam birini gördüm, bildiğiniz varmı marka tavsiye edebileceğiniz, cildim pul pul oluyo, hem vücut hemde yüz için ayrı lazım.
iyi fikir bepantenin nemlendiricisinide alabiliriz ,ilaç gibi sonuçta

cok güzel dostluklar kuruluyor herşey aynı anda paylaşılıyor bizim ocak annelerinde var çok güzel arkadaşlarımız hatta biriyle çok yakın oturuyoruz ve hergün beraberiz kızlarımız kanka gibi oldu :KK9:

bana yakın olan varmı acaba ben kocaeli deyim,,,ne güzel dostluklar kuruluyor gerçekten.

görürsün tabi niye görmeyesin duymamış olalım böyle umutsuz cümleler:KK47:

oooo şimdiden başlarsan zaman geçmek bilmez doğsun artık dersin :KK49:

oooo dünya kadar ihtiyaç var her ay bi tane alsam 9 tane almış olurum:)

üçüde aralık doğımlumu olmuş olaacak yani
kışın doğum iyi oluyor ya ben yazın doğmasın dye kaldım bu zamanlara yoksa bayadır istiyordum bebiş

ne açıdan iyi oluyor arkadaşım,bilmeden iyi bişi yaptık sanırım:)

herkese günaydın bulantısız günler
uykuyla fena cebelleşiyorum ya kafayı koyduğum yerde sızabilecek haldeyim
ben iyiyim çok şükür bulantım uykusuzluğum yok sadece çabuk yoruluyorum
bu arada, güneş kremi de mutlaka almak lazım hamilelikte daha çok leke oluşabilir diye biliyorum. bebekler için olan +50 faktörler var eczanelerde mesela. bebeklere bile sürülüyorsa zararlı değildir diye düşünüyorum. onlar aynı zamanda cildi de nemlendirir.

bende 50 faktör var ama yüzüme sürünce yüzüm mosmor oluyor:/
ben daha bişey almadım kremdi vs... bi tek don aldım ivladıma donansın deyü :KK1:

don niye kız ben hiç duymadım donansın ne demek?

Saat 13:30 da randevum var kalp atışı için gideceğim, bana şans dileyin.

bol şans arkadaşımm hayırlısıyla gör bebişini

bende 31 yaşındayım 1.bebişim:) sen baya tecrübeli olmuşsun faydalanırız bilgilerinden cnm :)

evet tecrübeliyim cnm ama allah şükürler olsun hamileliklerim çok ii geçer. darısı başınıza olsun ne diyim eğer sorularınız olursa cvplayabilirim:))

bu iyi haber acil bişey olursa hemen sorarızz sana

canım bide nezle oldum ben hapşururken dün gece sanki içimde bişi patladı gibi hissettim doktorumu aradım kanaman yoksa korkma dedi bişi olmaz dedi ama nerde düşüklerin ardından fazla korkar oldum valla:KK43::KK43:

bende grip ve nezleyim,ilaç içmediğimden 1 haftadır düzelemiyorum,hapşuırmak tıksırmak hepsi mevcut...susamım içeride diyodur "anne ya geldiğime gelceğime pişman ettin bi rahat vermedin" :) bide ben yatınca sıkılıyorum bahar temizliğine başladım yavaş yavaş yapıyorum geçen perdeleri yıkadım bugün halıları yıkamaya verdim.ağırlaşınca yapamayız ufaktan başlamak lazım dedim

kızlar bişey soracam
karnınızda böyle patlayacak gibi sıkı bir şişlik varmı
hamile olan arkadaşlara soruyorum?

evet canım han pıhtılaşması kimyasal gebelik dolayısıyla düşüklerim inş bebişim tutunur bana dua edin

canım iyi düşün bu sefer olacak.hayırlı zamanda hayırlı evlatlarımız olsun.herşeyin bir nedeni var.üzülme olurmu:KK19:
kızlar bişey soracam

gaz da bahsediyor olabilirsin,benim hiç gaz sorunum yoktu hamilelikle birlikte çıktı,tuvalete gitme şeklim bile değişti.:KK4:

kızlar bişey soracam
evet canım var hatta çıkaramadığım zaman içimde bile hisseder oldum patladıını :)
canım iyi düşün bu sefer olacak.hayırlı zamanda hayırlı evlatlarımız olsun.herşeyin bir nedeni var.üzülme olurmu:KK19:

gaz da bahsediyor olabilirsin,benim hiç gaz sorunum yoktu hamilelikle birlikte çıktı,tuvalete gitme şeklim bile değişti.:KK4:

.
artık iyi düşünüyorum rabbim nasip ederse yarın gidip keseyi görcem :)

Selam kızlat nasılsınız ben yedinci haftaya girmek üzereyim benim gibi olupta kalp atışını duyan var mı yoksa daha erken mi doktora gitmek için??? Ne dersiniz???:18::18::18::KK51:

neyse kızlar ben biraz temizlik yapayım yavaş yavaş.gelirim yine görüşürüz:21:
kolay gelsin canım
Selam kızlat nasılsınız ben yedinci haftaya girmek üzereyim benim gibi olupta kalp atışını duyan var mı yoksa daha erken mi doktora gitmek için??? Ne dersiniz???:18::18::18::KK51:
canım git bence duyarsın tabi cücüğe bağlı :)
slml kızlar
ultrason resimlerini koyun lütfen olurmu bizde görmek isterizzzzzzzzzzzz:KK9::KK9::KK9:

koycam yarın :)

slm kızlar
sucuklu yumurta sende olmasan topik ilerlemicek hiç :KK1::KK1: iyi ki varsın moral kaynağımız :nazar:
ehheh beni sizler var ettiniz :KK53:
herkeste farklı olur herhalde tatlımmm,hissedersin yakında mutlaka:)

günaydınnnnnn:)

iyi fikir bepantenin nemlendiricisinide alabiliriz ,ilaç gibi sonuçta

ben iyiyim çok şükür bulantım uykusuzluğum yok sadece çabuk yoruluyorum

bende 50 faktör var ama yüzüme sürünce yüzüm mosmor oluyor:/

don niye kız ben hiç duymadım donansın ne demek?

bol şans arkadaşımm hayırlısıyla gör bebişini

bu iyi haber acil bişey olursa hemen sorarızz sana

bende grip ve nezleyim,ilaç içmediğimden 1 haftadır düzelemiyorum,hapşuırmak tıksırmak hepsi mevcut...susamım içeride diyodur "anne ya geldiğime gelceğime pişman ettin bi rahat vermedin" :) bide ben yatınca sıkılıyorum bahar temizliğine başladım yavaş yavaş yapıyorum geçen perdeleri yıkadım bugün halıları yıkamaya verdim.ağırlaşınca yapamayız ufaktan başlamak lazım dedim

don alsın da donansın derler ya,yani herşeyi olsun donansın o manada sanırsam :KK1: ya ne temizliği deli misin ilk 3 ay önemli yapma gözünü seveyimmmmm
valla ben 23ünde gidicem ben de 7.haftamın içinde olucam.doktor o zaman çağırdı beni heralde duyulur

topaç sahibiiiiii hazır burdayken beni de eklermisin listeyeee..mesaj atamıyorum daa

yaş 28 kilo 63 bebişin doğumu sanırım 15 aralık civarı veeee ilk bebiş

benim sat 3 mart en son 9 nisan kan verdim 4100 dü pazartesi gidicem duyarım inşallahhh diye bekliyorum haftaya çarşamba falan duyarım diyordum ama kan değerm güzel geldi

evet kızlar koyun resim bakalım

X