2012 Aralık Anneleri Paylaşım Alan

günaydın kızlar bende bugün 4+5 im 4+3 te doktora gittik gözükmedi haftaya tekrar gidicez ama benim 2 güne kadar kasık ağrım oluyor du şimdi bişey yok ağrı falan bitti sanki normalmi acaba benimle aynı haftalarda olup ne gibi ağrılarınız yada sızılarınız var yazarmısınız

günaydın kızlar bende bugün 4+5 im 4+3 te doktora gittik gözükmedi haftaya tekrar gidicez ama benim 2 güne kadar kasık ağrım oluyor du şimdi bişey yok ağrı falan bitti sanki normalmi acaba benimle aynı haftalarda olup ne gibi ağrılarınız yada sızılarınız var yazarmısınız

aynen bende de belirtiler küt diye kesildi gibi.. hiç bi şikayetim yok hafif bi çalkantı dışında..ama kötü şeyler düşünmek yok usulü böyle demek ki :KK1:

aynen bende de belirtiler küt diye kesildi gibi.. hiç bi şikayetim yok hafif bi çalkantı dışında..ama kötü şeyler düşünmek yok usulü böyle demek ki :KK1:

kizlar rahat olun keske benimde hic bir belirtim olmasa inanin cok zor cookkk sanslisinizz
zaten hep hayranimdiirrr
sessiz sedasizz gebelik gecirenlere

herşey tam anlamıylayolunda demek için en az 2 ye katlaması gerekir fazlada katlayabilir

maşallah 31 yaşında 4.bebek isteyerek mi oldu diğerlerinin cinsiyeti ne

3 kızım var cnm büyüdüler çok şükür 12 10 ve 6 yaşındalar bende geç kalmayım dedim genç anne olmak güzel birşey bence:))

Saat 13:30 da randevum var kalp atışı için gideceğim, bana şans dileyin.

cok güzel dostluklar kuruluyor herşey aynı anda paylaşılıyor bizim ocak annelerinde var çok güzel arkadaşlarımız hatta biriyle çok yakın oturuyoruz ve hergün beraberiz kızlarımız kanka gibi oldu :KK9:

görürsün tabi niye görmeyesin duymamış olalım böyle umutsuz cümleler:KK47:

oooo şimdiden başlarsan zaman geçmek bilmez doğsun artık dersin :KK49:

üçüde aralık doğımlumu olmuş olaacak yani
kışın doğum iyi oluyor ya ben yazın doğmasın dye kaldım bu zamanlara yoksa bayadır istiyordum bebiş

herkese günaydın bulantısız günler
uykuyla fena cebelleşiyorum ya kafayı koyduğum yerde sızabilecek haldeyim

günaydın kızlar yarın doktora gitcem çok heyecanlıyım umtsuz olmucam artık...

canım aynen aynı haftalardayız seninle ya bel ağrım vardı bulantım hafifti kasıklarım ağrıyodu şimi hiç bişey yok korkmaya başladım artık:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

canım aynen aynı haftalardayız seninle ya bel ağrım vardı bulantım hafifti kasıklarım ağrıyodu şimi hiç bişey yok korkmaya başladım artık:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

ben de gecen hafta ole dıyodum sımdı mıdem bulanıyoo :KK70: korkma canım benım hiçbişi olmaz allahın izniyleee

X