2012 Aralık Anneleri Paylaşım Alan

Çok normal canım iki günde ya da günde bir ikiye katlanırmış doktor dedi banade benimde adet 3 4 gün vardı yaptırdığımda 131 çıktı bir hafta sonra yaptırdım 5974 çıktı:KK16::KK16::KK16::KK16:

canım teşekkür ederm içim rahatladı biraz midem en başta bulanıyodu ama kusma olmadı hiç ve öyle rahatsız edici bi bulantı değil yani ben bulantıyı pek saymıyorum bulantıdan
yani rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin:nazar::emir_bebek:

canım teşekkür ederm içim rahatladı biraz midem en başta bulanıyodu ama kusma olmadı hiç ve öyle rahatsız edici bi bulantı değil yani ben bulantıyı pek saymıyorum bulantıdan
yani rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin:nazar::emir_bebek:

Ben kaynamış yumurta yedim hayatta yemezdim:KK53::KK53::KK53:
Süt içtim balık yedim incir kurus kayısı kurusu kuru üzüm yedim :KK53::KK53:
Beslenmekte önemli biliyorsun:KK24::KK24::KK24::KK24::KK24:

canım çok teşekkür ederm çok yardımcı oldun benimde ilk adete 3-4 gün kala yaptırdım dayanamadım senin gibi 115.0 çıktı aradan 1 gün geçti tekrara yaptrdım ve 364.48 çıktı normal mi sence bugün bi daha verdim yarın alcam sonucu

sen de bendensin ben de doktora gitmeden 2 kere acilde kan vermiştim. telaşçıyız biraz işte: )) artış varsa iyidir özellikle 1000 i geçtikten sonra bir sorun yok diyor doktorlar. o yüzden her gün verme bence, 4 gün bekle ve doktora git 1000 i geçmiş olur o zaman. bu arada kıslar balık yerine konserve ton balığı olur mu:)

sen de bendensin ben de doktora gitmeden 2 kere acilde kan vermiştim. telaşçıyız biraz işte: )) artış varsa iyidir özellikle 1000 i geçtikten sonra bir sorun yok diyor doktorlar. o yüzden her gün verme bence, 4 gün bekle ve doktora git 1000 i geçmiş olur o zaman. bu arada kıslar balık yerine konserve ton balığı olur mu:)

valla balıktan falan nefret ediyorum ya artık yemek orundayız valla bebişler için :) bide kızlar çok şiddetli belim ağrıyo benim ya normal dedi bugün aile sağlığındaki ebe hemşire ama korkuyorum yinede :KK43::KK49::KK49::KK49::KK49:

1000i geçince sorun yokmuymuş gertçekten ben bi kere baktırdım sadece..böyleyse eğer rahatladım biraz...ya balık konusunda ben de düşünceliyim,öğlen mezgit çıktı yemekte hemen netten baktım mezgit yiyebiliyomuyuz diye :))) ama yaz geliyo nerde bulucaz güzel balık ton balığı oluyosa süper olur gerçekten :KK1:

valla balıktan falan nefret ediyorum ya artık yemek orundayız valla bebişler için :) bide kızlar çok şiddetli belim ağrıyo benim ya normal dedi bugün aile sağlığındaki ebe hemşire ama korkuyorum yinede :KK43::KK49::KK49::KK49::KK49:

benim de bel ve bacak ağrım var adet olucam sanki her an...yarım saatte bi kontrol etmekten psikopat oldum..sanırım normal bişey ama...

canım düşük önleyici olarak veriyo doktor işini garantiye almak istemiş bence ilacı kullandıktan sonra başın falan dönebilir dikkat et ben ayaa kalkamıyodum banada dedi rahim kalınlaşmış falan diye ama ne yalan söyleyim korkmuyoda değilim
banada sadece rahim kalınlığı güzel demişti.ama bende korkuyorum.önce keseyi görmek sonra 1 hafta daha bekleki kalp atışı duymak için vallahi çok sabırlı olmamız gerekiyor gerçekten

canım ateşin olması çok normal daha doğrsu öyle hissetmen çünkü vüzudumuz ekstradan kan üretiyor öyle oluncada yanıyo insan haliyle tabi:)

canım ben 4+6'da gördüm keseyi

arkadaşlar genel olarak kabızlık için ilaç gibi birşey önereyim size içtiğiniz suyun içine örneğin bir su bardağının içine bir yemek kaşığı zeytinyağı koyup karıştırın için üstüne de 1 parça ekmek ağzınıza atın süper oluyor bunu doktorum önerdi ve Abdiibrahim in bir gebelik kitabı var bende orda da yazıyor...

Amin canım Allah kimseye göstermesin zor...
o yüzden kalbinin sesini duymadan inanasım gelmiyordaha 16 gün var:KK43:
tatlım çok sağol kabızlık için iyi oldu bu.bende yeşillik yiyom bol bol bide incir filan meyve anca bu şekilde zar zor çıkyom tuvalete

aslında açıkcası bana öyle ahım şahım testler yapılmadı gittiğim bütün doktorlar herşeyin normal olduğunu söylüyor çünkü bi tane oğlum var 12 yaşında sadece her ihtimale karşı iğne coraspirin ve progestan 200 mg kullanıyorum
nisanın 3 ünde öğrendim hamile olduğumu değerim 171 di ayın 7 sinde tekrar gittim hafif kahverengi lekelenmem olmuştu tekrar kan değerime bakıldı 400 çıktı doktorum pek umutlu konuşmadı değer artışı iyi görünmüyor dedi bugün tekrar gidicem bakalım

gelinde bizede yaz canım merak ettim seni gerçekten

benm daha bişey bulandırmıyo midemi ama dikkat ediyorum dişlerim çok ağrıyo doktor kalsiyumu bebek alıyo dedi bakalım ne olacak
aaaaaaaadetime 2 gün kala dişlerim sızlıyor heleki fırçalarken ne oluyor dedim hatta.meğer ondanmış ama şükür geçti.

bende valla doktorum hamilesin demesine rağmen korkuyorum ya ama stresten uzak durmaya çalışmak lazım :)

ohhhhhhhh o korku bendede var yaaa.hepimiz korkuyoz sanırım şu kese yi görsek hepimiz sonrada kalp atışı duysak rahatlayacaz vallahi.

merhabalar,ben de aranıza katılayım mı? Aralık annesi olacağım inşallah.Cuma dr'a gideceğim,umarım bir sorun çıkmaz.

bende valla doktorum hamilesin demesine rağmen korkuyorum ya ama stresten uzak durmaya çalışmak lazım :)

süpersiniz kızlar yaa, sucukluyumurtanın yazdığı yazıya da bayıldımm :)) ben bugün keseyi gördükten sonra bile doktora ağrılarım var sanki hasta olucam dedim :))) şöyle düşünün yıllaaardır her ay neredeyse aynı günü regl oluyoruz vücutta alışkanlık var, bu tarihlerde ağrıması normal bence.

süpersiniz kızlar yaa, sucukluyumurtanın yazdığı yazıya da bayıldımm :)) ben bugün keseyi gördükten sonra bile doktora ağrılarım var sanki hasta olucam dedim :))) şöyle düşünün yıllaaardır her ay neredeyse aynı günü regl oluyoruz vücutta alışkanlık var, bu tarihlerde ağrıması normal bence.

canım bende tam bugün olmuştum geçen ay ve felaket belim ağrıyo aile sağlığı merkezindeki ebeye sordum bugün hastalık tarihin diye dedi sıkıntı yapma değerlerin güzel dedi ama içim rahat etsin bidaha kan aldı bugün yarın yazarım tekrar sonucuda valla çok heyecanlıyım ya

selam kızlarrrr nasılsınızz..
benim belim çok kötü ağrıyorr :KK14:

selam kızlarrrr nasılsınızz..
benim belim çok kötü ağrıyorr :KK14:

eşin evdeyse beline masaj yapsın biraz ağrısı hafifliyo
kendini çok yoruyorsun herhalde benim genellikle yorulduğum zamanlarda belim ağrıyo

evet ya benimde kese görünmedi 6. haftama denk gelecek şekilde çağırdı doktor cuma gidecez.inşallah sağ salim keseyi görürüm çok korkuyorumm

eşimde 7. haftada gidelim kesin olsun diyor galiba ben 24 nisanda gideceğim ama nasıl dayanacağım bilemiyorum

aslında açıkcası bana öyle ahım şahım testler yapılmadı gittiğim bütün doktorlar herşeyin normal olduğunu söylüyor çünkü bi tane oğlum var 12 yaşında sadece her ihtimale karşı iğne coraspirin ve progestan 200 mg kullanıyorum
nisanın 3 ünde öğrendim hamile olduğumu değerim 171 di ayın 7 sinde tekrar gittim hafif kahverengi lekelenmem olmuştu tekrar kan değerime bakıldı 400 çıktı doktorum pek umutlu konuşmadı değer artışı iyi görünmüyor dedi bugün tekrar gidicem bakalım

hakkında hayırlısı lsun inşallah bir sorun yoktur

kızlar bende inşallah aralık annesi olacağım, benide ekleyin sat 8 mart.. şimdi idrar testi yaptık eşimle şoktayız,hiç beklemiyorduk, hem korku hem sevinç hakim evimizde. bu arada daha 10 aylık oğlum var, 2011 mayıs annesiyken şimdi 2012 aralık annesi olmak ta varmış..yarın doktora gidiceğim, bakalım hayırlı olur inşallah bizler için..

slm kızlar nasıl gidiyor hamişlik benim çok bulantım var artık yemek yemeği özler oldum.. ilerde su problemi olmasın diye habire su içiyorum.. bulantısı olanlar ne yapıyorlar ben kraker falan kesmiyor artık limon sıkıp içiyorum biraz rahatlatıyor... bulantıya :KK14:çare bulan var mı ???

kızlarrrr keseyi ne zaman gördünüz hafta olarak yazar mısınızz ??
ben dün gördüm 5 haftalıktım cnmm :KK76:
Ne yani Pizza yiyemiyecek miyiz???:KK53::KK53::KK53::KK53:
ne yazıkkiii :KK43:(( ben biçok şeyi kestim öncelikle evde akşamları mideye indirdiğim aburcuburları :KK1::KK1:
çok iyi yapmışsın. bebişler için her türlü fedakarlığı yapmak lazım.ben de sabahları hayatta kahvaltı edemem, şimdi mecbur yanımda peynir neytin falan görürüom işte yiyorum.
slm kızlar nasıl gidiyor hamişlik benim çok bulantım var artık yemek yemeği özler oldum.. ilerde su problemi olmasın diye habire su içiyorum.. bulantısı olanlar ne yapıyorlar ben kraker falan kesmiyor artık limon sıkıp içiyorum biraz rahatlatıyor... bulantıya :KK14:çare bulan var mı ???

inş.çabuk geçer bulantıların. bende henüz yok olmaması için dua ediyorum :KK43:(( az ve sık yemek lazımmış diyorlar bulantı için.:26:

bu arada bende ultrasonda oldukça büyük bi kist çıktı. riskli bi durum yokmuş, şöyle ki bi ihtimal(yani şansmış bu herkeste olmayabilirmiş)patlama ve kangren mi ne olma riski varmış kistin, o durumda alınması gerekirmiş operasyonla.onun dışında doğumdan sonra veya sezaryen olursa doğum anında alırız dedi doktor:26::26::26:

Son düzenleme:
X