2012 Aralık Anneleri Paylaşım Alan

4 tane mi :26:
geçmiş olsun pıhtılaşma falan mı var canım

günaydın kızlar
benimde bugün akşam kontrolüm var umarım güzel haberlerle dönerim size ben 6 tane düşük yaptım coraspin ve cleaxne iğne kullanıyorum

bu kez sağ salim alıcaksınız kucağınıza inanın buna..hepimiz alıcaz inşallah...
benimde 2 düşüğüm var birtakım testler yaptırdım ama çıkmadı bişey.
zaten 1.si kimyasaldı adetle gitti.
ikincisi düştü.
ama her ihtimale coraspin kullanıyorum ben..
benim de kimyasalım olmuştur belki,benim regllerim düzensiz olduğu için test falan yapmazdım pek,yumurtladığımı bile bilmedim hiç...kısmet işte vakti geldi demek ki tuttu çok şükür...
günaydın kızlar
benimde bugün akşam kontrolüm var umarım güzel haberlerle dönerim size ben 6 tane düşük yaptım coraspin ve cleaxne iğne kullanıyorum

en güzel haberlerle dönersiniz inşallahhh

benimde 2 düşüğüm var birtakım testler yaptırdım ama çıkmadı bişey.
zaten 1.si kimyasaldı adetle gitti.
ikincisi düştü.
ama her ihtimale coraspin kullanıyorum ben..
Biliyorum geçen bizim pıhtılaşma forumuna yazmıştın. Benim de ilk 3ü kimyasaldı, dördüncü 9. haftada ölmüştü. Kimyasal olmasının nedeni de kan pıhtılaşması olabiliyor çoğunlukla. Tüm testler yapılmadı demiştin, inşallah diğerlerinde de birşey yoktur ve bu sefer 9 ayın sonunu mutlu bir şekilde görürsün.
günaydın kızlar

Sen de bendensin desene, aynen ben de coraspin ve clexane kullanıyorum. İnşallah bu sefer olacak.

MRB KIZLAR BENDE KATILDIM ARANIZA ARALIK ANNESİYİM RABBİM NASİP EDERSE BENİDE EKLEYİN TABLOYA :)

slm kızlar bende doktor knt rolünden yeni geldim 4+3 ama kese gmzükmedi doktor erken daha dedi ve haftaya gün verdi ayrıca progestan 100 mg kapsül verdi bunu içiçem dimi fitil gibi deil yani :) biraz cahilce oldu ama kafam karıştı

evet ya benimde kese görünmedi 6. haftama denk gelecek şekilde çağırdı doktor cuma gidecez.inşallah sağ salim keseyi görürüm çok korkuyorumm

dün bendede çalkantı olmuştu bugün bişey yokkk.ama korkum oluyor hiçbişey hissetmediğimde sizler neler hissediyorsunuzzz belirti adına.arada kasıkta bıçak ağrısı 10 sn geliyor sonra kayboluyor başkada bişey yokkk.

ne kadar erken görmüşsün canım maşallahhh sizeeee vallahiii.

ayyy banada şeytan bas git diyor bekleyemiyorum çok sabırsızım belirti filan olmayıncada amanın bir sorun mu var diye çok korkuyorummm.ayyy geçmez bu 2 gün banaaaaaaaaaaaa.

satım 5 mart 9 nisanda gördüm ( ultrasonda 4+2 yazıyordu )

benim son adet tarihi 4 martı 5 marta gittik tabi daha sadece 1 gün geçmişti diye kese görünmedi haliyleee.3 martta şans eseri kan testi yaptırmıştım hamilelik değeri 60 tı 5 martta doktora gittim jinekologa değer 180 olmuştu şükür.ama çok düşük değerler değilmi kızlarr.

evet ya benimde kese görünmedi 6. haftama denk gelecek şekilde çağırdı doktor cuma gidecez.inşallah sağ salim keseyi görürüm çok korkuyorumm

aynı mesaj bikaç defa gelmiş kusura bakmayın yaa.

Son düzenleme:
aynı mesaj bikaç defa gelmiş kusura bakmayın yaa.

Son düzenleme:
ben adetime 1 hafta kala ölçtüm hep 36.6 tı sabitlenmiş gibi.şimdide ara ara ölçüyorum sabah yada öğlen 36.7 nin üstünde hep sizde nasıl kızlar.hamilelirn ki yüksek olurmuş.belirti olmayınca korkumdan ateşe bakıyorum heppp.

Canım aynısını bende kullandım ağız yoluyla biraz etkisi fazla ama iyi bi ilaç benimde kese görünmedi ama ultrasonda 0,17 mm falan yazıyo güzel dedi doktır haftaya gün verdi bakalım hayırlısı rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin...

canım valla yeni hamileyim ve arada böyle askılıyla dolaşır oldum 2 gündür eşim bakıyo ateşim normal ama yanıyorum ben galiba sadece biz hissediyoruz

saol cnm ya benimde rahim duvarın kalınlaşmış ii dedi ama bu ialç kafamı karıştırdı aynı ilaç 2 türlüde kullanılıyomu acama doktor günde 3 defa yazdı okadar söylemedi alttan yada ağızdan diye kafan karıştı bende kapsül yazıyo dite ağızdan kullandım

canım düşük önleyici olarak veriyo doktor işini garantiye almak istemiş bence ilacı kullandıktan sonra başın falan dönebilir dikkat et ben ayaa kalkamıyodum banada dedi rahim kalınlaşmış falan diye ama ne yalan söyleyim korkmuyoda değilim

senini ialçta aynımı 100 mg yumuşak kapsül ağızdanmı alıyon

senini ialçta aynımı 100 mg yumuşak kapsül ağızdanmı alıyon

evet canım 100 mg yumuşak kapsül günde 3 defaydı ve ben ayağa bile kalakamıyodum baş dönmesinden anlıycağın kafa bi milyon geziyodum valla ama iyi ve kuvvetli bi ilaç

Geçen hamileliğimde verdiği kapsülü ben vajinadan kullanmıştım, prospektüsünde ağızdan alınır diyordu doktor vajinadan kullan demişti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…