2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

olumunekankayizsmile olumunekankayizsmile

kaydirigubbakcemile5 Şeniz

Günaydın kızlar!
:emir_bebek:

i691172_bebemo.jpg

günaydın canım nasılsınn

Günaydın kızlarr. a.s.

günaydınnnŞeniz

günaydın güzel annişlerrrrrrrrrr gününüz güzel geçsinopuyorumnanaktan

günaydın canımm hoşgeldinnn

Günaydın arkadaşlar..nasılsınız..bi geçmişi okuyayım geliyorum :KK66:)

günaydın canım :)
naberrr

kaydirigubbakcemile5 Şeniz

günaydın canım nasılsınn

günaydınnnŞeniz

günaydın canımm hoşgeldinnn

günaydın canım :)
naberrr

bende bebek arabalrına bakıyorm yavas yavas bı kac bısey almak lazım yoksa hepsı sıkısacak chicco ct 02 travel ıyı dıyorlar bılgın varmı?yada bılen arkadaslar varmı ya ne kadar pahalı bebek arabaları 1,500tl bıle var sankı hacı murat alıyoruz:dance:

içmediğim için hiç bir çay çeşidi fazla kafamı yormuyorum açıkcası içtiğim tek şey su ve taze sıkılmış meyve suyu, unuttum ben eski alışkanlıklarımı. her dr kendince bir şey söylüyor muhtemelen hastalarının durumlarıyla alakalı ama ben genelde nette okuduklarıma pek takılmıyorum zaten drda köpürüyor takıldığımda :)

ben cıkıyorum arkadaslar esım gelcek yemek hazırlıycam kendınıze ıyı bakın hoscakalınnnnnnnnnnnnnnnnn:emir_bebek:

içmediğim için hiç bir çay çeşidi fazla kafamı yormuyorum açıkcası içtiğim tek şey su ve taze sıkılmış meyve suyu, unuttum ben eski alışkanlıklarımı. her dr kendince bir şey söylüyor muhtemelen hastalarının durumlarıyla alakalı ama ben genelde nette okuduklarıma pek takılmıyorum zaten drda köpürüyor takıldığımda :)

Nette okudum demedim ki, doktorum söylemişti. Nette de bir bakayım dedim o çıktı karşıma linkini koydum. Doktorun köpürüyor mu? Allah yardımcın olsun canım benim. kaydirigubbakcemile2 Doktorum bana bir ters kelime etse, bir daha kapısından geçmem.

Hoşbulduk kızlar..
burcucum sanırım yine bizim nette sorun var.çünkü benim msn de hiç kimse açık gözükmüyoo :KK43:( o yüzden sana ordan selam veremiyom:KK43:( odadaki arkadaşlarında öle..du bakalım belki düzelir sonra.
bu arada öğlen belki beğendik e giderim.bi bakayım diyom o nevresimlere cnm..
bide şu hastane çıkışını alcam galiba :))))))))))) dayanamıyommmmmmmm...

bende bebek arabalrına bakıyorm yavas yavas bı kac bısey almak lazım yoksa hepsı sıkısacak chicco ct 02 travel ıyı dıyorlar bılgın varmı?yada bılen arkadaslar varmı ya ne kadar pahalı bebek arabaları 1,500tl bıle var sankı hacı murat alıyoruz:dance:

bak bakalım canımcım ben daha pek bakmadım arabalra:)
abim alcak zaten bize ne gelirse kabulumüz:))

Herkeze gunaydın kızlarrrr

günaydın canım
nasılsınnn

Hoşbulduk kızlar..
burcucum sanırım yine bizim nette sorun var.çünkü benim msn de hiç kimse açık gözükmüyoo :KK43:( o yüzden sana ordan selam veremiyom:KK43:( odadaki arkadaşlarında öle..du bakalım belki düzelir sonra.
bu arada öğlen belki beğendik e giderim.bi bakayım diyom o nevresimlere cnm..
bide şu hastane çıkışını alcam galiba :))))))))))) dayanamıyommmmmmmm...

canımcım msn de genel sorun var bizde de öle herkes çevrimdışı:)
git bak bakalım beğencekmisin?
sen hala almadınmı hastane çıkışını:kedi:

[/QUOTE]

Hımm..anladım cnm.
Almadım dün eşim almaya geldi arabayla o yüzden:))

Günaydın tatlım, nasılsın, iyi misin??

ıyıyıım bıdenem cok sukur ıste acıktık kahvaltı hazırlıcam kızıma:):) sen ansılsın pisicik nası annesı tekmelıyo mu sıpacık:):) hazırlıklar nası tatlısım ne zman gıdıyosunuz??

Sanada günaydın şeymecım.hoşgeldin :KK66:

sizede gunaydın canım bız ıyıyız fıstıkımla... sen nasılsın bebiş nasıl??

günaydın canım
nasılsınnn

ıyıyım cancagzım ıste acıktık malum... ne gzuel uyuyodum sacma sapan ruya gorunce uyandım... cok korku fılmı ızlıyom galıba:):)

ıyıyım cok sukur tatlıslarım sizlerde ıyıksınız demi.... bebişler nasıl.??

ıyıyım cancagzım ıste acıktık malum... ne gzuel uyuyodum sacma sapan ruya gorunce uyandım... cok korku fılmı ızlıyom galıba:):)

Nasıl olayım, hazırlanmaya başlayacağım öğle olsun da, o zamana kadar takılayım sizinle dedim. Malum attaaaaya gideceğim akşam.
Korkulu rüya herkesin belası. Hatırlıyor musun, ben de Temmuz'un 7'sinde öleceğimi görmüştüm. Daha kurtulamadım etkisinden, yine de alıştım sayılır.

Hımm..anladım cnm.
Almadım dün eşim almaya geldi arabayla o yüzden:))[/QUOTE]

hmm
o zaman bu öğlen alırsın sen o hastane çıkışını:)))

ayy ben hiç bakmam korku filmine:))
bende iyiyim canımcım bugün sandalyemin arkasına destek aldım baya faydası oldu:))

hatta buraya bile girmeme kızıyor. geçmiş mevzu uzun bi konuda bizimki ben doktoruma nette okudum dersem valla uçan tekmeyle girişir bana :)) seviyorum ben kendisini bi şikayetim yok çok şükür.

Nasıl olayım, hazırlanmaya başlayacağım öğle olsun da, o zamana kadar takılayım sizinle dedim. Malum attaaaaya gideceğim akşam.
Korkulu rüya herkesin belası. Hatırlıyor musun, ben de Temmuz'un 7'sinde öleceğimi görmüştüm. Daha kurtulamadım etkisinden, yine de alıştım sayılır.

hatırlamam mı...:) tatlısım dusunme oyle kotu seylr tamam mı ıyı güzel dusun kı hersey guzel olsun tamam mı bebişim.:):) kolay gelsın tatlım bu arada hayatta en sevmedıgım seydır bavul hazırlayıp bosaltmak:):)

X