2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

canım bizimde var kan uyuşmazlığımız. benim doktorum hiç önemsemiyor. ilk gebelikte hiç sorun değilmiş takılma dedi. ama test yapılır gene sanırım. doğumdan 72 saat sonra anneye iğne yapılıyor bildiğim. ve sorun olursa çocukda değil annede oluyor Allah korusun. oda 0- olan anneye 0+ karışırsa. sonuçta çok önemli değil yanii düşünme

ohhh ya ıyı ozman bısey olmasında bebgıme gerısı onemlı degıl... tesekkurler tatlım

selam canlarım nasılsınız :) özledim 2 gündür ne var ne yok

çalışan arkadaşlara burdan kucak dolusu moral ve enerji yolluyoruz kızımla :)

Hoşgeldin canım, biz de muhabbet ediyorduk. Sen ve kızın iyidir umarım?

ooo ne guzellll Rabbım guzel gunlerde gıydırmeyı nasıp etsın ıns..

amin canımm
artık hakkımızda hayırlısı
zaten doktorunuz gerekeni söler tatlım
belki onun durumu farklıdırrr

canım bizimde var kan uyuşmazlığımız. benim doktorum hiç önemsemiyor. ilk gebelikte hiç sorun değilmiş takılma dedi. ama test yapılır gene sanırım. doğumdan 72 saat sonra anneye iğne yapılıyor bildiğim. ve sorun olursa çocukda değil annede oluyor Allah korusun. oda 0- olan anneye 0+ karışırsa. sonuçta çok önemli değil yanii düşünme

hmm doktor önemsemediğine göre vardır bi bildiği
işte arkadaşım öle olmuştu iki hamileliğinde de iğne oldu bide oahalıydı iğneler yaa
demek durum farklı canım
hakkımızda hayırlısı hepimizinn

Klasik annelerdenim ben sanırım. Body üstü zıbın, tulumlu, bereli, eldivenli (eldivensiz olmaz yırtar kuzum bir yerlerini Allah korusun) düşünüyorum minişimi. Yani 40'ı çıkana kadar giydiririm, 40'ından sonra havalara göre devam ederiz artık -tabi velet o sıcakta havale geçirmezse kaydirigubbakcemile3 -

canımcım bende öle çıplak olsun heryerini öper yerim diyorum:) annem diyor zaten ağustos sonuna doğru olcak hemen havalar soğur diye hep uzun kollu aldırıyor bana:)))

Klasik annelerdenim ben sanırım. Body üstü zıbın, tulumlu, bereli, eldivenli (eldivensiz olmaz yırtar kuzum bir yerlerini Allah korusun) düşünüyorum minişimi. Yani 40'ı çıkana kadar giydiririm, 40'ından sonra havalara göre devam ederiz artık -tabi velet o sıcakta havale geçirmezse kaydirigubbakcemile3 -

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 bıde izmırde olcan demı tatlım yazık bebıse canım... eldıven sart tabı ama annesı pısmesın...:).:) ya dusunsene eskılerın yaptıgını tuzluyolarmıs bıde.... ben temmuzun ortasında dogmusum babanem benı tuzlamıs ama ne tuzlamak 3 gun o tuzla durmusum.... ananem zor ıkna etmıs babannemı yıkayalım cocuk olcek dıye:):) canıma kastı varmıs bu babnnemın haaaa

hosgeldın canımmm

amin canımm
artık hakkımızda hayırlısı
zaten doktorunuz gerekeni söler tatlım
belki onun durumu farklıdırrr

hmm doktor önemsemediğine göre vardır bi bildiği
işte arkadaşım öle olmuştu iki hamileliğinde de iğne oldu bide oahalıydı iğneler yaa
demek durum farklı canım
hakkımızda hayırlısı hepimizinn

canımcım bende öle çıplak olsun heryerini öper yerim diyorum:) annem diyor zaten ağustos sonuna doğru olcak hemen havalar soğur diye hep uzun kollu aldırıyor bana:)))

aminnn canım yaa
ne sorucam sana bu çoklu alıntı nasıl yapılıyorrohaoldumsmile

kızlar bu arada mideleriniz ne durumda ayy o kadar çok yanıyor ki midem anlatamam hatta şimdi başladı yine :KK43:(

ben bebettonun ürünlerine baktım çok güzel. özellikle hastane çıkışları. bir tane organik var boyasız baskısız falan. 11li alırım onu sanırım

Evet organikleri bende gördüm.ama ne bileyim hiç te rengi yok yaa..bi garip geldi bana.zaten diğer ürünlerde organik gibi yani hiç içeriğinde bebişe zarar vercek ürünler yok.belki bende 6 lı lardan bi tane organik olanlardan alabilirim yinede.bi tanede öle olsun :))

merhaba canım hoşgeldinn nasılsınız bakalım meleğin ve sennopuyorumnanaktan
evet yollayın çünkü enerjiye çok ihtiyacımız var bizim:))

Hoşgeldin canım, biz de muhabbet ediyorduk. Sen ve kızın iyidir umarım?

hoşbuldukk inş.iyiyiz çok şkür. sizi sormalı? yine kaynatmışsınız bakıyorum :)
ben de muhabiriniiz olarak istanbul kazan ben kepçe şimdi de teyzemlerden bildiriyorum..naniknanik bi bakıyım dedim ne var ne yok
dün evden bi çıktım çıkış o çıkış geziyoruz kızımla. annemden sonra kapağı teyzeme attım.akşama evimin yolunu bulurum inş.

Evet organikleri bende gördüm.ama ne bileyim hiç te rengi yok yaa..bi garip geldi bana.zaten diğer ürünlerde organik gibi yani hiç içeriğinde bebişe zarar vercek ürünler yok.belki bende 6 lı lardan bi tane organik olanlardan alabilirim yinede.bi tanede öle olsun :))

boyasız olması ilgimi çekti benimde. çünkü tekstilde lduğumdan bilirim ne kadar zararlı madde içerdiklerinii. ama renktende vazgeçemiyoruz bir orta bulucaz artık:)

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 bıde izmırde olcan demı tatlım yazık bebıse canım... eldıven sart tabı ama annesı pısmesın...:).:) ya dusunsene eskılerın yaptıgını tuzluyolarmıs bıde.... ben temmuzun ortasında dogmusum babanem benı tuzlamıs ama ne tuzlamak 3 gun o tuzla durmusum.... ananem zor ıkna etmıs babannemı yıkayalım cocuk olcek dıye:):) canıma kastı varmıs bu babnnemın haaaa

Kocamı da tuzlamışlar kokmasın diye. Adam terleyince açıkta kalmış soğan gibi kokuyor. Hem balık mı bu canım, bozulmasın diye tuzluyorlar? Eh başlamışken kavanoza da koyup ağzını sıkıca kapayalım, turşusunu kurmuş oluruz evlatlarımızın :roflol:

aminnn canım yaa
ne sorucam sana bu çoklu alıntı nasıl yapılıyorrohaoldumsmile

canımcım herkesin yazdığı mesajın altında MQ var
ona basıyosun cevap vermek istediklerine
mesela 3 tane seçtin
sonra sol altta cevap yaz a basıyosun
bütün mesajlar orda
hepsinin altına yazıp gönder e basıyosun:9
umarım anlatabilmişimdir:))

kızlar bu arada mideleriniz ne durumda ayy o kadar çok yanıyor ki midem anlatamam hatta şimdi başladı yine :KK43:(

canım benim yediklerime göre değişiyor yanma olayı
eğer sabahları mayalı bişeyler yersem felaket oluyorum
ama ekmek peynir falan yersem bişey olmuyorr

hoşbuldukk inş.iyiyiz çok şkür. sizi sormalı? yine kaynatmışsınız bakıyorum :)
ben de muhabiriniiz olarak istanbul kazan ben kepçe şimdi de teyzemlerden bildiriyorum..naniknanik bi bakıyım dedim ne var ne yok
dün evden bi çıktım çıkış o çıkış geziyoruz kızımla. annemden sonra kapağı teyzeme attım.akşama evimin yolunu bulurum inş.

Gez tatlım, bebecik accık hava alsın...

merhaba canım hoşgeldinn nasılsınız bakalım meleğin ve sennopuyorumnanaktan
evet yollayın çünkü enerjiye çok ihtiyacımız var bizim:))

hoşbulduk tatlım biz iyiyiz birazcık açız yemek yicez birazdan zuzumla
siz nasılsınız bakalım. seda sayan öpücüğü yollayalım size kokulu kokulu :roflol: opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

ben de senin gibi düşünüyorum şeker....

X