2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

afiyet olsun yarasın tatlım bende acıktım yaww:)
yarım saat var yemeğe:)
bu arada sıhhatler olsun canımcım kaydirigubbakcemile2

[ı]selam canımm nasılsın
ee konuşcak o kadar çok şey var ki daha yazarken yarısını unutuyoruzz:kedi:[/ı]

vallaha aynen öyle cnm yaa.bi geçmişten okumaya çalışıyorum bi yenilerden:)) kafam karıştı:)
ben ve oğluşum gayet iyiyiz:) herşey yolunda :) siz nasılsınız bakalım :):)

Ay teşekkür ederim, darısı başına artık :1hug:

ay evet yaa özelliklede saç konusunda darısı başımaaopuyorumnanaktan

vallaha aynen öyle cnm yaa.bi geçmişten okumaya çalışıyorum bi yenilerden:)) kafam karıştı:)
ben ve oğluşum gayet iyiyiz:) herşey yolunda :) siz nasılsınız bakalım :):)

evet canım yaaa işte laf laf bitmez:))
halisna başkanın da dediği gibi durmak yok yola devam:))

sizede maşallah canım Allah ım iyilikler versin hepimizee inşallah
bende iyiyim tatlım ya işteyim sevmiyorum burayı bi an önce 3 ay geçsin de ayrılayım diye bekliyorum:sinifsinif:

sen napıyosun canım çalışıyomusunn

iyi olmaya çalışıyorum canım.benimki bazen tekmeliyo bazen konuşuyorum hiç ses çıkmıyo bilmiyorumkismile öyle geçip gidiyo boshayallersmile

çalışıyorum bende cnm ama rahatım allahtan iş yerimde:) birde sabah kalkmak olmasa:1no2:
sende çalışıyosun demi tatlım?

ya kestirmek istiyorum da o bakımdan :)))

Ben saçlarımı kesmedim ki, aralarından aldım sadece. Boyuna dokunmadım. Saçların gürse çok kısa kestirme, kuaförüne de söylersin "aralarından alsın ara makasıyla" kabarmaz o zaman.

KIZLAR MERHABA,
SOHBET SÜPER GıDıYO BAKIYORUM DA, HEPSıNı OKUYAMADIM. Bı SABAH; GÜNAYDIN KARTI ATTIM,Bı DE ANCA BAKABıLDıM. ÇOK YOĞUNUM YAUW.BEBıKLERıNıZ DE,SıZ DE ıYıSıNıZDıR ıNŞALLAH.

:lepi::lepi::lepi:

Ben de föne başlayayım artık, yemek yiyenlere afiyet olsun. Görüşürüz birazdan.

Selamlar kızlar bizde geldık kızımllaaa :)) ancak fırsat bulabıldık sabahtan beri iş yogunlugundan delı oldum..eee nasılsınız gorusmeyelı??ben ıyıydım sabah ama suan hafıften başım agrımaya başladı inşallah artmaz ( gunumu zehir etmez...

bende yemeğe gidiyorum herkese afiyet olsun..kızlar dua edin artık benimki kız mı oğlan mı göstersin bugün kendini :Saruboceq::Saruboceq:

nireee Dideemm :))) Doktor güler yüzlü müydü? :))) sana merak ettiğin şeyleri söyledi mi?

Valla canım gayet samimiydi zaten o iyi deyince ben bunu 5 defa daha sordum hepsinde iyi dedi çok aşırı soru sormadım ama sorsam cevaplardı eminim

bızde geldık kızımla... yemegımızı yedık... soframızı toparladık.... ama bulasıklar bızı beklıyo:):) sizler nasılınız????

iyi olmaya çalışıyorum canım.benimki bazen tekmeliyo bazen konuşuyorum hiç ses çıkmıyo bilmiyorumkismile öyle geçip gidiyo boshayallersmile

iyi bakalım canım
merak etme herşey yolundadır

çalışıyorum bende cnm ama rahatım allahtan iş yerimde:) birde sabah kalkmak olmasa:1no2:
sende çalışıyosun demi tatlım?

benimde rahatta yoruldum artık çalışmak yaa:))
2 sene kadar ara vericem inşallah evimin ve bebeğimin keyfini sürecem:))
ama daha 3 ay var ve zaman geçmiyorrrkaydirigubbakcemile2

ben yemeğe gidip geliyorum hemen canlarrr

Ben saçlarımı kesmedim ki, aralarından aldım sadece. Boyuna dokunmadım. Saçların gürse çok kısa kestirme, kuaförüne de söylersin "aralarından alsın ara makasıyla" kabarmaz o zaman.

anladım canım
benim çok ince de uzadı baya:) kesmem lazım:)
bakalım hayırlısı

hoşgeldin tatlım
nasılsınnn

ayy canım ya inşallah artmaz başın
banada az geliyor inşallah artmazz

merhaba kızlar ve guzel bebişleri

merhaba canım hoşgeldinn:içelim:

ne fönü hayırdırr?nereye? mirmirmirmir

Yettim gari. Birinci katı bitirdim, sağlama yapacağım yarım saat sonra.
Sen de hoşgeldin şekerim. Yarın akşam İstanbul'a gidiyorum. Uçakta el bagajına bazı şeyler koymak yasakmış o yüzden idare etsin diye mecburen fön çektim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…