2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Günaydın canım hoşgeldin... Henüz başlamadı çatlak oluşmaya bende. Ama Lierac'ın iyi olduğunu duymuştum.

Hoşbuldum Çiğdemcim sağol... ben de de 1 günde oluştular... dediğim gibi şimdilik kontrol altındalar ama ilerisini kestiremiyorum... ben de çok duydum bu lieracı bir de bunun çıkmış çatlaklara bir nebze olsun yardım ettiğini de duydum... eczaneye gittiğimde bir sorarım bakalım... fiyatlarının da maşallahı var.. çok pahalılar yaa... kullanan arkadaşlarım vardı... kızlar SSK karşılıyor mu bu kremi :))))

ayyy ben nisan 15 te ilk aşıyı olcam:kedi:
bakalım nasıl olcekk:hulya:

neyse canım zaten 2 gün ya idare ediver artık kocişler hiç anlamıyor bizim halimizden :) iç çamaşırımız geceliğimiz eşofmanımız zaten yarım valiz ediyorr:kedi: güzellik çalışmalarına başladın yani hadi bakalımmbayanssulusmile kendi saçını kendinmi kesiyosun tatlım ne güzel vallaaakaydirigubbakcemile2 yarın kaçta yolculukkk?

bende iyiyim canım ya valla gün sayıyorum şu işte çıkmak için
bide hala ev falan bakamadık sinirim bozuk ondan

Evet, yüzüm kuru losyon ve toniksiz yolculuk yapamam. Çok takıntılıyımdır, parfüm sürmeden markete bile gitmeyeceğim neredeyse. Makyaj malzelemerimi alacağım yanıma. Föndotenim krema şeklinde, maybeline'in var ya ondan. Onu geçirirler, arıza çıkarmazlar sanmam. Bir de dedi gece: "sen hazırla ne götüreceksen, ben tıkıştırırım" (tıkıştırmak???) :eek:klava: . Bir ütüsü bozulsun asıl ben onu tıkıştırırım :kızgın: .
Neyse.... Yarın saat 6 da yola çıkacağız. Uçuşumuz 9'da. Check-in işlemlerini erken yapalım da cam kenarına geçmek istiyorum. Sıkılırım 1 saat uçakta, mp3'te kesmez.
Canım ara makasım var, kesmem saçlarımı -ki elim yatkındır-, kat falan atıyordum eskiden, birkaç ay önce kat attırdım iyice kabardı. Aralarından alıp azaltıyorum, fön çekeceğim kolay kurusun diye.
Senin için hayırlısı ne ise o olsun canımcım...

saol burcum iyi diyeyim iyi olayım... aynı bir değişiklik yok :))) yine geldim şuraya ona yanıyorum... sen nasılsın canımcım ?

iyiyim demek istiyorum asspirin... Allah daha iyi etsin :)) doktor en son kontrolümde %60 kız dedi bakalım cumartesi günü kesinleşecek inş. bebeğimin sağlıklı mutlu olduğunu düşünmek istiyorum...

onlar bebeğin hareketleridir canım... gaz sancısı ayrı oluyor... yavaş yavaş artar bundan sonra sen de emin olursun inş. :))

iyiyim bende tatlım azcuk yorgunum o kadar
ama aynıyız bende buraya geldiğim her sabah kızıyorum kendimee:kedi:

Evet, yüzüm kuru losyon ve toniksiz yolculuk yapamam. Çok takıntılıyımdır, parfüm sürmeden markete bile gitmeyeceğim neredeyse. Makyaj malzelemerimi alacağım yanıma. Föndotenim krema şeklinde, maybeline'in var ya ondan. Onu geçirirler, arıza çıkarmazlar sanmam. Bir de dedi gece: "sen hazırla ne götüreceksen, ben tıkıştırırım" (tıkıştırmak???) :eek:klava: . Bir ütüsü bozulsun asıl ben onu tıkıştırırım :kızgın: .
Neyse.... Yarın saat 6 da yola çıkacağız. Uçuşumuz 9'da. Check-in işlemlerini erken yapalım da cam kenarına geçmek istiyorum. Sıkılırım 1 saat uçakta, mp3'te kesmez.
Canım ara makasım var, kesmem saçlarımı -ki elim yatkındır-, kat falan atıyordum eskiden, birkaç ay önce kat attırdım iyice kabardı. Aralarından alıp azaltıyorum, fön çekeceğim kolay kurusun diye.

canım maşallah diyorum sana valla.... ben saçımı toplamaktan acizim... doğum yapmak kısmet olursa doğumdan sonra ilk işim saçlarımı kestirmek olacak sıkıldım artık... belime geldiler neredeyse... aslında şimdide kestirsem olur ama annemlerle saç yüzünden savaşmak istemiyorum :)))

Günaydın kızlaarr! Biz de geldik!Geçmişi okuyamadım ama umarım hepiniz iyisinizdir? Ne var ne yok?

Cuma günü detaylı ultrasonumuz vardı herşey çok güzel çıktı çok şükür bir problem yok.
Doktor kızın acaip dolgun dudaklı olcak Angelina Jolie gibi dedi kaydirigubbakcemile3
Kalkık burunlu ince uzun olcakmış bi de...

Ordan çıkışta kızıma ananesi ilk eşyasını aldı yumuş yumuş bir battaniye çoook tatlı! Mothercare'da kampanya vardı 60 TL'lik battaniyeyi 20 TL'ye aldık ilgilenenlere duyurulur yerimseniben

Hoşbuldum Çiğdemcim sağol... ben de de 1 günde oluştular... dediğim gibi şimdilik kontrol altındalar ama ilerisini kestiremiyorum... ben de çok duydum bu lieracı bir de bunun çıkmış çatlaklara bir nebze olsun yardım ettiğini de duydum... eczaneye gittiğimde bir sorarım bakalım... fiyatlarının da maşallahı var.. çok pahalılar yaa... kullanan arkadaşlarım vardı... kızlar SSK karşılıyor mu bu kremi :))))

Kayınpederim ssk'da şeftir. Buna dayanarak söylüyorum ki; hiç sanmam karşılasın. Estetik bir şey, sağlıkla alakası yok çatlakların. Lierac da kozmetik ürün, şansını dene yine de.
Hiç olmazsa, aktarlarda bunlar için karışım yağlar satılıyor, onları da deneyebilirsin. O kremi alana kadar birşeylere başla bence, uçuk gibi olabilir bu çatlaklar, yayılmasınlar lokumum.

ay ne güzel yaa bakımlı olmak her zaman güzel tabi:) maşallah sana:)
tıkıştırmaz sen merak etme:9 oteldemi kalıcaksınız burda:)
sana şimdiden hayırlı yolculuk canımın içi inşallah sıkıntısız halledersiniz işlemleriiŞeniz

canım maşallah diyorum sana valla.... ben saçımı toplamaktan acizim... doğum yapmak kısmet olursa doğumdan sonra ilk işim saçlarımı kestirmek olacak sıkıldım artık... belime geldiler neredeyse... aslında şimdide kestirsem olur ama annemlerle saç yüzünden savaşmak istemiyorum :)))

Sana bir tavsiye lokumum; uzun saç kısa saçtan daha kullanışlıdır. Kulak arkasına atma. Kısa saç daha zor şekle girer. Beline gelen saçı banyodan sonra örersin, idare eder. Ama kısa saç her zaman kabarır, şekilsiz durur. Hele ki öndüle saçlara sahipsen.

sana şimdiden hayırlı yolculuk canımın içi inşallah sıkıntısız halledersiniz işlemleriiŞeniz

Yok şekerim ne oteli kaydirigubbakcemile2 ben İstanbulluyum zaten. Ailemle kalacağım.
Bakımlı olmak zorundayım TAŞŞŞŞ gibi kocam var kaydirigubbakcemile3
(tabi herkesin kocası kendine taş) :jeyyar:
Sağol kuşum, inşallah halledeceğiz.

Günaydın kızlaarr! Biz de geldik!Geçmişi okuyamadım ama umarım hepiniz iyisinizdir? Ne var ne yok?

Cuma günü detaylı ultrasonumuz vardı herşey çok güzel çıktı çok şükür bir problem yok.
Doktor kızın acaip dolgun dudaklı olcak Angelina Jolie gibi dedi kaydirigubbakcemile3

Ordan çıkışta kızıma ananesi ilk eşyasını aldı yumuş yumuş bir battaniye çoook tatlı! Mothercare'da kampanya vardı 60 TL'lik battaniyeyi 20 TL'ye aldık ilgilenenlere duyurulur yerimseniben

maşallah maşallah :nazar: :nazar: :nazar: Tebrik ederim canım... Allah bize de böyle güzel haberlerle gelmeyi nasip etsin inş. :Saruboceq::Saruboceq:

günaydın canım hoşgeldin
maşallah herşey yolundaymış :) kızında fıstık gibi :kedi:

hmm bizde bakıcaz battaniyelere annişle artık öbür kontrolde ayın 15 i gibi bir hastane çıkışı alalım dedik bide battaniye bakalım:)
senin bebişinde güzel günlerde kullansın inşallah pufidik battaniyesinii:ecrin_bebek:

Yok şekerim ne oteli kaydirigubbakcemile2 ben İstanbulluyum zaten. Ailemle kalacağım.

canımcım unuttum ben istanbullu olduğunu pardon hamişlik iştee:kedi:
ay seni çok merak ediyorum yaa bi resim koysana kaldırırsın hemen :) yada albüme ekleyiver:) face de gelmiyosunuz çoğunuz göremiyoruz:) hadi bi resim bekliyoruzzzkaydirigubbakcemile5

günaydııın kızlar...cumartesi doktora gittik..oğlumuz olacakmışş:emir_bebek:hep kız beklerken erkek bebek şok etykisi yaşamama neden olduakannehir çünkü eskiden hergün felaket tatlı yiyen ben hamile olduğum günden beri inanılmaz ekşi hastası oldum resmen... yani bunlar hikayeymiş.. sonuç itibariyle büyük şokun üstüne kocaman sevinç kapladı tüm kalbimi..hala inanamıyorum oğlum olacağınaohaoldumsmile

günaydın herkeslere...maşallah hızınıza yetişemiyorum sayfaları okumaya bi yandan işleri toparlamaya çalışıyorum bi yandan aklım sizde okuycam diye yazamıyorum zemuszemus
gördüğüm kadarıyla çok şükür herkesler iyi Allah herkese ve bebişlerimize iyilik versin...

günaydın canım hoşgeldin

hmm bizde bakıcaz battaniyelere annişle artık öbür kontrolde ayın 15 i gibi bir hastane çıkışı alalım dedik bide battaniye bakalım:)
senin bebişinde güzel günlerde kullansın inşallah pufidik battaniyesinii:ecrin_bebek:

ay seni çok merak ediyorum yaa bi resim koysana kaldırırsın hemen :) yada albüme ekleyiver:) face de gelmiyosunuz çoğunuz göremiyoruz:) hadi bi resim bekliyoruzzzkaydirigubbakcemile5

sağol canım valla alışverişe başlamak için sabızsızlanıyordum ben de bunu aldık ya gerisi çorap söküğü gibi gelir heralde :))

günaydııın kızlar...cumartesi doktora gittik..oğlumuz olacakmışş:emir_bebek:hep kız beklerken erkek bebek şok etykisi yaşamama neden olduakannehir çünkü eskiden hergün felaket tatlı yiyen ben hamile olduğum günden beri inanılmaz ekşi hastası oldum resmen... yani bunlar hikayeymiş.. sonuç itibariyle büyük şokun üstüne kocaman sevinç kapladı tüm kalbimi..hala inanamıyorum oğlum olacağınaohaoldumsmile

günaydın arkadaşım... :)) tebrikleeeerrr :))) oğluşun olacak ne güzel... Allah sağlıkla doğurmayı nasip etsin..

günaydın canım hoşgeldin

Face kullanmıyorum, kocişim kızıyor (ya gizli hesabı var, ya da resim çalıyorlar gerçekten). Dur ben koyayım bir resim.

Günaydın canım, ben de inanamamıştım zaten, ama oğluşum olacakmış.

günaydın herkeslere...maşallah hızınıza yetişemiyorum sayfaları okumaya bi yandan işleri toparlamaya çalışıyorum bi yandan aklım sizde okuycam diye yazamıyorum zemuszemus
gördüğüm kadarıyla çok şükür herkesler iyi Allah herkese ve bebişlerimize iyilik versin...

Günaydın canım, günaydın günaydın...

kızlar bende saçımı kestirdim geçen gün hemde kısacık aman pek iyi oldu yüzüm gözüm açıldı ya bi bakıma aldım kendimi hepten salmıştım. bide ağdaya gitsem tam süper olucak :)))

X