2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Herkeze kocamn günaydın... umarım cok guzel bir hafta olur:):)

günaydın canım
hoşgeldin nasılsınnopuyorumnanaktan

angel ninik teşekkür ederim. inş hayırlı haberler alırız:)
kızlar birşey sorucam benim karnımn altında( kilolu olduğumdan) bir pıtırtı var sanki çarpıntı gibi seyirmede değilde kanat çırpmasıda ama hafif hafif pıtırtıı hissedenlerinde böylemi başladııı.

canımcım bende öle hissediyorum
göbek deliğimin tam altında pıtır pıtr bişeyler oluyor:))
arkadaşlara sordum bebek dedilerrrkaydirigubbakcemile2

Yukarıda, yukarıda....

_angelcım kaldırıyorum resimleri ok??

gördüm tatlışım
telefondaydım dönemedim:kedi:
teşekkür ederim nazik davranışın için maşallah sana Şeniz

ıyıyım tatlısım.... uykum var hala... bakıyorum saga sola ıste... sen nasılsın??

İyiyim, yarın akşam için şimdiden hazırlanıyorum. Yoğun bir gün olacak.

günaydın canım
hoşgeldin nasılsınnopuyorumnanaktan

canımcım bende öle hissediyorum
göbek deliğimin tam altında pıtır pıtr bişeyler oluyor:))
arkadaşlara sordum bebek dedilerrrkaydirigubbakcemile2

gördüm tatlışım
telefondaydım dönemedim:kedi:
teşekkür ederim nazik davranışın için maşallah sana Şeniz

Teveccühün canım benim.
Kızlar maske kurudu yüzümde. Çıkarayım, saçlarımı yıkayıp, alacağım aralarından. Sonra da banyoya girerim. 1 saat olmadan dönerim. Hadi kendinize iyi bakın şimdilik.

kızlar sevıneyım mı uzuleyım mı bılemedım artık hıcbır kıyafetım olmuyo... bıdenecık pantolona kaldım simdi.... bugun dıger kıyafetlerımın hepsını kaldırcammmm

bıde beım kuzucuk gecelerı fena tekmelıyo benı uyandırıyo tekmelerıyle artık...:)

Teşekkür ederim canım, o senin kendi güzelliğin...

İyiyim, yarın akşam için şimdiden hazırlanıyorum. Yoğun bir gün olacak.

Teveccühün canım benim.
Kızlar maske kurudu yüzümde. Çıkarayım, saçlarımı yıkayıp, alacağım aralarından. Sonra da banyoya girerim. 1 saat olmadan dönerim. Hadi kendinize iyi bakın şimdilik.

Şeniz
hadi bakalım yıkanın güzelleşin gelinnnŞeniz

kızlar öyle kafanıza takıp ağlamayın bebekleriniz direk etkileniyor ben artık kendi kendime bile gülüyorum takmıyorum hiç bi şeyi kafama mutlu bi bebeğim olsun istiyorum eşime bile sinirlenmiyorum artık sinirlensemde hoop hemen mutluluk abidesi oluveriyorum:)))

bu arada bugün bizim eğitimimiz başlıyor saat 5de hastaneye gidicez çook heycanlıyım

kızlar sevıneyım mı uzuleyım mı bılemedım artık hıcbır kıyafetım olmuyo... bıdenecık pantolona kaldım simdi.... bugun dıger kıyafetlerımın hepsını kaldırcammmm

bıde beım kuzucuk gecelerı fena tekmelıyo benı uyandırıyo tekmelerıyle artık...:)

Günaydın şeymacım...

maşallah :)) ben de çok istiyorummmmm beni dürtsün uyandırsın :)) alıştırsın tempoya :)))

sevin sevin :)
bende kaldırcam herşeyleri :)
bi hamişlikler kalıcak rahatlıcak ortalık:))

kızlar öyle kafanıza takıp ağlamayın bebekleriniz direk etkileniyor ben artık kendi kendime bile gülüyorum takmıyorum hiç bi şeyi kafama mutlu bi bebeğim olsun istiyorum eşime bile sinirlenmiyorum artık sinirlensemde hoop hemen mutluluk abidesi oluveriyorum:)))

bu arada bugün bizim eğitimimiz başlıyor saat 5de hastaneye gidicez çook heycanlıyım

aa ne güzel ya kendine hakim olabiliyrosan ne mutlu sana...ben hiç beceremiyorum malesef...çok sinirli bi yapım var eyvahedigeldismile

ne eğitimi bu bahsettiğin?

Günaydın şeymacım...

maşallah :)) ben de çok istiyorummmmm beni dürtsün uyandırsın :)) alıştırsın tempoya :)))

sevin sevin :)
bende kaldırcam herşeyleri :)
bi hamişlikler kalıcak rahatlıcak ortalık:))

özlemcım uykunun arasında cok datlı oluyo ılk bas algılayamadım bıde hamıle olduguum aklıma gelmıyo soucta uyurken noluyo karnıma dıye dusundum yanı:):) bısey snı tepıklıyo... ınsallah herkez en kısa zamanda yasar...

burcucum... aslında artık alısverıs vatkı demı sevınmek lazım:):)): bu arada kızlar dn eşimede dedımde şimdi tekıpkılıyo kıpırdıyo dıye konuyoruz ya gelecek sene bu zmanlarda ıns... anne dedı yok ılk baba dedı dıye konusmaya baslıcaz ıns... ayyyy ne guzel o gunler gelse bı:):)

ayyy tlım yapabılıyosan ne guzel... bende denıyorum ama yapım bu en ufak seyden hemen huzunlenıyorum aglıyorum... ınsllah cok etkılenmez bebişim...

özlemcım uykunun arasında cok datlı oluyo ılk bas algılayamadım bıde hamıle olduguum aklıma gelmıyo soucta uyurken noluyo karnıma dıye dusundum yanı:):) bısey snı tepıklıyo... ınsallah herkez en kısa zamanda yasar...

burcucum... aslında artık alısverıs vatkı demı sevınmek lazım:):)): bu arada kızlar dn eşimede dedımde şimdi tekıpkılıyo kıpırdıyo dıye konuyoruz ya gelecek sene bu zmanlarda ıns... anne dedı yok ılk baba dedı dıye konusmaya baslıcaz ıns... ayyyy ne guzel o gunler gelse bı:):)

tabi tatlım herşey yolunda gidiyor çok şükür
arada ufak aksaklıklar olsa da meleklerimiz iyiler büyüyolar:)
bundan güzel şeymi olur
çok şükürrr

hamile eğitimi nasıl doğrucaz nasıl yıkıyıcaz nasıl bakıcaz nasıl emziricez hepsi var sanırım anestezi uzmanı ve çocuk druyla falan tanışıcaz sanırım eşimle beraber gidicez bugün ilk bakalım nasıl olucak:)

hamile eğitimi nasıl doğrucaz nasıl yıkıyıcaz nasıl bakıcaz nasıl emziricez hepsi var sanırım anestezi uzmanı ve çocuk druyla falan tanışıcaz sanırım eşimle beraber gidicez bugün ilk bakalım nasıl olucak:)

ayy ne güzel... hadi gitte bizede anlatırsın artık..yerimseniben

X