2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

gunaydin canim...iyiyiz cok sukur..bugun oglumla biraz araniza katilalim sohbet edelim istedik...haftaici pek firsat bulamiyoruzda:KK43: ...insallah sende iyisindir

hafta içi, pek bende giremiyorum ara ara selam tazıp çıkmak zorında kalıyorum .

bizde iyiyiz oğluşumla teyzesi

kısslar kimse kalmamış , aaaaaaaaaaaaa nerelere gittiniz bugün ama ya ben müsaitim

günaydın canım
idare eder iyi diyelim iyi olalım dimi ama:)
sen nasılsın cnm

sağol canım oğluşumda bende iyiyiz

iyi canım maşallah sizee:emir_bebek:

hım inşallah kullandıkların şifa olur canımcımmŞeniz

ben nivea bebek yağı kullanıyorum badem yağıymış
bide vazelin kullanıyorum
ama 3 adet çatlağım oluştu:KK43: galiba çatlıcam ben :sinifsinif:
hemde kırmızı kırmızı yaa
ALlah tan onlar şimdilik bikini bölgemde altta kalıyor
ama karnımda falan olurs açok üzülürüm yaa
ilk hamile kaldığım andan itibaren sürdüm ama işte olacağı varsa oluyor demel:sinifsinif:

ben daha 15 gundur kullanmaya basladim.simdilik yok ama bende cok korkuyorum ya catlarsam diye..birde bu catlaklarin genetik oldugunu duydum .annem ve anneannemde hic catlak yok .insalllah benimde olmaz:Saruboceq: canim sende kafana takma en azindan bikini bolgendeymis.karnmizda olsada yapacak birseyimiz yok zaten...

öle canım yapcak bişey yok
hayırlısı bakalım

kizlar benim biraz cikmam lazim.ama geri doncem insallah:) size iyi sohbetler....

görüşürüz canımmŞeniz

merhaba kızlar ben geldım..... acayıp mıdem bulanıyo yıne... sımdı gobusumu koyucammmm kocaman oldu...

gördüm tatlışım göbüşünü:))
maşallah sanada kızınadaa
öperim ikinizideeeŞeniz

ayyy tatlım olcem ınan... bı anda boyle oldu 2 haftada yanı 2 hafta sonra senınkıde bole kocamna olabılır haberın olsun... cok dua etmıstım burcucum varya benımde gobegım cıksın dıye fazla etmsıısm galıba:):)kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

ayyy tatlım olcem ınan... bı anda boyle oldu 2 haftada yanı 2 hafta sonra senınkıde bole kocamna olabılır haberın olsun... cok dua etmıstım burcucum varya benımde gobegım cıksın dıye fazla etmsıısm galıba:):)kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
olsun güzel olmuş
yakışmış:))
bakalım benim nolcek son durumum:))
opuyorumnanaktan

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
olsun güzel olmuş
yakışmış:))
bakalım benim nolcek son durumum:))
opuyorumnanaktan

bende merak edıyorum tatlım senınkı nasıl olcak... varmı bıraz gelısme buyume en son fotografına gore?

selaaam biz de geldik. seymacım maşallah göbişine :) ayy çok tatlıydı. benim de öyle olsun istiyoruum yaa :KK43:

tesekkurler tatlım ama mumkunse 7. ayıma kadar boyle klsın buyuk olmasıda zor oluyo:):)

aman kıız boşveer tatlı zorluklar bunlar. büyük göbişin de keyfi bi başka olur sanırım. ayakkabılarını da kociş bağlayıversin kaydirigubbakcemile3

bnm 4.5 aylık olduğuma da kimse inanmıyor mesela boshayallersmile

X