2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

yok annem hala kayınvalidesi ile yaşayan ve çift taraflı yani hem eşten hem anasından çeken biriydi malasef...
zamanında ailesi bi hata yapıp vermiş bile bile
bile bile diyorum çünkü babam tek erkek ve 5 kız kardeşi var birde sürahi hanım gibi bir annesii babamda haliyle kız gibi yetişmiş annesi çalışma bizim paramız yeter der çalışmaz,evde yemek dahil her işe karışır cidden zordu annemin işi tabi evlenene kadar benimde öyleydi:)
ama bekarken zor oldugu çok doğru olduğu için annem hep sabretti çünkü tek çocugum canım .

şimdide evlendin bende dayanamıyorum artık dedi ve bu işe girişti ama babam şimdi pişmanın diye bir bana bi ona yalvarıyor.

ne olursa olsun baba işte onada kıyamıyorum ve annem bizim aramızda köprü idi biz anlaşamazdık ama melek annem sayesinde yine bir yol bulunurdu şimdi buda zor gözüküyor

bilmiyorum ya hayırlısı insallah...

hoşbulduk özlemcim bu arada giremediğim zamanlardan sonra geçmişi okumaya çalışıyorum ve bakıyorum çok fazla sayfa olmuş ve bu başarıda imza sana ait;:)

süpersin:)

angel kolanya alerjini bilmiyordum :KK43:
sana daha iyi kampanyalar bulurum insallah

canımcım annenle babanın haklarında hayırlısı olsun ama şu bi gerçekki bi yaştan sonra artık dayanamıyorlar eskiden asıl çekmişim diye hayıflanıp duruyolar
dediğin gibi birde çoluk çocuk evlenince iyice bırakıyolar kendilerini..

tamam canım bende senden kampanya haberlerini beklicem Şeniz

günaydın kızlarrrrr...opuyorumnanaktan
mutlu hafta sonları.
nasılsınız?

Herkese gunaydin arkadaslar....ben yine derslerden dolayi kac haftadir yazamadim.sizler ne guzel hergun yazisiyorsunuz..bende cok istiyorum size katilmayi ama firsat bulamiyorum..umarim herkes iyidir,hersey yolundadir...benim cok fena kasintim var:KK43: goguslerim,karnim,bacaklarim,kollarim kisacasi tum vucudum uyuz olmusum gibi kasiniyor..birde zaman zaman karnimda sertlik hissediyorum.birden sertlesiyor ve kisa kisa bir sure sonra yumusuyor..sizlerde yasiyormusunuz bu durumu?

Herkese gunaydin arkadaslar....ben yine derslerden dolayi kac haftadir yazamadim.sizler ne guzel hergun yazisiyorsunuz..bende cok istiyorum size katilmayi ama firsat bulamiyorum..umarim herkes iyidir,hersey yolundadir...benim cok fena kasintim var:KK43: goguslerim,karnim,bacaklarim,kollarim kisacasi tum vucudum uyuz olmusum gibi kasiniyor..birde zaman zaman karnimda sertlik hissediyorum.birden sertlesiyor ve kisa kisa bir sure sonra yumusuyor..sizlerde yasiyormusunuz bu durumu?

gunnaydınn. açıkogretımemı calışıyorsun .alllah kolaylık wersın nekdar zor oldugunu bılırım bend mezun oldum gecen yıl cok sukur kurtuldum.kaşıntıların çatlama belırtısı olabılir bol bol nemlendır bence vucudunu ozellıkle kasınan yerlerı..:emir_bebek:

günaydın tatlım
idare ediyoruz işte hafta sonu iş kayatı sıkıcı:)
sen nasılsın
kolay gelsin canım.:1hug:
ben hastayım öksürük grip atlatamadım!
eşim de izmire gitt sınava hafta sonu benim kızla ne yapcazz bakalım?gamyoncuiremsuakannehir
kaşıntı benim de göğüslerimde var!a.s
gunnaydınn. açıkogretımemı calışıyorsun .alllah kolaylık wersın nekdar zor oldugunu bılırım bend mezun oldum gecen yıl cok sukur kurtuldum.kaşıntıların çatlama belırtısı olabılir bol bol nemlendır bence vucudunu ozellıkle kasınan yerlerı..:emir_bebek:
günaydın canım...

günaydın canım hoşgeldin
kolay gelsin ders çalışmak bana o kadar uzak geliyorki:kedi: ne güzel sen çalışabiliyosun:kedi:
bende hiç kaşıntı yok canım ama bazı arkadaşlarda var normalmiş hamilleikte diyolar
sordunmu doktoruna:kedi:

hayir canim.keske acikogretim olsa..daha once bende acikogretim bitirdim bu ikinci universitem.hamile hamile birde her gun okula gidiyorum.bu yil 2.senem..bebek olunca ne yapicam kara kara onu dusunuyorum..Allah yardim eder insallah...

gunaydın kızlar,
herkese oncelıkle ıyı bı haftasonu dılıyorum.bende dun kayınpederımle konustum.ne yapıyo delıkanlımız ya da hanımefendımız dedı?valla bende bılmıyorum ama cok namuslu elını koydu gostermedı dedım.o da tamam kesın kız o zaman dedı.sanırım 3 kız babası bırının sozlerını dıkkate almalıyım. kaydirigubbakcemile3 bızde kız mı acaba dıyorduk bakalım kısmet haftaya carsamba hersey bellı olacak alsanaalsanasmile

günaydın canım hoşgeldin
kolay gelsin ders çalışmak bana o kadar uzak geliyorki:kedi: ne güzel sen çalışabiliyosun:kedi:
bende hiç kaşıntı yok canım ama bazı arkadaşlarda var normalmiş hamilleikte diyolar
sordunmu doktoruna:kedi:

evet sordum kasinti olabilir dedi.ama kasimamak gerekiyormus:KK43: masallah canim senin kasintinin olmamasina cok sevindim.insallah hamilelik suresi boyuncada hic olmaz.

gunaydın kızlar,
herkese oncelıkle ıyı bı haftasonu dılıyorum.bende dun kayınpederımle konustum.ne yapıyo delıkanlımız ya da hanımefendımız dedı?valla bende bılmıyorum ama cok namuslu elını koydu gostermedı dedım.o da tamam kesın kız o zaman dedı.sanırım 3 kız babası bırının sozlerını dıkkate almalıyım. kaydirigubbakcemile3 bızde kız mı acaba dıyorduk bakalım kısmet haftaya carsamba hersey bellı olacak alsanaalsanasmile

hayirlisi olsun canim.hangisi daha hayirli olacaksa Allah onu versin insallah...:Saruboceq:

iyiyiz canım zemuszemus amniyo sıvısı az olduğu için sürekli su içmekle meşgulüz boshayallersmile yakında karnım dabacana şeklini alıcak kaydirigubbakcemile3

gunaydın kızlar,

merhaba canımm
hayırlısı ne ise o olsun inşallah
Allah gönlümüzdekini versin

evet sordum kasinti olabilir dedi.ama kasimamak gerekiyormus:KK43: masallah canim senin kasintinin olmamasina cok sevindim.insallah hamilelik suresi boyuncada hic olmaz.

inşallah canımcım
kaşımamaya çalışsan bi krem falan vermedimiibilmiyorumkismile

inşallah canımcım
[/QUOT

kasinti icin bir krem kullanmiyorum ama catlak olusumunu engellemek icin bir krem aldim onu kullaniyorum.birde onun disinda bebe yagi kullaniyorum.

sizlerde catlak olusumunu engellemek icin birsey kullaniyormusunuz arkadaslar???

kıslar hepinize günaydın , nasılız bugün bakalım

günaydın canım
idare eder iyi diyelim iyi olalım dimi ama:)
sen nasılsın cnm

inşallah canımcım
[/QUOT

kasinti icin bir krem kullanmiyorum ama catlak olusumunu engellemek icin bir krem aldim onu kullaniyorum.birde onun disinda bebe yagi kullaniyorum.

sizlerde catlak olusumunu engellemek icin birsey kullaniyormusunuz arkadaslar???

hım inşallah kullandıkların şifa olur canımcımmŞeniz

ben nivea bebek yağı kullanıyorum badem yağıymış
bide vazelin kullanıyorum
ama 3 adet çatlağım oluştu:KK43: galiba çatlıcam ben :sinifsinif:
hemde kırmızı kırmızı yaa
ALlah tan onlar şimdilik bikini bölgemde altta kalıyor
ama karnımda falan olurs açok üzülürüm yaa
ilk hamile kaldığım andan itibaren sürdüm ama işte olacağı varsa oluyor demel:sinifsinif:

iyiyiz canım zemuszemus amniyo sıvısı az olduğu için sürekli su içmekle meşgulüz boshayallersmile yakında karnım dabacana şeklini alıcak kaydirigubbakcemile3

cnm çok dikkat et kendine , amniyon sıvısının az olduğunu nasıl öğrendiniz?

hım inşallah kullandıkların şifa olur canımcımmŞeniz

ben nivea bebek yağı kullanıyorum badem yağıymış
bide vazelin kullanıyorum
ama 3 adet çatlağım oluştu:KK43: galiba çatlıcam ben :sinifsinif:
hemde kırmızı kırmızı yaa
ALlah tan onlar şimdilik bikini bölgemde altta kalıyor
ama karnımda falan olurs açok üzülürüm yaa
ilk hamile kaldığım andan itibaren sürdüm ama işte olacağı varsa oluyor demel:sinifsinif:
[/QUOTE]

ben daha 15 gundur kullanmaya basladim.simdilik yok ama bende cok korkuyorum ya catlarsam diye..birde bu catlaklarin genetik oldugunu duydum .annem ve anneannemde hic catlak yok .insalllah benimde olmaz:Saruboceq: canim sende kafana takma en azindan bikini bolgendeymis.karnmizda olsada yapacak birseyimiz yok zaten...

X