2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

hoşgeldiinn şeker... katılıyorum sana.. ben de ben de ben de istiyorum aynı şeyleri :))))

ama ben karşılaştırmicam... kız sen de yapma öle şey bebeğinin gücüne gider... her bebek bir mi klava:
oyyyyy yanlış anladınız siz beniiiiii yav ben daha önceleri bebişin gramı hangi hafta da kaç olmalı onu bilem bilmezdim aklıma bile gelmezdi bakmak ta şimdi şimdi düşünüyorum ortalama herkesle aynı gidiyor mu diye merak ediyorum yani aşkkk olsun yaaaa kızdım şimdi aaaaaa art niyetim yokk vallahhiiii ama zaten burada hepimiz birbirimizle herşeyimizi karşılaştırmıyor muyuz?

Hoşgeldin arkadaşım inşallah inşallah güzel gelicek sonucumu öğrendiğimde
ilk işim buraya girip yazmak olacak zaten.

Teşekkür ederim canımm.ne zamandır görmüyorum seni şekerim
napıyorsun bebiş nasıl?

sağol cnm bende uzun süredir pek giremiyodum grip oldum ve sürekli yattım hiç halim yoktu
bu süre zarfında da annemlerde kaldım o baktı banada şimdi daha iyiym
bebişimde iyi çarşamba gittim kontrole bende benim kızım 211 gr

sağol canım ama benimki pek bi sıkıntı yarattı napıcağmı bilemiyorum
karnımda mı büyüyordur nedir yedikçe geriliyor sanki.
amannııın çokkk kötüü beeee......

o zaman sen bundan sonra dikkatli ye canımcım:))
bi soda iç istersen rahatlarsınn

hoşgeldin canımcım
nasılsın
herşey yolunda gördüğüm kadarıyla:)
bizimkilerde de var öle bi istek bakalım hayırlısı:)
kampanya bilgisi içinde sağol canımcımm bana kolanya alerjhi ve mide bulantısı yapıyor o nedenle kullanamam pek

ay canımın içi aşkolsun neden yanlış anlayım:)
şaka yapmak istedim sadece fikrin hoşuma gitti:kedi:

hoşgeldin arkadaşım... kampanya için teşekkürler... :))) bir bakalım neler varmışş :))

bu arada annen ve baban için hayırlısı olsun... 32 yıl sonra böle bişey düşünüyorsa vardır elbet onun da dayanamadığı bişey :)))

Hecabebe annenle babanın durumuna yazmayı unutmuşum.
Canım zor bişi bizimkiler de 18 yıldan sonra ayrılmışardı.
Tam 5 sene ayrı kaldılar üzstelikte boşandılar.ama biz onları barıştırdık:)
İnsan evliyken pek okadar bişi anlamaz ama bekarken çokkk köttü
ben 17 yaşındaydım ayrıldıklarında çok üzücü günler geçirmiştik.
Umarım bekar kardeşin yoktur yoksa en çok ona zor gelir.
Annen ve baban içinde ne diyelim hayırlısı olsun((

Hoşgeldin arkadaşım inşallah inşallah güzel gelicek sonucumu öğrendiğimde
ilk işim buraya girip yazmak olacak zaten.[/QUOTE]

hoşbulduk şker güzel gelicek tabi ki aksi mümkün değil:)

sen dua et yeter veren allah sağlıkta verir mutlaka

fece yok bende göremiyorum hiç birinizi

yasaklılardanım eş durumundan ama belki bi ara sahte isim alırım girerim dayanamam

Geçmiş olsun canım anneler yanımızda olunca
nasılda iyi oluyor demi yaaa ben de annemi istiyorum
hamile olduğumu öğrendiğimden beri hiç gitmedim
anneme((
sağol şekerim ama bebişinin gramını yazmıycam.vazgeçtimmmmm....

tabii ki de karşılaştırıyoruz şekercim de sonra benim bebeğin ve senin bebeğin boyu kısa çıkınca ağırlığı az olunca kafaya takıp üzüledebiliyoruz :))) bunu sen de çok iyi bilion :)))

üzülme diye diom canımcım.... sen de beni yanlış anlamaa :))

kızlar ben şimdi çıkıyorum
hepinize iyi akşamlar kendinize ve bebişlere iyi bakın opuyorumnanaktan

didemcim inşallah iyi haberlerle gelirsin güzelim dualarımız seninle ve daha yaptırmamış tüm annelerle inşallah

Tamam şekerim 2 kişininkini yazmıştım kim olduklarını bilem yazmamıştım ama sildim vazgeçtim canım haklısın.....

yok annem hala kayınvalidesi ile yaşayan ve çift taraflı yani hem eşten hem anasından çeken biriydi malasef...
zamanında ailesi bi hata yapıp vermiş bile bile
bile bile diyorum çünkü babam tek erkek ve 5 kız kardeşi var birde sürahi hanım gibi bir annesii babamda haliyle kız gibi yetişmiş annesi çalışma bizim paramız yeter der çalışmaz,evde yemek dahil her işe karışır cidden zordu annemin işi tabi evlenene kadar benimde öyleydi:)
ama bekarken zor oldugu çok doğru olduğu için annem hep sabretti çünkü tek çocugum canım .

şimdide evlendin bende dayanamıyorum artık dedi ve bu işe girişti ama babam şimdi pişmanın diye bir bana bi ona yalvarıyor.

ne olursa olsun baba işte onada kıyamıyorum ve annem bizim aramızda köprü idi biz anlaşamazdık ama melek annem sayesinde yine bir yol bulunurdu şimdi buda zor gözüküyor

bilmiyorum ya hayırlısı insallah...

hoşbulduk özlemcim bu arada giremediğim zamanlardan sonra geçmişi okumaya çalışıyorum ve bakıyorum çok fazla sayfa olmuş ve bu başarıda imza sana ait;:)

süpersin:)

angel kolanya alerjini bilmiyordum
sana daha iyi kampanyalar bulurum insallah

iyi akşamlar kızlar
bende bugun kontrole gittim 3 lü test için kan verdim bebişimi gördüm ama yuzukoyun yatıyordu cok net göremedik bu defa kızlar kilosu azmı sızce 244 cıktı bana cok mınık geldi doktorumda bundan sonra katlama alıyor bebekler dedi sizin nasıl yeterlı beslenemıyormuyum acaba istıfralar falan oluyor benımde

arkadaşlarım bu yeni sayfamızın adı ne yahu bi türlü bulamıyorum.herkese kocaman öpücükler

bu topikin ilk günlerini harılıyorumda kimse bişey yazmıyor diye şikayetlenip dururduk şimdi ise o kadr cok sey anlatıyorız ki allahım yetisemiyorum bile..
bu arada kızlar benim biraz kasık agrılarım oluyor ama dinlenince gecior.szilerde varmı boyle şikayetler..

Herkese günaydın,

Gözüme uyku girmiyor kızlar bebiş de hiç durmadan oynuyor. Dua edin bana 9:30 da randevum 11:20de detaylıı usg var. Akşama en geç yazarım sie ne olur okuyan herkes dua etsin bebişim iyi oslun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…