2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

sagolasın Burcummm 50de pahalı tatlım bı tısort ıcın... hem benım dısarda gıyemeyecegım bı tısort ıcın ama 20 falan ıyı... dur batmana gıdınce lcwdan bakayım bı...

Arkadaslar bıde sorcam hep unutuyorum... ÖZEL DÜNYA HASTANESİ bilenınız duyanınız var mı bu hastaneyı bılenler nası bılıyo bıde???

evet tatlım lcw den bakarsın sende dediğim gibi orda da çok güselll renkleride var:)))

tatlısım senın tatlıyla aran nasıl pekı??

Valla kilolarımın tek sebebi tatlı canım.. Eskiden çok yemezdim ama hamile kaldığımdan beri günde en az 1 adet o kare çikolatalar var ya onlardan yiyorum ayy olsa da yesem şimdi. Onun dışında tatlı da yiyorum yemekte varsa. Ama en çok fıstıklı çikolata cokacimcoook

meraba arkadaşlar
amniyosentezi atlatanlara geçmiş olsun diyim inş. herşey yolunda gider .bu arada burada baya faaliyet oluyıomuş resimler falan koyulmuş tabi denk gelemedim ben, çok hızlı ilerliyo sayfala,r okuyamadığım çok yer kalıyo.
ben de face e katılıyım ama kızlar benim resmim yok henüz orda eşim izin vermiyo ama sizin için koyarım
Teşekkürler canım inşallah:Saruboceq:
şimdi emin oldum canım artık sağolasınız :)))

canım açmasına açarım ne olacak ama burdan giremiyorum evdende girmeye vaktim olmuyor ki ama akşam yapmaya çalışıcamm :))) kocişte bişi demez inş.

Yap yap canım hem arada sırada girersin hergün girmeye gerek yok ki..
ora burası gibi değil yani hızla bişiler ilerlemiyor sırf fotolara bakmak için girersin kocişte bişi demez heralde:))))

Valla kilolarımın tek sebebi tatlı canım.. Eskiden çok yemezdim ama hamile kaldığımdan beri günde en az 1 adet o kare çikolatalar var ya onlardan yiyorum ayy olsa da yesem şimdi. Onun dışında tatlı da yiyorum yemekte varsa. Ama en çok fıstıklı çikolata cokacimcoook

ayyy ne guzel canım benımde revanı ıstıyo canım ama bu ekmek ustu cıkılatalardan nefret edıyorum:):) ayyyy ne guzel ama benım eskıkı ttalı sverlıgım kalmadı... kıza bagldım bende... masallah sen ne guzel yıyosun...

valla ben eskidende severdim tatlı ama hamişlikte yediğim tatlı direk kilo aypıyo nedensee aynen bend eçok düşkün oldum tatlıya her akşam dondurma yiyom daha hafif diyeeee kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile2
çok şükür Allah ıma
bende yavaş yavaş hissetmeye başladım demek
sizi sefiyorum canlarrrrrŞeniz

evettttt maşallahhh bizde seni seviyoz şekercik :1hug:

Seymacım zaten benim kız hiç kız gibi değil bütün belirtileri erkek sadece kalçalarım da genişledi ve karnım yayvan o kıza uyuyor bakakım yarın 1 süpriz çıkmazsa kız(eşim hala erkek olur mu diye araştırığ duruyor)

kızlar selam nasılsınız? size birşey soracağım yine , ayak serçe parmakalrımda nasır vardı , bu kış tekrar rahat ayakkabı giymeme ragmen ara sıra ayağım şişince ayakkabı ayağımı sıkınca kalın çoraplarla nasır oluştu tekrar.

yolda yürüyemez hale geldim.

nasır yakısı kullanabilsem temizleyeceğm tekrar ama kullanamıyorum ne yapabilirim ; başına geleniniz varmı?

hoşgeldin canımmm nasılsın
gel face e bekliyoruzzzbayanssulusmile
[/QUOTE]

saolasın canım iyim çok şükür buraya girdim mi çıkamıyorum malesefah ah evde işler beni bekler daha dışarı da çıkıcam da neyse..sizlerinde keyifler yerinde görünüyor Allah bozmasın inş.
ya ben de iki haftadır çömeldiğimde ayağa kalkarken hep bi hareket hissediyorum sanki ishal olursun da bağırsaklarda hareket olurya doktora sormayı unuttum ne olabilir ki aklıma kötü şeyler geliyo bebeğin suyu az da su mu yer değiştiriyo harekette falan die sizin dediğiniz bebek hareketlerine benzemiyo benim ki

Seymacım zaten benim kız hiç kız gibi değil bütün belirtileri erkek sadece kalçalarım da genişledi ve karnım yayvan o kıza uyuyor bakakım yarın 1 süpriz çıkmazsa kız(eşim hala erkek olur mu diye araştırığ duruyor)
aynen ya banada ilk erkek dendi sonraki gitmemde kız dendi bende tatlı ve ete düşkün oldum erkek belirtilerine uyuyor ama kızçemiz geliyomuş yani demekki bunlar pek tutarlı değil ye tatlıyı doğur atlıyı değilde ye tatlıyı doğur kızları denebilir meselaa kaydirigubbakcemile3

kızlar selam nasılsınız? size birşey soracağım yine , ayak serçe parmakalrımda nasır vardı , bu kış tekrar rahat ayakkabı giymeme ragmen ara sıra ayağım şişince ayakkabı ayağımı sıkınca kalın çoraplarla nasır oluştu tekrar.

nasır yakısı kullanabilsem temizleyeceğm tekrar ama kullanamıyorum ne yapabilirim ; başına geleniniz varmı?

yaa eskiden yıllar önce bende de oluyodu sonra geçti ben her akşam sıcvak suda ayaklarımı bekletiyodum o dönem, yumuşuyodu sonra aylar içinde kendiliğinden gitti yani ekstra bişey yapmaadım ama sıcak suda bekletmem çok işe yaramıştı canım deneybilirsin

heheheh olabılır sonradan bıde suprızzzz erkek bebıs:):) ben kendımden bıle supelenmeye basladım... ama süphelenmeye basladıgıma gore anlıyorum kı benım doktora gıtme vaktım gelmişşşş:)

hosgeldın canım... tatlım ınana ben hıc boyle bsııs yasamadım bılmıyorum...

kızlar selamlar öncelikle bebişini hisseden anneler hayırlı olsun canlarım hadi artık içiniz rahat olsun iki vurun karnınıza bakın hemen oynar ben uzanınca öyle yapıyorum bu arada kızlar face de hangi sayfadasınız benim hesabım var face de arada ugrarım bende ayrıca ben lcw den hamile pantolonu aldım gecen 20 tl ama harika cok rahat ediyorum ama istanbulda oturan için anadolu yakasında sadece optimum ve pendik magazalarında varmış haberiniz olsun kusura bakmayın fazla kalamıycam kızımın arkadaşının okulda dogumgünüymüş gidip ona hediye almam lazım hepinizi öptümmm

kızlar selamlar öncelikle bebişini hisseden anneler hayırlı olsun canlarım hadi artık içiniz rahat olsun iki vurun karnınıza bakın hemen oynar ben uzanınca öyle yapıyorum bu arada kızlar face de hangi sayfadasınız benim hesabım var face de arada ugrarım bende ayrıca ben lcw den hamile pantolonu aldım gecen 20 tl ama harika cok rahat ediyorum ama istanbulda oturan için anadolu yakasında sadece optimum ve pendik magazalarında varmış haberiniz olsun kusura bakmayın fazla kalamıycam kızımın arkadaşının okulda dogumgünüymüş gidip ona hediye almam lazım hepinizi öptümmm

hosgeldın canımmm lcwya bakmak gerekıyo galıba... ıns batmanda vardır...

kızlar bu arada karar verdım... hamıle kıyafetlerımı hep spor tarzda alcam klasık hıcbısı almıcam... sdaece 25 temmuzda dugun var ozman ıcın bı elbıse alcam tabı dogumyapmazsam...:)

aynen ya banada ilk erkek dendi sonraki gitmemde kız dendi bende tatlı ve ete düşkün oldum erkek belirtilerine uyuyor ama kızçemiz geliyomuş yani demekki bunlar pek tutarlı değil ye tatlıyı doğur atlıyı değilde ye tatlıyı doğur kızları denebilir meselaa kaydirigubbakcemile3

yaa eskiden yıllar önce bende de oluyodu sonra geçti ben her akşam sıcvak suda ayaklarımı bekletiyodum o dönem, yumuşuyodu sonra aylar içinde kendiliğinden gitti yani ekstra bişey yapmaadım ama sıcak suda bekletmem çok işe yaramıştı canım deneybilirsin

sağol ttalım bende başlayayım ozaman

20 tl cok ucuz bende gıdıp bakıım h.sonu sagol canım zemuszemus
bı de su bebegın oynaması ıcın verdıgın tuyoyu uygulayacagım bırazdan kaydirigubbakcemile5

kızlar bu arada karar verdım... hamıle kıyafetlerımı hep spor tarzda alcam klasık hıcbısı almıcam... sdaece 25 temmuzda dugun var ozman ıcın bı elbıse alcam tabı dogumyapmazsam...:)
Bence de bence de klasik topuklu falan hiiiç çekilmez hem hamilelik hem sıcaklar.

Kızlar sonunda yemek vakti geldi ben gider hatta koşar...

hahaha koşş koşşş masal ını doyur bakemmm:)))

kıslar ara ara bendede ince hafif şelkilde sızıya benzer ama can yakan bir sızı değil onun gibi , garip şeyler hissediyorum tam olarak tarif edemiyorum. . bunu 5 gün önce hissetmiyordum , ara ara içim kazınıyormuş gibi geliyor , elimi karnıma koyuyorum bebğimin harketimi diye elimle hissedemiyorum. ama çok sık yaşıyorum bu durumu. sizce oğlumun hareketlerimi ? buna benzer hisseden oldumu hareketlerin başlangıcını.

X