2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

bunlara alışacaksın canım gaz sancısı bir süre devam edecek
bebeğin yüzündeki sivilcelere pişik kremi sürün kızlar az miktarda
ya anlamıyorum bebeğin gözü çapaklansa anne sütü sürün diyolar yada isilik olsa ne alaka ya
mucize sütmü bu bence kocakarı uydurmaları

walla benim hayatımı kurtardı diyebilirim

siddetle tavsiye ederim

Smer A..

hadi gözün aydın canım

doğurmayan kalmadı herhalde artık :)

burcu cnm gözünaydın. allah analı babalı büyütsün resimlerini bekliyoruz güzel kızının.

fahriye cnm ne yazdın görmedim kıss.merak ettim hemen geçmişe bakıyorum şimdi.

alyıldız cnm çok teşekkürler. eşime söyledim alacak.

Canım benim valla görmedim ya kusura bakma hayatım. aradım buldum bak yazdığını.=)))
Ben şimdi süt sürüyorum baya iyi geldi diyebilirim göğsüme. emziriyorum ama arada sağıyorum göğsümü. çok süt birikiyor maşallah. sağınca da daha çok süt geliyor memeden. tavsiye ederim cnm sanada sağma makinesi al sağ bol bol. o kadar çok arttırıyorki sütü anlatamam. birde ben humana çayı ve sütlaça sarmışdurumdayım acayip süt yapıyor. başka şey yemiyorum kahvaltı ve de iftarda o kadar. onda da çok iştahım yok yani. yediğim iki lokma. bütün gün sütlaç ve günde 3 kere de çay içiyorum. birde gece sağarsan daha çok süt oluyor haberin olsun şekerim. kocaman öptüm..opuyorumnanaktan

burcu cnm allah analı babalı büyütsün sağlıkla inş.
fahriyecim çok sağol cnm makata masajı deniycem eğerki çok zorlanırsa zeytinyağınıda denerim ama inş. ona gerek kalmaz

demetcim bende ilk başlarda hep sağdım göğüs ucum olmadı için makineyle
şimdilik makine birazda olsa uç yaptı ve göğsümü veriyorum emsin diye ama benimde sol göğsüm felaket onu verirken çok zorlanıyorum
gerçi artık sağmıyorum ben çünkü göğüslerim acayip acıyo ve geçenlerde makineyle sağarken kanadığı için bıraktım artık sağmayı
ama gerçekten süt fazla oluyo
senin oğluşun nasıl gazı falan oluyomu

Canım maşallah 41,5 kere hiç gaz sorunumuz yok bizim. yani oğlum ıkınıyor ayakları topluyor ve alttan çıkartıyor gazını. üstten çok çok nadirçıkartıyor. biraz babası kılıklı sanırım. ama yinede gaz ilacı kullanıyoruz günde 1-2 kere 3 damla veriyorum.

bizimde 2 gündür fazla gazımız var
bizimde yukardan çak nadir gaz çıkartıyo zoru aşağıdan oluyo bazen yapabiliyo bezen yapamıyo o zaman çok ağlıyo
inş. en kısa zamanda geçer

merhaba güzel annişler.
ah bu çocuklar bizi mahvedecek heralde.ben uykusuzluktan ve yorgunluktan ölüyorum resmen.
gece uyumuyor gündüz uyumuyor oğlum napıcam ben yaaa.sürekli kucağımda durmak istiyor.ben ne lavaboya gidebiliyorum ne yemek yiyebiliyorum ne dinlenebiliyorum.bugünde yeni bi huy edindi kendileri anakucağında uyuyor sadece.hemde kendi kendine.napıcam ben yaaaaa.inş geçicidir.yoksa geceleri nasıl olur bilmem.neyse sağlık olsun diyelim.

ben sağıyorum ama çok gelmiyoo emerken daha iyiii. çok azz mama takiyesi yapıyorum
çayı bende içiyorumm hep süt arttırıcı yiyip içiyorummmm
amin sağlıkları yerinde olsundaa. 40dan sonra düzene girer diyolarrr bakalım.

benimki beni yalancı meme olarak kullanıyorrr:umursamaz:

slm kızlar.bebişlerinizi güle güle büyütün.bende doğumu bekliyorum dört gözle.sizse bir sorum olacak.normal doğum yapmayı düşünüyorum.nstde 46 bulan bi sancım çıktı.doktor daha doğuma var dedi.başka bi doktorda heran doğumun başlayabileceğini söylemişti.kafam karıştı.bana yardımcı olurmusunuz??

kızlar bişey daha sorcam.bebeğim bugün 13 günlük oldu.geceleri kendim uyandırıp eemziriyimmi?hep diyorlar ya 2 saatte bir diye.yoksa uyanmasını mı bekleyim.zaten en fazla 3-3,5 saate uyanıyor.

slm herkese ben bayagdır gıremıyordum tatıldeydık gttıgım yerdede ınternete gıremedım nasılsınız kızlar bız onatla 2gundur gecelerı hıc uyumuyoruz o aglıyor ben aglıyrum.gecelerı gaz sancısı cekıyor kaka yapamıyor kıvranııyor kuzum pazartesınden sonra sıksık gırerımınsallah evıme gıdıcem cunku.kendınıze ıı bakın

aa bu arada kızlar benım dun kırkım cıktı bal ve yumurtayı tum vucuduma kırıp masaj yaptı annem cok ıı geldı vucudu beslermıs haberınız olsun cıldım yumusacık oldu

slm kızlar....benım cooooook guzel bır kızım oldu.evet oldu ama malesef agustosu bekleyemedı temmuzun 27 sınde dogdu mınık kızım...ben agustos annesı olamadım malaesef..arada sohbetınıze katılsamda yınede agustos annesı olmak guzeldı...herkeze bebeıslerıyle bır omur boyu mutluluklar...

kızlar bişey daha sorcam.bebeğim bugün 13 günlük oldu.geceleri kendim uyandırıp eemziriyimmi?hep diyorlar ya 2 saatte bir diye.yoksa uyanmasını mı bekleyim.zaten en fazla 3-3,5 saate uyanıyor.
cnm uyandırma.o zaten acıkınca kendi uyanır.zaten 3 saatte bir de emse ona yeterli olur.

selam kızlar ben de onat gibi ne zamandır giremedim benim kuzu da fırsat vermiyor ki herkes iyidir umarım en iyisi ben bakıyım biraz doğuranlara zaten kiimsecikler yok çok öptüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…