2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

canım hadi hayırlısı inş. herşey yolunda gider.
peki doktorun kilo konusunda bişey demiyo dimi normal doğum zor olur falan die, zaten o kadar beklemiyo anlaşılan.
benimde pzt kontrolde 3700 küsürdü ben tırstım açıkcası haftaya kontrolüm var tabi gelmezse ama kilo 4ü bulursa istemem kesinlikle gibime geliyo zaten korkuyorum

slmm kızlarr.. benim karnım çatladı napsamm şaşırdımm düzelmesii içinn bişey yapılır mıı?? hala doğuramadımm bide kız bebekleri erkenn gelir derlerr bekliyoruzz halaaa..

cnm kilosundan korkma bence çok abartı olmadıktan sonra normal doğum olabilir dr zaten önemli olan baş çevresi oda şu anda 37 haftada görünüyor bizim için iyi dedi benim yengem 4400 58 cm doğurdu normal doğumla hemde 150 boyu o yüzden korkma ben sırf bu yüzden kendini sezeryana şartlama

slmm kızlarr.. benim karnım çatladı napsamm şaşırdımm düzelmesii içinn bişey yapılır mıı?? hala doğuramadımm bide kız bebekleri erkenn gelir derlerr bekliyoruzz halaaa..

slm, ben de ne kadar bebek yağı krem sürsemde şu son haftalarda dayanamadı karnım artık ve tam göbeğimin çevresi hep damar damar oldu sanırım yapacak bişey yok cildin meyilliyse çatlağa istesende engelleyemiyosun anlaşılan

bende hala doğurmadım yaaaaa sabırsızlıkla bekliyoruz kızımızı ama henüz niyeti yok 40 ı aşacak gibiyiz bu gidişle

çatlakların tedavisi ilk çatladığı zamn yapılıyoo diye duymuştumm.. ama nerdenn nasıı duydumm hatırlamıyorumm

canım allah kurtarsın hayırlısıyla az kaldı ınsallah senın ııcn en ıyısı olur bende baygdrı gıremıyordum nete sımdı bakayım ne yaptı kızlar dedım.kendıne ıı bak
bende hala doğurmadım yaaaaa sabırsızlıkla bekliyoruz kızımızı ama henüz niyeti yok 40 ı aşacak gibiyiz bu gidişle

canım allah kurtarsın senıde dualarım sızınle ınsallah hayırlı dogmlarınız olur

merhaba hadi bakalım kız cumaya kadar belkigelir senin kız ha hayırlısı oılsun

pazartesi kontrolde benim bebişde 3300 kg dedi ama karnına bakınca daha yüksek olduğunu düşünüyorum demişti karnım kocaman demekki

hiç kimse yok bugün burda.Bende çok yalnızım evde tek başıma oturyorum.Herzamanki gibi ama bu iki gündür kendimi çok yanlız kisesiz hissediyorum...annemler ist değil memlekette yani benim hiç akrabam yok burda eşimin ailesi kayınvalidemler burda ama onlarda sağolsun birgün gelmediler yanıma ben yanlızım diye ..haftasonları görüşüyoruz hep ama yani gelip yanım da kalan olmadı hamile olduğum için...eee işte annesizlik böle bişey ...el seni ne kadar düşünürki ....[Kendimi tutamıyorum ağlamak geliyor içimden sadece.....senağlamasenağlama/COLOR]

Üzülme canımmm, benimde annemler uzakta oturuyolar,şimdi yanımdalar ama yakında gidicekler.Yalnız kalıcam bende. :teselli: Burda arkadaş oluyoruz işte birbirimize. :1hug:

slm kızlar
ağrılarım hala devam ediyo ,ilaca devam ediyoruz,dr.um yarın nst istedi
yarın ki sonuca göre bakıcaz dedi,yine sancım çok çıkarsa sezeryan olacağım
ay içim bi tuhaf oldu
daha ev temizliğim yapılmadı dün akşam halılarım yıkanmaya gitti
ev çıplak anammm
cumartesi gelecekelr
nasıl olacak hiç bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…