2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

slm kızlar benimde oğlum 06.08.2010 da dünyaya geldi sonunda normal kontrole diye gitmiştik 3 cm. açılma varmış doktur salmadı 8 saat sancıdan sonra normal doğum gerçekleşemedi maalesef ve acil sezaryana alındık çok şükür bugün 10 günlük oldu anne olmak çok zormuş gerçekten :)

Merve gözün aydın :) Kontrole diye gidip anne olup dönenlere tam bir süpriz oluyor sanırım :) Daha heyecanlı galiba :) Allah sağlıklı uzun ömürler versin inşallah :)

merhaba güzel annişler fotokolik ve bluspirito haber yok anlaşılan allahım hayırlısıyla kucağına almayı naip etsin ayriyetten epic yazmamış hiç doğurdumu acaba

merhabalar
sersuma ve merve hayırlı olsun canım bebişleriniz
fotokolik, bluspirto ve laylagökhan Allah yardımcınıoz olsun dualrımız sizlerle..

benim de kontrol vardı bugün zar zor alttan muayene oldum 1cm açıklık varmış sancı normal seyrinde, doktor bekleyelim dedi bakalım artık ama kilosu 3700 olmuş maşallah da böle giderse normal doğum zor olur gibi , hoş ben de pek istemiyorum, haftaya kontrolde kesinleşir artık, hayırlısı olsun ne diyelim

sersume serpilcim gözün aydın canım allah analı babalı büyütsün maşallah sanada kızınada

merhaba güzel annişler fotokolik ve bluspirito haber yok anlaşılan allahım hayırlısıyla kucağına almayı naip etsin ayriyetten epic yazmamış hiç doğurdumu acaba

selam been geldim hala ve hala burdayım. doğuramadım kaydirigubbakcemile3
merak etmişsiniz canlarım allah razı olsun. doktordaydım anca geldim.
ha bugün ha yarın derken şimdi de gelmiyo cimcime.
doktor nst ye bakarak çoktan doğurmuştun diyor kaç kere yatışını yapmıştım ama senin bebek nazlı çıktı dedi. açılmam hala 1 cm çatı muayenesi yaptı tekrar bi çıkntı var yukarda çok dar bebek orda klamış geçemiyo bol bol yürü 2 km yi bulsun dedi akannehir bi gelirse gerisi çok kolay olurmuş inş. kızım 2650 olmuş çok şükür 50 cm boyunda. bugün doktorum izne çıktı ve doğurursam 26 sına kadar o olmıycak doğurmazsam eğer bi sonraki randevumu 26 sına verdi bu gidişle kızım başak burcu olacak :bbo:

sizler nasılsınız? süpriz sezeryanlar olmuş yine. bugün doğuracak olanlara allah yardım etsin gözleri aydın diyorum.

doğuramayanlar kulubu üyeleri nerelerde?? kaydirigubbakcemile3

Merhaba Kızlar,

biz de evimize geldik çok şükür kızıma kavuşabildim sonunda uzuun uzuuun sancılar sonrasında... normal doğum için çok çabaladım çok uğraştım yaklaşık 8 saat suni ve kendi sancılarımı çektim ama açılmama olmadı sonunda sezeryan olmak zorunda kaldım.... ama olsun yavruma sağ salim kavuştum ya gerisi önemli değil... şimdi uyuyor hazır o uyurken ben de biraz dinleneyim sonra yine gelirim...

kendinize iyi bakın...

laluz aramızda 1 gün var benim drumda nedense 20 sinden sonra beklemesini istemiyor galiba yani tam anlamadım ama max. 26 sı diyor sonrada peşine 20 sini geçmesin diyor ee benim elimde değil ki?
evet aramızda 1 gün var senin doktor ne diyor.20 sine kadar normal doğum olur mu dedi yoksa 20 sinden sonra alırmıyız dedi.hiç açıklık var mı sende.bende ne açıklık var ne de sancı geçenlerde bel ağrılarım oluyor oda yok artık...ayy birde suni sancıyı çekipte sezeryan olmaktan korkuyorum....eyvahedigeldismile

Merhaba Kızlar,

biz de evimize geldik çok şükür kızıma kavuşabildim sonunda uzuun uzuuun sancılar sonrasında... normal doğum için çok çabaladım çok uğraştım yaklaşık 8 saat suni ve kendi sancılarımı çektim ama açılmama olmadı sonunda sezeryan olmak zorunda kaldım.... ama olsun yavruma sağ salim kavuştum ya gerisi önemli değil... şimdi uyuyor hazır o uyurken ben de biraz dinleneyim sonra yine gelirim...

kendinize iyi bakın...

gözünüz aydın allah analı babalı büyütsün darısı bizlerin başına...

soho gözün aydın allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin kızını ne güzel kavuştun darısı bize inşallah.

epic doğurdun sandım neyse kızında iyiymiş maşallah kiloda almış
off bütün ağrılarım bitti yine sinir oldum cuma gece cumartesi pazar kasık ağrısından yürüyemedim uyuyamadım şimdide turp gibiyim hiç bi şeyim yok maşallah anlamadım ne bu böle bi oluyor bi olmuyor.

laluz benim 1,5 cm açıklık vardı ayın 3 ünde bakılmıştı bi dahada bakmadı dr ama silinme falan yokmuş bide kafası yukarda demişti dr bu arada 20 siyle ilgli anlamış değilim dr max 26 sı diyor peşinede 20sini geçmesin diyor sanırım geçirmek istemiyor anlamadım valla

bugün baya hamarattım temizliği yaptım buzdolabını bile temizledim duşumu aldım yemeğimi yedim çayımı içtim şimdide uzandım pc başındayım kızım gelsede onunla vakit geçirsem temizlik yaparkende kayınvalideme söylendim durdum 2 adımlık yerde 9 aydır 1 kere gelip evimi süpürmedi torunu olunca çıkmaz burdan kesin gerçi yine iş yapmaz öyle oturur pimpirik yapar benide sinir eder

merhaba kızlar
sımdı doktordan geldım oğlum donmemıs sezeryana gırıyorum sımdı hastaneye gıdıyorum 2 gıbı amelıyat olucam dualarınızı esırgemeyın allahım hepımızı tez vakıtte sağsağlım kurtarsın

canım benim, Allah yardımcın olsun... bebeğine kavuşmuşsundur muhtemelen... Dualarımzı seninle, yarın geliorum ziyaretine:)

kızlar bugün kontrol oldum ya akıntım kahverengimsi gelmiş normal di mi paniklemeye gerek yok

canım bugun ben de alttan muayene oldum ve 9 aydır ilk defan kanlı hafif akinti geldi

ama sen yine de doktoruna sor

ben doktorumla konustum 3 gun bu sekilde gelmesi normal ama adet kanı gibi olursa gelirsin dediii

ay kızlar ishal olmusum sabahtan beriii :kedi:

bi de karnıma ara ara agrılar giriyor,acaba ishalden mi,yoksa sancı mı gelioooeyvahedigeldismile

cok halsizimmmmakannehir

ishalden olabilir belin falanda ağrıyor mu hadi bakalım inşallah sancıdır tabi normal istiyorsan
bende dua ediyorum sancım olsun diye ama yok yok

selam kızlar...opuyorumnanaktan
alyıldız doğum yaklaşmış olabilir canım hadi hayırlısı..

hadi bakalım inşallah artar geçmez :)) bende eşim gibi oldu oda geçmesin diye dua ediyor :)) benim tek sorunum akıntı niye bilmiyorum ama akıntım çok hele kasıklarım ağrıyorsa dahada bi fazla acaba enfeksiyon mu var anlamadım valla neyse çarşamba belli olur herşey

X