2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bizde de klima yok bütün gün de güneş evin içinde delirmek üzereyiz bebek de hamur gibi oldu kafası kalkmıyor garibimin.

Sol kasığımda bir ağrı var iki gündür bıçak gibi giriyor. Kanamam bitti gibi ara ara parçalar geliyor.

Bir de idrarda sanki yanma başladı anlamadım o kadar da su içiyorum süt için. Yarın dr kontrolum var , ayaklarım halen davul gibi , 2 numara küçük çizme giymişim hissi ile dolaşmaya çalışıyorum.

Dün akşam kuzuş hep rüyalar gördü çığlık çığlığa uyandı 1 saat uğraştım susturamadım en sonunda annemin odasını çaldım, karnını ovaladı v.s. en sonunda sustu. Bu rüya görmeleri çok acaip , bir nefes alması var göğsü bir iniyor bir kalkıyor , gözleri bir tuhaf bakıyor , birden gülmeye başlıyor v.s.

İnşallah bu akşam rahat bir uyku çekeriz , yarın kociş işe başlıyor 1 ay'dan sonra hepimiz için zor olacak. Bebiş şuan sleeparında uyuyor , birazdan odamıza çıkacağız. Herkese allah rahatlık versin
Hepinize sevgiler

ayy doğunca napıcaz 40 gün illa birinin yanında yatması lazım benim eşimde nefret eder erken yatmaktan napıcaz bilmiyorum çocuk sefil olucak ortalıklarda gerçi belki kıyamaz kızı için fedakarlık yapıp erken yatar bakalım napıcak

aman aman nazar değmesin o şimdi sersemdir bi kaç gün sonra gösterir kendini :))) klima falanda açamıyorsunuzdur napıyorsunuz sıcakta bende hep onu düşünüyorum doğunca klimada yok napıcam diyorum kendi kendime

2 gün önce yine yıkamıştık. :) Valla şimdi üstüne atlet giydiriyorum, üstüne de yarım kollu çıtçıtlı bady giydiriyorum,ayağında da çorabı var. Eldiven şapka falan takmıyorum. Üstüne de tülbent örtüyorum ara sıra. Odanın camı da hafif açık şekilde duruyo. :)

Bizde de klima yok bütün gün de güneş evin içinde delirmek üzereyiz bebek de hamur gibi oldu kafası kalkmıyor garibimin.

Sol kasığımda bir ağrı var iki gündür bıçak gibi giriyor. Kanamam bitti gibi ara ara parçalar geliyor.

Bir de idrarda sanki yanma başladı anlamadım o kadar da su içiyorum süt için. Yarın dr kontrolum var , ayaklarım halen davul gibi , 2 numara küçük çizme giymişim hissi ile dolaşmaya çalışıyorum.

Dün akşam kuzuş hep rüyalar gördü çığlık çığlığa uyandı 1 saat uğraştım susturamadım en sonunda annemin odasını çaldım, karnını ovaladı v.s. en sonunda sustu. Bu rüya görmeleri çok acaip , bir nefes alması var göğsü bir iniyor bir kalkıyor , gözleri bir tuhaf bakıyor , birden gülmeye başlıyor v.s.

İnşallah bu akşam rahat bir uyku çekeriz , yarın kociş işe başlıyor 1 ay'dan sonra hepimiz için zor olacak. Bebiş şuan sleeparında uyuyor , birazdan odamıza çıkacağız. Herkese allah rahatlık versin
Hepinize sevgiler

Bizim kız da arada gülüyo, sesler falan çıkarıyo uyurken .Çok garip ya. opuyorumnanaktan Bakıyorum bakıyorum kızıma ,ay bu benim karnımdan mı çıktı diyorum. Karnıma tekmeler atan şey bumuymuş diyorum.opuyorumnanaktan

merhaba güzel anneler nasılsınız.bebişlerine kavuşanlar ne güzel allah bizde nasip etsin inş bugün bizde küçük bir trafik kazası geçirdik ama çok şükür iyiyiz çok korktum bebişime bişey olcak diye bir an önce ona kavuşmak istiyorum ..Normal doğumu çok istememe rağmen bebeğime hemen kavuşmak için sezaryan olasım geliyor..yarın kontorlüm var bakalım ne diyecek bu arada bende 18 ine gelsin diye bekliyorum.....

merhaba güzel anneler nasılsınız.bebişlerine kavuşanlar ne güzel allah bizde nasip etsin inş bugün bizde küçük bir trafik kazası geçirdik ama çok şükür iyiyiz çok korktum bebişime bişey olcak diye bir an önce ona kavuşmak istiyorum ..Normal doğumu çok istememe rağmen bebeğime hemen kavuşmak için sezaryan olasım geliyor..yarın kontorlüm var bakalım ne diyecek bu arada bende 18 ine gelsin diye bekliyorum.....

allah korumuş canım aman dikkat et

kızlar iyi geceler hepinize
cuma akşamı suyumun gelmesi ile acilensezeryan ile bebeğim dünyaya geldi, herşey yolunda gibi görünüyo, haber vermek istedim, uykusuzluğa hazır olun
hepinizi çok öptüm iyi geceler

gözün aydın sersuma allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin.
ben şu anda klimanın önündeyim ve buram buram terliyorum bu gece kabus gibi klima fayda etmiyor resmen anlamadım bende mi gariplik havada mı bide eşimle kavga ettik gece vakti bi türlü anlayamadı ona sıcak gelmeyenin beni kavurduğunu ısrarla yatak odası serin diyor nefes alamıyorum diyorum en sonunda tartıştık bu saatte yatak falan çıkartıp klimalı odaya serdi yattı uyudu şimdi yarın kim toparlıyıcak buraları fikrim yok sinir oldum

günaydın kızlar
Dün hiç giremedm ama umuyorum ki herkes iyidir..

10 gibi çıkıcaz evden 1 gibi ameliyat başlıo
Ve ben öyle duygusuzlaştım ki aptal gibi geziniorum ortada
Garip bi duygu tarif edemiorum ama ne bi heycan ne bi bekleyiş..
Umarım hastaneye girince yada ameliyat öncesi kopmam bi anda
Neyse..
3 kişilik çekirdek aile olmaya gidioruz öpüorum hepinizi
Hepinize bol bol dua edicem bebişler sağlıkla gelsin die:)

günaydın kızlar

Neyse..

canım hayırlı haberlerini bekliyoruz. sağlıkla al kucağına bebeğini İnşalah.

Geçmiş olsun canım.Bence normal doğurma şansın varsa normal doğur canım. :) İnşallah bi kaç güne kucağına alırsın bebişini.opuyorumnanaktan

kızlar iyi geceler hepinize
cuma akşamı suyumun gelmesi ile acilensezeryan ile bebeğim dünyaya geldi, herşey yolunda gibi görünüyo, haber vermek istedim, uykusuzluğa hazır olun
hepinizi çok öptüm iyi geceler

Allah analı babalı büyütsün canım.opuyorumnanaktan

günaydın kızlar

Neyse..

Günaydın canımmm, Allah yardımcın olsun. Bebişine kavuşuyosun.opuyorumnanaktan Biz de öptük seni ve bebişi. :)

günaydınn sevgili biz doğuramayanlar hani topicimiz boş kalmış haydi harekett kaydirigubbakcemile2sositososito:CüvCüv:

ayy aynaya bakmaya korkuyorum artık gobişim acaip oldu kocaman artık kapatamıyorum düşünün yani hamile kıyafetlerim bile göbeğimi kapatmaya yetmiyor artık başlasa şu sancılarım hepimizin ki tab inşallah

merhaba kızlar
sımdı doktordan geldım oğlum donmemıs sezeryana gırıyorum sımdı hastaneye gıdıyorum 2 gıbı amelıyat olucam dualarınızı esırgemeyın allahım hepımızı tez vakıtte sağsağlım kurtarsın

aaa hülya hadi bakalım sağ salim kavuşursun inşallah bebeğine dualarımız seninle ayy çok heycanlı ne güzel akşam üzeri bebeğin kollarında allah izin verirse

merhaba kızlar
sımdı doktordan geldım oğlum donmemıs sezeryana gırıyorum sımdı hastaneye gıdıyorum 2 gıbı amelıyat olucam dualarınızı esırgemeyın allahım hepımızı tez vakıtte sağsağlım kurtarsın

Hadi hayırlı olsun canım. sen de kavuşuyosun bebeğine. opuyorumnanaktan

merhaba kızlar

eylül annesiyim ama szleri de takip ediyorum..mesajını okuyunca tüylerim diken diken oldu..allah yardımcın olsun..öğlen bebeğin kollarında olcak..inş.sağlıklı bir bebek olur..kolay gelsin ağrın az olsun inş.ameliyat sonrasıı

X