2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

bende sancılanıp sancım var doğuma gidiyorum yazmak istiyorum kasık ağrım geçmiş yatınca geçti demekki bakalım başlıyıcak mı tekrar ben 18 inde doğurucam diyorum drda 20 sinde bakalım hangimiz bilicez eşim şansını kaçırdı o annesinin doğum günü yani bugün doğurucağıma inandırmıştı kendini :))) inşallah ayın 20sini geçirmez kızım cidden artık hareket etmek çok zor baya kilo aldım sanırım

insallah gıtmeden haber vereyım dedım cıkıyorum gorusuruz

Görüşürüz canımmm. Öptük seni ve bebişi. Ağrısız sızısız bi doğumun olur inşallah.opuyorumnanaktan

bende sancılanıp sancım var doğuma gidiyorum yazmak istiyorum kasık ağrım geçmiş yatınca geçti demekki bakalım başlıyıcak mı tekrar ben 18 inde doğurucam diyorum drda 20 sinde bakalım hangimiz bilicez eşim şansını kaçırdı o annesinin doğum günü yani bugün doğurucağıma inandırmıştı kendini :))) inşallah ayın 20sini geçirmez kızım cidden artık hareket etmek çok zor baya kilo aldım sanırım

Yazıcaksın yakında canımm.opuyorumnanaktan Her an herşey olabilir. opuyorumnanaktan

şafak :1 yarın bende doğuma gidiyorum bakalım bı akaislik olmasa normal doğum doktor 3 4cm acık varsa sunı sancıyı veırım doğurturum dedı..ama acıklık azsa gerı donucem bırazdaha bekleyıp kendı acılsa daha ıyı tecrube konuşuyo...

selam kızlaaar....bugün öyle güzel bi rüya gördüm ki inanılmazdı,gerçekti sanki.....doğum yapmışım normal ve çok iyim,bebeğim kollarımda onu emzirmeye çalışıyorum....işin garibi hastane odasında ikimiz yalnınız,sonra annemler felan geliyo çok yakışıklı bi oğlum vardı......allahım yaaaa hala etkisindeyim resmen emzirdim oğlumu.....

allahım bugün doğum yapayım noluuuuuuuuur :Saruboceq:tabi hayırlısıyla ve sağlıklıca.. :Saruboceq:

merhaba kızlar bende hastaneden geldim şimdi benim oğluşunda gelmeye niyeti yokmuş hala başı yukarda inmemiş aşağıya doktor öle dedi .3300 gr olmuş.doktor haftaya salıya kadar gelmezse sezeryana alacak.Eğer açılmada varsa suni sancı ile doğumu başlatacak bakalım hayırlısı bende bu cuma yani ayın 18 doğururum diye umut ediyordum ama bakalım allahtan umut kesilmez...

selam kızlar doktordan geldim hala şoktayım yarın 10da isteğe bağlı sezeryan olucam. hala inanamıyorum 5 yıl bekledim meleğimi yarın Allahın izniyle kucağıma alıcam. sancım yok acılmam yok. rabbim herkese nasip etsin bu duygu cok güzel kızlar. yarın yanımda bebeğim olucak insallah bir gece hastanede kalıcam. öpüyorum herkesi cok şey öğrendim burdan cok yazmadım ama hepinizi tanımadan coook seviyorum. artık bende anne olucam inanamıyorum. darısı doğum yapmayanlara...

bu arada epic nerelerde doğurdu mu yoksa gelirdi??
laluz neden sezeryan off valla bende korkmaya başladım sancım olmazsa diye doğru düzgün normal doğuran yok ne oluyor bize anlamadım valla çoğunun sancısı gelmedi açılması olmadu sezeryan olmak zorunda kaldı normal doğum çok az inşallah normal olur doğum sezeryandan korkmuyorum ama sonrası eziyet annemde olmayacak bana kimse bakmaz valla eşimde ne kadar yardımcı olabilir kayınvalide kendi havasında yerimden kalkamıyorum ama onun umrunda değil yemeğe bile çağırmıyor lafa söze gelincede hep merak ediyor soruyor numara iyice sinir oldum valla allahım sağ salim atlatayım inşallah şu doğumuda kimseye muhtaç olmayayım inşallah

laluz neden sezeryan off valla bende korkmaya başladım sancım olmazsa diye doğru düzgün normal doğuran yok ne oluyor bize anlamadım valla çoğunun sancısı gelmedi açılması olmadu sezeryan olmak zorunda kaldı normal doğum çok az inşallah normal olur doğum sezeryandan korkmuyorum ama sonrası eziyet annemde olmayacak bana kimse bakmaz valla eşimde ne kadar yardımcı olabilir kayınvalide kendi havasında yerimden kalkamıyorum ama onun umrunda değil yemeğe bile çağırmıyor lafa söze gelincede hep merak ediyor soruyor numara iyice sinir oldum valla allahım sağ salim atlatayım inşallah şu doğumuda kimseye muhtaç olmayayım inşallah

canım bebeğin başı doğum kanalına girmemiş haftasına göre yukardaymış..dolayısıyla açılma ve sancı yok...doktorda bu şekilde olursa suni sancıvermemin bir anlamı olmaz dedi pazartesiye kadar bekleyecek eğer hiç açılma olmassa beklemek istemiyor sezeryan yapalım dedi.bende normal doğum istiyorum yoksa ama işte istemekle olmuyor göründüğü gibi..

elif sağ salim alırsın bebeğini inşallah kucağına
kimsecikler konuşmuyor :KK43:( evi süpürmem lazım ama daha kahvaltıyı bile toplamadım yine bi iş yapmak istemiyor canım iyice sıkıldım
en iyisi kahvaltıyı falan toplayıp uzanayım ayağım şişmiş ama bu seferde içime sinmiyor doğururum falan ev dağınık olsun istemiyorum

laluz aramızda 1 gün var benim drumda nedense 20 sinden sonra beklemesini istemiyor galiba yani tam anlamadım ama max. 26 sı diyor sonrada peşine 20 sini geçmesin diyor ee benim elimde değil ki?

selam kızlar doktordan geldim hala şoktayım yarın 10da isteğe bağlı sezeryan olucam. hala inanamıyorum 5 yıl bekledim meleğimi yarın Allahın izniyle kucağıma alıcam. sancım yok acılmam yok. rabbim herkese nasip etsin bu duygu cok güzel kızlar. yarın yanımda bebeğim olucak insallah bir gece hastanede kalıcam. öpüyorum herkesi cok şey öğrendim burdan cok yazmadım ama hepinizi tanımadan coook seviyorum. artık bende anne olucam inanamıyorum. darısı doğum yapmayanlara...
hayırlısı olsun cnm,darısı başımıza
cnm benimkide gelmişti ilk doğumumda bana yardımcı olsun diye
doğum yaptığım gece bile yemekleri ben yaptım millet yedi bulaşık falan hep benimdi düşün artık
elif sağ salim alırsın bebeğini inşallah kucağına
kimsecikler konuşmuyor :KK43:( evi süpürmem lazım ama daha kahvaltıyı bile toplamadım yine bi iş yapmak istemiyor canım iyice sıkıldım
en iyisi kahvaltıyı falan toplayıp uzanayım ayağım şişmiş ama bu seferde içime sinmiyor doğururum falan ev dağınık olsun istemiyorum
kolay gelsin cnm
tesekkur ederım canım darısı sızlerın basına
bıraz heyecan bıraz korkuda var ama en guzelı bebeğime kavusmak olacak
cnm benim hayırlı olsun,telaş sarmıştır şimdi seni ben bile heyecan yaptım valla
şafak :1 yarın bende doğuma gidiyorum bakalım bı akaislik olmasa normal doğum doktor 3 4cm acık varsa sunı sancıyı veırım doğurturum dedı..ama acıklık azsa gerı donucem bırazdaha bekleyıp kendı acılsa daha ıyı tecrube konuşuyo...
hadi bakalım güzel haberlerini bekliyoruz cnm
merhaba kızlar bende hastaneden geldim şimdi benim oğluşunda gelmeye niyeti yokmuş hala başı yukarda inmemiş aşağıya doktor öle dedi .3300 gr olmuş.doktor haftaya salıya kadar gelmezse sezeryana alacak.Eğer açılmada varsa suni sancı ile doğumu başlatacak bakalım hayırlısı bende bu cuma yani ayın 18 doğururum diye umut ediyordum ama bakalım allahtan umut kesilmez...

oy maşallah oğluna
hakkında hayırlısı ne ise o olsun cnm

merhabaaa.s.

sabahtan doktora gittik geldik,kizin hala gelmeye niyeti yokkk

sancı felan da cıkmadıı

beklemeye devammmm :ecrin_bebek:

kızlar iyi geceler hepinize
cuma akşamı suyumun gelmesi ile acilensezeryan ile bebeğim dünyaya geldi, herşey yolunda gibi görünüyo, haber vermek istedim, uykusuzluğa hazır olun
hepinizi çok öptüm iyi geceler

Hayırlı olsun sersuma :KK70: Allah analı babalı büyütsün :) a.s.

günaydın kızlar
Dün hiç giremedm ama umuyorum ki herkes iyidir..

10 gibi çıkıcaz evden 1 gibi ameliyat başlıo
Ve ben öyle duygusuzlaştım ki aptal gibi geziniorum ortada
Garip bi duygu tarif edemiorum ama ne bi heycan ne bi bekleyiş..
Umarım hastaneye girince yada ameliyat öncesi kopmam bi anda
Neyse..
3 kişilik çekirdek aile olmaya gidioruz öpüorum hepinizi
Hepinize bol bol dua edicem bebişler sağlıkla gelsin die:)

Böylesi daha iyi, stres yok rahatsın :) İnşalla hayırlısıyla kucaklarsın bebeğini:)

Kızımı doyurmaya gidiyorummmm. :)

Ben de bir gün böyle bir haberle gelmek istiyorum :) Şimdiden hayırlı olsun canım :)

merhaba kızlar
sımdı doktordan geldım oğlum donmemıs sezeryana gırıyorum sımdı hastaneye gıdıyorum 2 gıbı amelıyat olucam dualarınızı esırgemeyın allahım hepımızı tez vakıtte sağsağlım kurtarsın

Bütün dualarım siz güzel annelerle

Allah gönlüne göre versin canım, en hayırlısı olsun.

Bütün doğuma giden güzellerin allah yardımcısı olsun. Tüm dualarım sizlerle canlarım...

slm kızlar benimde oğlum 06.08.2010 da dünyaya geldi sonunda normal kontrole diye gitmiştik 3 cm. açılma varmış doktur salmadı 8 saat sancıdan sonra normal doğum gerçekleşemedi maalesef ve acil sezaryana alındık çok şükür bugün 10 günlük oldu anne olmak çok zormuş gerçekten :)

gözün aydın merve allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin inşallah
bende azcık iş yapayım bari kalkayım pc başından ruhum daraldı

X