2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

selam arkadaşlar bende son hazırlıklarımı yapıoyum sabah doğuma gidiyorumya normal doğumla başbaşayım

dualarınızı beklıyorum hayırlı haberlerle donerım inş hakkınızı helal edın...

selam arkadaşlar bende son hazırlıklarımı yapıoyum sabah doğuma gidiyorumya normal doğumla başbaşayım

dualarınızı beklıyorum hayırlı haberlerle donerım inş hakkınızı helal edın...

ıns hayırlısıyla kucagına alırsın bebişini.... guzel hayırlı haberlerını beklıyoruz ıns...

Biz de bugün benim kontrolum için dr'a gittik. Bebişimizi de aldık yanımıza . Kadın doğum bölümündeki hemşireler bebişi sevdiler "bu muymuş o ultrasounda gördüğümüz yavru diye" sonra bizimki acıktı beklerken bastı yaygarayı beslenme odasında doyurduk. Dr. rahmimi ultrsounla ve dikişlerimi kontrol etti çok iyi buldu. Şaka maka 10 gün oldu , artık yataktan daha rahat kalkıyorum. İdrar yanmamı söyledik ilaç verdi bebişe dokunmayacak. Bir ay sonra gel simir testi yapacağız. 3 ay sonra da istersen spiral takalım dedi. Bebişimizi sevdi , siz güzel çocuk yapıyorsunuz zaten hamileliğin doğumun da güzel geçti hamile kalırsan almam bebeği dedi :))

Biz de haberler böyle işte , kociş işe başladı onu bekliyoruz annem yemekleri hazırladı karnım zil çalıyor.

Doğumdan gelen arkadaşlarıma "gözünaydın bebişleri hayırlı olsun" , Doğuma gidecek arkadaşlarıma da "Allah yardımcınız olsun kolay geçsin doğumlarınız " diyorum.

Hepinize sevgiler

selam arkadaşlar nasılsınız ben drdan şimdi geldim yarın saat 10 da sezaryana giriyorum inşallah geçmişi okuyamadım doğum yapanlara sağlık bekleyenlere sabır diliyorum 2 olmasına ragmen heyecanlıyım allahım bu duyguyu herkeze yaşatsın herkeze sevgiler

cnm nişan olabilir bence druna sor

canım bugun ben de alttan muayene oldum ve 9 aydır ilk defan kanlı hafif akinti geldi

ama sen yine de doktoruna sor

ben doktorumla konustum 3 gun bu sekilde gelmesi normal ama adet kanı gibi olursa gelirsin dediii

teşekkürler kızlar, kanlı gelmedi akıntım sadece çok koyuydu rengi, tekrar da gelmedi...
yarın doğuma gircek arkadaşlar Allah yardımcınız olsun..

çok az kişi kaldık ya cidden

Kızlar biz geldik ceeee yapıp gidicez bebişkom uyuyo şuan nasılsınız kimsecikler kalmamış mı? :)

Kızlar defne25 ten haber aldınız mı bilmiyorum ben aradıımda bebişkosuna yarım saat önce kavuşmuştu iyilerdi haberiniz olsun...

Aklıma gelenleri söyleyeyim.
Kızlar şu chicco nun kolsuz çıtçıtlı bodylerinden alın,çünkü benim aldıım bodyler bile kalın geldi evimiz 30-32 hatta 33 derceye bile çıkıyor onlar çok çok ince ve tam üstüne göre biraz büyük gelmişti öteki aldıklarım 3260 gr doğdu kuzum çok çok ufak deil ama başka evet en önemlisi SAF ZEYTİNYAĞI poposu için bu sıcakalarda pişik kremleri bile onun kadar iyi değil gözünü sevdiimin zeytin yağı bebişkomun poposunu hiç pişik yapmıyo çok sıcak en alasını kullansanız bile kremin yapıyo zeytinyağından pehlivan gibi yağladıında bişicik olmuyo kuzuma haberiniz olsun...
S A F Z E Y T İ N Y A Ğ I (biz tariş aldık)

hiç kimsecikler kalmadı herkes doğurdu giiti bebişlerinin yanındalar.darısı bizim başımıza....

amiiin canım inş.yaaaaaaaaa......artık beklemek istemiyorum,dr bize tam gününü beklemiycek demişti her an bekliyoruz ama tık yok....yarın kontrol bakalım ne diiicek dr umuz...

Hadi iyi gecelerrrrr. Uykum geldiii.Yarın doğurucaklara Allah yardım etsin. Öptük hepinizi.

sana da canım....senin maşaallhın var ya bebişin çok uslu ya da bakan var....senin kadar gelemiyo kimse okuduğum kadarıyla......

bende anneme geçince günlerce uğrayamıyorum evde olunca da hep buralardayım ...:)

Merhaba kızlarrr..beni merak eden olmamış ama yine de halen doğurmadığımı haber vereyim dedim. Bugün hiç giremedim nete, evde temizlik vardı. Hatta bugün ben de çok iş yaptım belki doğururum diye ama az bi sancım vardı o da geçti iş yapınca..hayırlısı..ancak bunu diyebiliyorum. Yarın demeyeyim, günü atlamışız çünkü. Bugün doktora gideceğim ne durumdayız diye bakıcak bi. Ayrıca doğum yapanları tebrik ediyor ve yapacak olanlara da allahtan yardım diliyorumm..herkese ii gecelerr..sevgilerrr.

bende kaçıyorum artık......hiç uykum yok ama ya benim oğlan çok çok hareketli hala........inanılmaz şekilden şekile giriyor karnım çok kasılıyor...bu arada ben hala çözebilmiş değilim şu kasılma olayını hep bebeğime bağlıyorum ama bakalım.......:)))

hayırlı geceler...öpüyoruz herkesi...

Merhaba kızlarrr..beni merak eden olmamış ama yine de halen doğurmadığımı haber vereyim dedim. Bugün hiç giremedim nete, evde temizlik vardı. Hatta bugün ben de çok iş yaptım belki doğururum diye ama az bi sancım vardı o da geçti iş yapınca..hayırlısı..ancak bunu diyebiliyorum. Yarın demeyeyim, günü atlamışız çünkü. Bugün doktora gideceğim ne durumdayız diye bakıcak bi. Ayrıca doğum yapanları tebrik ediyor ve yapacak olanlara da allahtan yardım diliyorumm..herkese ii gecelerr..sevgilerrr.

canım sende çok geçmişsin yaaa.....hayırlısı tabi ama korkmuyo musun?umarım sağlıkla kucaklarız bebişlerimizi.............

her zaman ki saatimde nöbetteyim :)) off gece dışarı çıktık beni gören şokta karnım acaip oldu resmen patlıyıcak bomba gibiyim hamile kıyafetleri bile kapatmıyor düşünün :KK43: artık kızım doğsa bir an önce :KK43:

X