2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

nasılsınız arkadaşlar nasıl gidiyo bugün 2günüm kaldı iyice telaş yapar oldum nasıl olucak dıye gece hiç yatamaz hala geldım ..

mrb kızlar zaman iyice azaldı dimi?
ben eylül annesiydim agustos annesi oldum bizden bile 3 kişi dogurdu biride yarın doguracak

mrb kızlar zaman iyice azaldı dimi?
ben eylül annesiydim agustos annesi oldum bizden bile 3 kişi dogurdu biride yarın doguracak

:))) Canım aynı kaderi paylaşacağız nasip olursa :) Ben de eylül annesiydim ama çok büyük ihtimalle ağustos annesi olacağım. Perşembe günü kesin bir tarih verecek doktor, normal istedim ama olmayacak, hayırlısı buymuş :/

benim gelenim gidenim yok

herkes dogum anında gelecek haber edinceee

aman daha iyi cnm
kalabalık daha çok telaşa sokuyor:))

biz bi markete gidicesss

serin serin uzun uzun gezeriz artık carrefour da sırnaşık şey

markette dogurmam heralde de mi naniknanik

doğurmazsın inşallah:)) dikkat et kendine cnm

yokkk canım eylul annesı olamayız :Ç))))))))))))))))))
ama babamız yengec burcu olmasın derken sanırım basak olabılırız aslan burcu bıtıyooo nerdeyse

slm of sabah tam bir komedi yaşadık eşimle azcık gezelim kaçamak yapalım dedik tel çekmemiş telaşlı kayınvalidemde ortalığı birbine katmış hastaneleri falan aramışklar hatta drumu bile oda yazık serin bi yere gitmişlerdir diyomuş bende dedim zaten doğuma gidersem haber vermeyelim bune panik ben doğuramam böyle yaparlarsa:) bu arada afedersiniz önüm ağrıyor resmen felaket kasıklarım azaldı orası başladı ve akıntım çok kontrolde çarşamba bakalım ne diyicek dr

Ben de eylül annesi olucam heralde bu gidişleeee sempatiksalakcinni

:))))
olmazsın olmazsın
ağustos bitmeden doğurucaz hepimiz:)))

yokkk canım eylul annesı olamayız :Ç))))))))))))))))))
ama babamız yengec burcu olmasın derken sanırım basak olabılırız aslan burcu bıtıyooo nerdeyse

:))))

ayy yazık meraklanmışlar demek ama hastaneleri falan arayarakta abartmışlar:)))
ama siz onları habersiz koymayın mazallah meraktan daha kötü şeyler yaparlar:))
benimde aynı şekilde ağrılarım var canım uzanıp dinlemeye bakıyorum pek faydası olmasada yinede iyi geliyor
Allah yardımcımız olsun hepimizin

idare ediyoruz canım midem fena yaa bide ağrılarım var
işte son günler artık dayanıcaz napalım

sen nasılsın canım

İyi sayılırım , bu spinal sezeryanın yan etkisi kötüymüş.Boynum uyuşuyodu kaç gündür.Acilde 2 kere serum verdiler.Şimdi bi de baş ağrısı başladı. Sadece uzanınca iyiyim, kalkınca baş ağrısı devam ediyo. 100 hastanın 7 sinde olurmuş bu yan etki.bula bula beni buldu. Neyse ki bugün biraz daha iyiyim. :) senin ne zaman doğum ?

geçmiş olsun damla muhtemelen nazar değmiştir resimlerde iyi görünüyodun çünkü hatta aklıma geldi dedim nazr değicek keşke koymasalardı ben inanırım nazara kendine dikkat et kızında pek tatlı maşallah babaya benziyo gibi

Doğumdan sonra çok iyiydim zaten.Eve geldikten sonra başladı . :) Hasta bakıclar en hareketli anne sensin dediler. Hiç kimse kalkıp yürümemiş,gerçi ağrın oluyo ilk zamanlar,yürümek biraz zor. Babasına okutayım bu yazdığını , 100 kişiden 98 i bana benzetti, babaya benzeten 2. kişi sensin. kaydirigubbakcemile3

bence de sana benziyor zemuszemus

iyiyiz canım sen nasılsın?

bebişin nasıl?

benim bi arkadaş da aynen boyle bas agrisi cekmis spinalden sonra

bir an evvel gecer insallah

İyiyim canım, bebişte iyi, yıkandı ,karnını doyurdum, uyuyo şimdi. :) Baş ağrısı çok fena valla. Keşke normal doğurma şansım olsaydı. :)

Bu arada sezeryandan sonra karnım hala şişti. Şimdi yavaş yavaş indi. Öyle kalıcak sandım bi an. kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…