2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

rahat olmayı deniycem ama zannetmiorum e öle olursa da doktor bana sezaryen der gibime geliyo

demiyolar canım ben dedim istemiyorum vazgeçtim normal doğumdan dayanamam bu acıya benziyosa dedim ...öyle küstüm oynamıyorum demek yok normal doğurtucam seni 3 gün daha bekliyoruz dedi kestirdi attı....

demiyolar canım ben dedim istemiyorum vazgeçtim normal doğumdan dayanamam bu acıya benziyosa dedim ...öyle küstüm oynamıyorum demek yok normal doğurtucam seni 3 gün daha bekliyoruz dedi kestirdi attı....

nasıl bi dr bu ya ne demek küstüm oynamıyorum yok allah allah ya sen özürsün nasıl istersen öle doğurursun onun işi senin kararına saygı duymak diilmi

Maşallah hepsine ne güzel haberler , Geçmiş olsun bebişleri hayırlı olsun.

Benim de acaip uykum var arkadaşları merak ettim şimdi bakabildim şükür hepsi iyiler kuzularına kavuşmuşlar.

Acaip kasıklarım ağrıyor ağrı kesici alıyorum. Artık yataktan biraz daha rahat kalkabiliyorum bu yataktan kalkma olayı bir işkence....

Kuzucuk beşiğinde uyuyor , birazdan alıp yukarı çıkacağız. Sonra gece nöbetimiz başlıyor :)) Halen anne olduğuma inanamıyorum eşim de öyle. Annem sağolsun bütün gün koşturuyor .

Hepinizi çok öptüm , Allaha emanet olun. Sevgiler

iyi geceler ben yine gece nöbetindeyim midem cozuttu bi gün iyi ertesi gün kötü su içmeye korkuyorum resmen. dün gece ve bugün bütün gün kasık ağrısı çektim akşam eve gelip yatınca geçti eşimde yüzüme bakıp hiç senin çekiceğin bi ağrının geçmiyiceğini dilemezdim diyor yazık o kadar çok istiyor ki artık kızımızın gelmesini ağrı sancılandığım an göbek atmaya falan başlıyıcak gerçi bende aynı durumdayım bu arada drum sürekli 20 sini geçmez diyor ee 20 sinede bi şey kalmadı hayırlısı bakalım gerçi sancı falan hiç bi şey yok ama bakarsın bir anda olur.
bu arada bebeğini kucağına alan herkesi tebrik ediyorum allah bütün kuzuları analı babalı büyütsün nazalrlardan saklasın inşallah ve darısı bizlere olsun inşallahhh bi 10 kişi falan kaldık sanırım umarım hepimiz sırayla ve kolayca kavuşuruz bebeklerimize

kızlar nöbeti ben devraldım:)müsaitken kimse de olmasa ben yazayım dedim,arkadaşlar sonra girer okurlar.doğum haberlerine ve anne ve bebişlerin hepsinin iyi olmasına çook sevindim,darısı başımıza,inş ağrıları çabucak geçer.biz kalanlarda da ağrılar şiddetleniyor anladığım kadarıyla.eee ağustos anneleriyiz ama ağustosu yarıladık,gelecek artık melekler...benim de ağrılarım son sürat devam ediyor,benim ağrı eşiğim düşük heralde ya da açılmam oluyor,cuma 1 cm vardı zaten,bütün gün dua ediyorum allahım bebiş bukadar bekledi pazartesine kadar da beklesin diye...bakalım inş pazarı da atlatırsam rahat rahat hastaneye gitmek istiyorum.madem sezeryan olucak niye sancı çekeyim di mi,ki çoğundan fazla çektim bir haftadır zaten.dün akşam eşimle bi tatlı yemeğe gidelim dedik,sıkıldım artık,azıcık yürüdüm hemen döndük gece perişan oldum.alttan bebiş acayip zorluyor,iğne batması şeklinde,özellikle ayaktayken.sahurde baya korkuttu bizi.açılmam oluyor heralde,akıntılar bende bayadır var zaten.dua edin kızlar bi güncük daha misafirim olsun bebişim.pazar günü doğum hiç istemiyorum,yazdıklarınızı hep okudum,salı günü inş güzel haberler alırsınız...

günaydınlar
şu saatte uyumaya devam etmek isterdim ama ancak bu kadar. rahat edemiyorum yatarken,bebek biyere toplanıyo karnım taş kesiliyo direk kalkamıyorum bile, dönmek de zor. ayağa kalkınca işte biraz açılıyorum. magnezyumu bitirmiştim bihafta önce tekrar da almadım belki artırmış olabilir. en kolay yoldan ben de bebişimi lmlak istiyorum kucağıma. bugün park yatağını yatak odamıza yerleştirip içini hazırlayacağız

günaydın mutlu pazarlar kızlar...
bebişim uyurken bi bakınayım dedim.
oğluşun göbeği düştü bu sabah!alkisalkisalkis
darısı sizlerin başına.
doğum yapacaklara Allahım güç ve sabır versin görüşürüz yine...opuyorumnanaktan

canım çatı muayenesini takma kafana,doktor bişeyler yapıyor ama el mi parmak mı ben anlamadım :)

rahat ol sadece yeterli

canım bende hatırlıyorum o cinsellık olayını cınsellık aslında dıkkat ettıkten sonra sorun yaratmıyo hatta doğumu hızlandırıyo

selamlarrr kıslarrr
herkese mutlu pazarlar
bisde kalktık erkenden kocişle kahvaltımızı yaptık
azcık ütüm kalmıştı onları hallettim sonrasındada azcık temizlik
ama çok sıcak ve bunaltıcı ve yorucu insanın canı hiçbişey yapmak istemiyor yatmak bile
sizler nasılsınız

günaydın canım gözünaydın opuyorumnanaktan
ah bizimkilerde bi gelseler hayırlısıylaopuyorumnanaktan

günaydınlarrrr

a.s.

günaydın cnm nbrbayanssulusmile

benimde bugun 40+1 oldu ama gelmiyo inş.hepimiz dilediğimz gibi oğum yaparz ...

inşallah canım inşallah tek duamız bu bugünlerde hayırlısıyla sağlıkla kucağımıza almak yavrularımızıopuyorumnanaktan

slm kızlar nasılsınız?

selam canım
orta hal idare ediyoruz işte sen nasılsınkaydirigubbakcemile5

iyiyiz cok sukurrr

bekliyoruz iste

vakit yaklastikca araan soran sıklasıyor sırnaşık şey

bi yerin agriyor mu,doktor ne dedi vs vs :lepi:

biz bi markete gidicesss

serin serin uzun uzun gezeriz artık carrefour da sırnaşık şey

markette dogurmam heralde de mi naniknanik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…