2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

evetttt son 2 bunları düşünmekten o heycanlı bekleyişimin tadını çıkaramıorum
Takmamam lazım umarm daha kötü olmaZ herşey

evetttt son 2 bunları düşünmekten o heycanlı bekleyişimin tadını çıkaramıorum
Takmamam lazım umarm daha kötü olmaZ herşey

olmaz canım merak etme
meleğin geliyor varmı ötesi
herşey güzel olcak hepimiz için inşallah
sen sezeryanmı olucaksın canım

inş cnm hepimiz için..
Sez. Olcam çatılardan dolayı normal doğum riskli zaten hiç normal istememiştm ama dr zorluodu normale -ki çatılar bnden yana çıktı:)

inş cnm hepimiz için..
Sez. Olcam çatılardan dolayı normal doğum riskli zaten hiç normal istememiştm ama dr zorluodu normale -ki çatılar bnden yana çıktı:)

Allah gönlüne göre vermiş desene:))
hadi bakalım hayırlısı canımopuyorumnanaktan

tekrar merhaba millet...ben açık bırakıp öle kalkıyorum burdan,bazen cvp da yazamıyorum o sebeble kusurma bakmayın artık.....

kızlar yaaa şeyma idi sanırsam bi arkadaş cinsel ilişkiden bahsetmiş...bizim erken doğum riski felan vardı yasaktı ilişki hala da öyle devam ediyoruz.....özel olacak ama hala ilişkiye giren var mı aranızda???doğum sürecini nasıl etkiler acaba???

ben çıkayım canlar ayaklarım fena halde şiş
uzanayım biraz kendinize iyi bakın Allah a emanet olun
öpüyorum hepiniziopuyorumnanaktan

pelincim senin işinde çok zor hakketen...yani iyi niyeli olabilir ama annen yanında kalmıyosa,kayınvaliden kalmıyosa üvey annenin de bi durup düşünmesi lazım ama dimi.........kayınvaliden felan bi kaç gün sonra diyebilir belki size yani eşine ve sana artık alışın yeter kadıncağız evine gitsin felan,sende hemen atlayıp alışırız biz alıştık zaten felan.....ne bileyim bi paln yapın yani 40 çooooooooook fazla be canım....allah kolaylık versin..:))

selam canımcım evet şeymaydı söleyen ama bizde olmuyor:) yani kociş çok tırsıyor kafasının hemen uçta olduğunu düşünüyor :)) yok desemde anlamıyor:)) o nedenlede yapamıyoruz:))
zaten çok canım yanıyor benim istesemde doğrudürüst olmadı son 2 aydır falan

bizde de durum aynı canım ikna edemiyorum...:))hoş bi beklentim yok ilişkiden belki doğururum umuduyla istiyorum ama.........:)))

kızlar fahriyeden son haberler:
bebiş 3300 gr 51 cm doğmuş. bnm doğumum çok zor oldu allah herkese kolaylık versin diyor. neden çok zor olmuş bi türlü öğrenemedim inş. gelince kendisi anlatır.
gün boyu dışardaydım anca yazabildim merak edenler kusura bakmayın.

bugün bi değişiklik var ben de belki yarın doğururum :)) çok enerjiktim gün boyu evi baştan aşağı temizledim bide saatlerce yürüdüm eşimle dışarı çıkmıştım çarşıyı çamlıcayı turladık baya. artık ineceği yere inmiştir inş. canım kızım. arada bi sancı yokluyor bu akşam hadi hayırlısı.

herkes pztsi ve salıyı bekliyor bakıyorum inş. güzel haberler gelir.
benim de pztsi kontrolüm var doktor artık bişiy der heralde en son açılmam artmamıştı bu sefer bişiyler olumlu yönde değişmiştir inş.

hepinize şimdiden iyi pazarlar görüşmek üzere..

offf yaaa demirbaşlar gidince topic sessiz kalmış bugünleri,de görecekmiydik yaaa...
geçmişi okuyamazdım çok olurdu şimdi 2-3 saqyfacıkk

iyi geceler kızlar
güzel haberlerinmiz gelmiş sonundane güzel, darısı başımıza.
bişey sorucam ben daha hiç alttan muayene olmadım açıklığı 2 parmakla yapıyolarda çatı muayenesinde nasıl oluyo, deneyimli arkadaşlar bi bilgi verse, benimde pzt kontrolüm var ve yapılcak da

benimde p.tesi kontrolüm var dr um 3 günde bir bakıyor bebişe tansiyon falan var bende ondan sıklaştırdı.ama az kaldı önümüzdeki hafta p.tesi inş.sağlıklı bir şekilde kucağımda olacak benimde yavrumm

ben bugün oldum böyle metal bişey soktu çevirdi falan çok canım yandı resmen bağırdım doğuruyo gibi ama ben kendimi çok kastım sen rahat ol acımaz o zaman ama gıcık bi durum

bana çatı muayenesi yapmadı hiç yapmayacakta bebek kanala ters girmiş normal doğum olmayacağı için boşuna zorlamayayım seni dedi.

ben bugün oldum böyle metal bişey soktu çevirdi falan çok canım yandı resmen bağırdım doğuruyo gibi ama ben kendimi çok kastım sen rahat ol acımaz o zaman ama gıcık bi durum

rahat olmayı deniycem ama zannetmiorum e öle olursa da doktor bana sezaryen der gibime geliyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…