2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Çok şükür bu gün bir nebze serinlik ve esinti gördü yüzüm, bursa'da hava güzel gerçekten. gece aylar sonra rahar bir uyku çekeceğim sanırım, inşallah!

Valla sıcak nasıl olurmuş ben bilmiyordum daha. Hep klimalı yerlerdeydim. Evden dışarı da pek çıkmam ve hep belirli bi serinlikte olur ev de klimalarla. Ama bu sabah bi uyandım elektrikler kesik..7 gibiydi..uyuyamıyorumm..yerlere yatıyorum. Olmadı gittim banyoda 40 dk. soğuk su da durdum. Sudan çıkınca biraz rahatdım..sonra geri hararet yaptımm. Annemi aradım orda varmış elektrik..oraya gittim. Derken şükürler olsun ki saat 2 gibi geldi elektrik. Evimdeyim, rahatım ama ne büyük bi nimet olduğunu anladım elektriğin ve klimaların. Annemlere giderken arabanın derecesinde dışarıyı 44 derece gösteriyordu.. İnşallahh en kısa zamanda rahatlar havalar.

maç başladı bende burdayım ama misafir gelicek gerçi akraba maç seyretmeye ama işte yine eziyet gerçi eşime söyledim yerimden kalkamıyıcam diye kasıklarım çoook ağrıyor yürüyemiyorum dünden beri sizde de var mı bide akıntım çok doğurucam mı ne

benim akıntı da 4-5 gundur arttı

agri yok ama akinti var bendeee

yaklaşıyor herhalde vuslat :)

valla çatı muayenesinden beri var aslında ama bi kaçgündür daha da arttı hoşuma gitmiyor hiç anlam veremedim özellikle bu kasık ağrısı nedir onu anlamadım yerimden kalkamıyorum
doğursak bir an önce sağ salim ama yarın değil kayınvalidemn doğum günü <:))))

doktoruna sordun mu canım akıntıya ne diyor?

hayırlısı artık babaneyi severse yarına gelir belkiiii

eşimde soralım diye tuturdu ama bakalım yarın artarsa ararım çarşamba sabahtan gidicektik kadıncağızıda o kadar çok arıyorum ki artık utanıyorum gerçi sürekli ara falan diyor sağolsun ama insan yinede utanıyor
aman yok şekerim mümkünse yarın gelmesin dursun 1 gün daha eşimde dalga geçiyor gelsede sen zorlarsın doğurmazsın diyor bende içimden evet diyorum :))

hayırlısı bakalım Allah ne zamana yazdıysa o gun gelecek :) ama 1 gun daha beklesinnn insss opuyorumnanaktan

walla bende akıntı artmıstı gecen hafta hemen gittim doktora, acaba suyum mu gelio dedimmmdelikafadulden

ama su degilmis,bir suru muayene etti alttan felann kaydirigubbakcemile3

Aman diyim canımmm yat dinlen bol bol..gelir filan..mümkünse yarın gelmesin. Hatta 2 gün sonra gelsin. Arka arkaya olursa da aynı gün yapalım filan derler kutlamayı. lmaz: Bi de akıntı bende de artı bugün. Hayır olsun inşallahh. Ayrıca hemen gelecek diye düşünme çisemin de çatı muayenesinden sonra artmıştı ama üstünden ne kadar zaman geçmişti fakat bebişi gelmemişti. Hiç belli olmuyor yani.

Bi de inşallahh 40. haftayı geçirmezsiniz. Daha zor vallaa..iyice çekilmez oluyor hamilelik..hiç yatıp kalkıp oturamaz oluyorsunuz. Ağrılar en fazla seviyeye çıkıyor. Ben de tekrar bu salı gidicem işte. Eğer o zamana kadar gelmezse. Eğer halen olmayacaksa daha fazla dayanamıycam ve sezaryen teklifini kabul edicem.

20 sinden sonra bekletmem beklemez beklemesin gibi şeyler söylüyor dr oda tam net değil iri olmasından korkuyor sanırım bide bana acıyor iyice ağırlaştım diye ben 18 i diyorum ama bakalım hayırlısı

aman ya herkes soruyor doğurmadın mı diye sinir geldi eşimin teli günde 10 kere doğum oldu mu diye çalıyor annemlerin kapıda öyleymiş herkes günde bir kez sormak için kapı çalıyormuş ben face de online olamaz oldum teli 2 dak geç açsam herkes doğurdum sanıyor geçen res. wcden geç döndüm dolu olduğu için herkes ayakta noldu diye wcye koşuyor off valla fenalık basıyor banada fazla bekletmese kızımda gelse artık

Durumlar hep aynı cnmm..merhaba demeden doğurmadın mı daha diyorlar. En önemlisi eşim evde sürekli daha olmuyor mu, niye olmuyor deyip duruyor. Valla benim enim sonum sez. gibi görünüyor zaten. Bir hafta önce bebişin kilosu 3800 idi. Ama ben bekliyorum işte öyleceee. Herşeyin hayırlısı olur inşallah.

hoşgeldin damla geçti mi başın ? uyuttun mu kızını
valla melek benim eşimde öyle her gece kızıyla konuşuyor gel artık diye bide sürekli ne saçma doğsa yaşayabilir neden hala orda diyip duruyor :))) kendince anlamlar yüklemeye çalışıyor ağrım var diyince seviniyormuş geçen gün itiraf etti hatta geçti dediğimde de üzülüyormuş :))

Şu an uzanarak yazıyorum valla. Kalktığım an başlıyo. 1 hafta sürer demişti doktor.Kızım çoktannn uyudu, hala da uyuyo.Arada mırıldanıyo ama uyanmadı henüz. Eve geldiğimiz ilk gün çok ağlıyodu.Ertesi gün banyo yaptı, kendine geldi.Artık uslu . :)

aman aman nazar değmesin o şimdi sersemdir bi kaç gün sonra gösterir kendini :))) klima falanda açamıyorsunuzdur napıyorsunuz sıcakta bende hep onu düşünüyorum doğunca klimada yok napıcam diyorum kendi kendime

Haydi gözünaydın arkadaşım , allah bağışlasın yavrunu ... Kendi gibi güzel hayatı olsun inşallah.

Baş parmağın ve işaret parmağın ile meme ucunu yakalayıp ağzına vermeye çalış. Baş parmağın basılıı durup burun deliğini açık tutsun. Artık yeni emzirme buymuş , tüm meme başını ve çevresini ağzına vermemiz gerekiyor ki çatlak olmasın. Şu lanolinli krem iyi işe yarıyor hem başını çıkartıyor hem de koruyor.

Tekrar hayırlı uğurlu olsun bebişin. Sevgilera.s.a.s.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…