2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

herkese yeniden merhabaaaaaaa
oğlumla evimize geldik çok şükürrrr
kızlar çok zor bir sezeryan geçirdimmm inanaılmaz sancılarım olduu 2 saat bağırmışımm akşama kadarda sancı.
ama bugün iyiym şükürler olsunnn emzirmeye çalışıyorumm göğüslerim çok acıyoo tek göğüs alıyoo süt geliyomu anlamıyorum bileee
benden haberler böylee inş fırsat olursa gelirim

kızlar çok zor bir sezeryan geçirdimmm inanaılmaz sancılarım olduu 2 saat bağırmışımm akşama kadarda sancı.
ama bugün iyiym şükürler olsunnn emzirmeye çalışıyorumm göğüslerim çok acıyoo tek göğüs alıyoo süt geliyomu anlamıyorum bileee

geçmiş olsun canımmm

bebiş nasıl?

göbeği düşünce yıkanır felan derler ama

2 gunde dusmemistir heralde de mii fisfisfis

Yok canım düşmedi.Çocuk doktoru kontrole geliyo ya hastanedeyken, taburcu olduktan sonra yıkayabilirsiniz bebeği dedi.göbek bağını kurutup alkolle silin dedi. :))

Hoşgeldin canımmm, geçmiş olsun. Ben yataktayken sancıyı hissetmiyodum ama yürüyüş yaparken ağrı oluyodu, yürüyemiyodum. Benim kız da bi göğsümü alıyo ,birini zor alıyo.Bazen pompayla sağıyorum, biberonla veriyorum. ben de süt geliyo. Zaten sertleşince pompayla boşaltıyorum , yoksa ağrı oluyo.

Yok canım düşmedi.Çocuk doktoru kontrole geliyo ya hastanedeyken, taburcu olduktan sonra yıkayabilirsiniz bebeği dedi.göbek bağını kurutup alkolle silin dedi. :))

Hoşgeldin canımmm, geçmiş olsun. Ben yataktayken sancıyı hissetmiyodum ama yürüyüş yaparken ağrı oluyodu, yürüyemiyodum. Benim kız da bi göğsümü alıyo ,birini zor alıyo.Bazen pompayla sağıyorum, biberonla veriyorum. ben de süt geliyo. Zaten sertleşince pompayla boşaltıyorum , yoksa ağrı oluyo.

berrakçım sana özelden yazmıştım görmedinmi

merhaba kızlar defne25 ve ficil bebişlerine kavuştu allah analı babalı büyütsün sağlıkla güzel günlere...

İyi sayılırım , bu spinal sezeryanın yan etkisi kötüymüş.Boynum uyuşuyodu kaç gündür.Acilde 2 kere serum verdiler.Şimdi bi de baş ağrısı başladı. Sadece uzanınca iyiyim, kalkınca baş ağrısı devam ediyo. 100 hastanın 7 sinde olurmuş bu yan etki.bula bula beni buldu. Neyse ki bugün biraz daha iyiyim. :) senin ne zaman doğum ?

canım ya ben bu spinalle epidural arasındaki farkı pek anlamadım :kedi:
çok geçmiş olsun inşallah bi an önce düzelirsin opuyorumnanaktan

merhaba canımopuyorumnanaktan
gözünaydın kavuştun meleğine darısı başımıza inşallahopuyorumnanaktan
neden bu kadar zor olduki sezeryanın canımbilmiyorumkismile
ama sonuç güzelya önemli olan bu değilmiopuyorumnanaktan

Fazla geçmiş okuyamıyorum ama doğum yapan anneleri tebrik ediyorum..daha doğum yapmamış annelere de önerim hemen yatıp uyusunlar çünkü çokkkkk arayacaklar bu günleri :)))

Kuzumu babası ile yıkadık emdi ve şimdi yanımda uyuyor..kızlarrrr ben daha önce yaşamamışım gibi hisseidyorum ..baktıkça içim titrıyor kızım için..eminim hepiniz benimle aynı duygulardasınız..bu arada doğum hikayemi yazmak istiyorum ama bir türlü vakit olması..acaip güleceksiniz okuduğunuzda :)))

Fazla geçmiş okuyamıyorum ama doğum yapan anneleri tebrik ediyorum..daha doğum yapmamış annelere de önerim hemen yatıp uyusunlar çünkü çokkkkk arayacaklar bu günleri :)))

Kuzumu babası ile yıkadık emdi ve şimdi yanımda uyuyor..kızlarrrr ben daha önce yaşamamışım gibi hisseidyorum ..baktıkça içim titrıyor kızım için..eminim hepiniz benimle aynı duygulardasınız..bu arada doğum hikayemi yazmak istiyorum ama bir türlü vakit olması..acaip güleceksiniz okuduğunuzda :)))

ayy canım ya ne güzel anlatmışsın Allah ım bizlere de yaşatır inşallah en kısa zamanda bu mutluluğu opuyorumnanaktan
bekliyoruz hikayeni sabırsızlıkla:KK3:

ay masallah:nazar:

darısı tum anne olmayı bekleyenlerin başınaaa :Saruboceq:

çoook merak ediyorum bu duyguyuuu opuyorumnanaktan

herkese merhaba,

kimler doğurdu,kimler kaldı?geçmişe bakamıyorum.yavru fırsat vermiyor.evet kızlar bende katılıyorum bol bol uyuyun..hamileyken bugünler iyi günlerin diyenlere uyuz olıuyordum,ama hakikaten öyleymiş.hem çok yorucu hem çok güzel.
öpüyorum herkesi..

Epidural belde omurilik çevresine anestezi uygulaması yapılması oluyormuş canımm bildiğim kadarı ile, spinal de omurilik içerisinde spinal adı verilen sıvı olan bi bölge, oraya anestezi verilmesi de spinal yöntemi oluyor. Epidural de bazen tam uyuşma ihtimali olmayabilirmiş ama spinal de öyle bir ihtimal yokmuş. Uyuşma daha iyi gerçekleşirmiş. Ben de merak edip araştırmıştım biara. zemuszemus

herkese merhaba,

kimler doğurdu,kimler kaldı?geçmişe bakamıyorum.yavru fırsat vermiyor.evet kızlar bende katılıyorum bol bol uyuyun..hamileyken bugünler iyi günlerin diyenlere uyuz olıuyordum,ama hakikaten öyleymiş.hem çok yorucu hem çok güzel.
öpüyorum herkesi..

Valla canımm hem yakınıyorsunuz hem çok bambaşka güzel bir duygu olarak anlatıyorsunuz. Ben de arada kalıyorum. Bi doğurmak istiyorum, bi doğurmamak istiyorum. E öyle olunca benim kuzu da arada kalıyor benim yüzümden heralde. Bazen hafif sancı oluyor, güçlenecek ve kuzu gelecek diyorum..Sonra birden geçiyor bi daha gelmiyor. O da karar veremedi yani gelip gelmemeye. Gerçi babası sürekli gel kızım gelll gelllll demeye başladı..sanırım onu dinleyecek. hihoyyyt

kimsecikler yok ben bugün oturduğum yerden kalkamadım yemek yaptım oturarak bide bu kadar sıcak görmemiştim yanıyoruz resmen

kimsecikler yok ben bugün oturduğum yerden kalkamadım yemek yaptım oturarak bide bu kadar sıcak görmemiştim yanıyoruz resmen

Çok şükür bu gün bir nebze serinlik ve esinti gördü yüzüm, bursa'da hava güzel gerçekten. gece aylar sonra rahar bir uyku çekeceğim sanırım, inşallah!

Ya sürekli kimse yok diye yazıyoruz..ama online olan kişi sayısı oluyor yine de..ee biz sohbet edelim o zaman olmaz mı?

X