2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

fahriyeden haber var kızlar
çıkmış doğumdan minik efe de aramızda artık. zor olmuş çok ağrı çekmiş hala da ağrım var diyor. ben sezeryan olacak biliyordum onu ama neden ağrılı oldu doğumum yazmış bilemedim. efenin kilosunu boyunu sordum henüz öğrenemedim bi bilgi gelirse paylaşırım tekrar.
bebişler geliyor hala kzımda tık yoookk:ecrin_bebek:

kızlar doğum agirmeden once doğumu kolaylaştırccı dualar var onları okuyun mutlaka ...gercekten faydasını goren cok......

bende varım bekleyenler arasında tarihim belli 23 ağustos 39+1 de sezeryan olucak bebiş ters girmiş kanala ayaklarıyla çıkacak bari dayansa 8 gün daha

selamlar kızlar
öncelikle özlemden haber vereyim doğumuş çok şükür :)) kızımız 3050 gr doğmuş önce sabahtan sancı vermişler öğlene doğru kendi sancısına dönmüş ama açılma olmayınca sezeryana almışlar genel anestezi olmuş odama gelirken ayıldım bişey hissetmedim diyo şimdi emzirmeye çalışıyomuş azar azar geliyomuş sütü sesi iyiydi ama azcık yorgun geliyodu odasıda baya kalabalık:)) azcık ağrısı varmış artmaz inşallah

sibellede konuştum hatta gidicektim ama uyumuşum deli gibi belki de giderim birazdan onada aynı şekilde önce sancı vermişler aynı anda epiduralide takmışlar ama bebeğin kafası yukardaymış biraz beklemişler sonra dr sezeryana alalım demiş o epiduralle de sezeryana girmiş hiç hissetmedim çok rahattı diyor hemende görmüş oğluşunu 3900 gr oğluşu maşallah:) oda hastanede şimdi yarın çıkarcaklar büyük ihtimal ama onun süt durumu daha iyi sanırsam

işte böle canlar darısı başımıza inşallah

canımcım gözünaydın
en kısa zamanda kavuşursun meleğine sağlıkla inşallah

selamlar canım bende genel istiyorum ama büyük ihtimal epidural olucam hissediyorum:)

eh hayırlısı canım en azından günün belli olmuş çok şükür
ben daha salı kontrole gidicem bakalım ne dicekler hayırlısıyla bende bi gün alırsam :))

yasemen sen doğum yaptın mı

öncelikle uzuuuun bi aradan sonra herkese merhaba....malesef hala doğurmadım canım (...

on günden fazla oldu ki kontrolde dr umuz ağustosun sonunu beklemiycek bebeiş dedi....annemde bizde kal diyince oraya gittim bugün geldim evime artık,gelmeyecek galiba yavrucum yaaa.....sümüksü nişan olduğunu tahmin ettiğim şey p.tesiden beri geliyor arada çok fazla arada az....nedir anlamadım nişandan sonra doğum yakın olcak sözde hala gelmiyo bizim oğlan....

işte böyle özetle sedece arada aşağıdan bıçak saplanır gibi bi ağrım oluyor ve arkasından o akıntı geliyor....başka da artık hareket edemez oldum nerdeyse karnım çok kocaman ve sıcaktan uyuyamayınca,halsizlikten ölüyorum ...

merhabalar canım
gerçekten havalar o kadar sıcakki hareket edemez duruma geldik
Allah hepimizin yardımcısı olsun
üzülme canım sende dua edelim bol bol en hayırlı zamanda gelicek kuzularımız inşallah
ama artık arkadaşlarım doğum yaptıkça ve onlarla konuştukça bende iyice sabırsızlanmaya başlıyorum hakkımızda hayırlısı ne diyelim...

ay maşalllah bugün çok bereketli özlem fahriye ve çisem tebrikler ....hayırlı olsun sağlıkla büyütün bebişleri....

amiiin canım....hayırlısını dilemekten başka yapcak bişi yok...:))tez zamanda bizde kavuşuruz inş.meleklerimize :Saruboceq:

ay maşalllah bugün çok bereketli özlem fahriye ve çisem tebrikler ....hayırlı olsun sağlıkla büyütün bebişleri....

evet canım çok şükür
hepsi sağsalim kavuştular mis kokulu yavrularına
darısı başımıza inşallah

amiiin canım....hayırlısını dilemekten başka yapcak bişi yok...:))tez zamanda bizde kavuşuruz inş.meleklerimize :Saruboceq:

inşallah canım inşallah
sen nasılsın hazırlıklar bittimi
ben eve ayrıldım artık izindeyim:) ama zaman geçmiyor yapılcak işlerde bitti sadece ütü var ama yapamıyorum ama şmdi yemekten sonra yapmaya çalışıcam inşallah:)
yarında kayınvalidem geliyor bursadan artık hiç iş yapmam bol bol yatış:)) sabahtanda bi evi süpürürüm zaten temizde üstünden geçerim tamam olur
salı kontrol bakalım hayırlısı

bende sabah dr a gittim..bu çatı muayenesi acayip canımı acıttı iğrençmiş.neuse dr salıya kadar bekleyelim dedi yani beklemedeyim bakalım ne olcak....

hazrlıklar tamam,beklemedeyiz canım...herkes salıyı bekliyor galiba bizim de kontrol salıya inş. doğuruurm allahımmmm :)))

bende sabah dr a gittim..bu çatı muayenesi acayip canımı acıttı iğrençmiş.neuse dr salıya kadar bekleyelim dedi yani beklemedeyim bakalım ne olcak....

hazrlıklar tamam,beklemedeyiz canım...herkes salıyı bekliyor galiba bizim de kontrol salıya inş. doğuruurm allahımmmm :)))

evet evet salı büyük gün
yasemen seninle genelde hep aynı güne denk gelir zaten kontrol günlerimiz:))
hepimizin hakkında hayırlısı

off ütü yapıyorum ama heryerimden ter akıyor sular seller gibi:))
neyse az kaldı bi mola veriyim dedim size baktım
yarım saate biter inşallah
bayanssulusmile

salı gününü nekadar çok bekleyen oldu değilmi hayırlşısı...

yasemen hanı demışsınya bıcak gıbı bışey batıyo sonra sümüksü akıntı o bebeğin kanala gırdığıne işaret canım 3günüdr bende oyleyım su gelıyo sandım bugün doktorum dedı hayırlısı canım ya...

bütün bebeklerimize kocaman
Sağlıkla büyüsünler inş.

Yarın evlilik yıldönümümüz ve eşimle 2 kişi geçecek son gecemiz
Ve p.tesi 3 kişi olcaz inş:)

Ben günlerdir yılfönümü deyip duruorum ama üvey annem bugün arayp bn yarın geliorum dio
Yarın gelcekmiş beraber gideriz hast die
Hem bugüne ksdar herşeyimi kendm yaptım temizliğimi bitirdm şimdi dinleniorum gelmenin bi anlamı yok ki
Hemde böyle özel bi günde üstelik sormadan
Hazırladm valizimi dio ama bn uzun süre yatıya misafir kaldıramam ki bunalır sıkılırım
En fazla 10 gün sonra herkes evine
Ama ona kalsa 40 çıkana kadar kalacak nasıl halledicem bu durumu kalp kırmadan bilemiorum(((

Hastanede 2 gece annem kalacak öz annem yani
Şimdi onuda kıskanacak üvey annem çünkü o kalmak istiodu ama bn tamam demedm çünkü 10 yaşında kızı var çocukla olmaz hastanede dediğimde bişi olmaz diodu ufff yaaa
Hatta gece kalamazsam gündüz kalırım gecede sizde kalırım hem eşim yanlız sahura kalkmazmış yemek yaparmış vs hep kendi yapio plan bana anlatıo sonrada olur dimi dio
Baştan soran yok hiç
Ben yokken evimde istemem ki kimseyi ama kırmakta istemiorum ve böle nssıl olcak bilmiorum
Bakalım yarın kesinleştiririz annem kalcak hiç gitmicek
Zaten gündüz kaynana felanda olur
Önemli olan gece derim
Şu 10gün geçse de normale dönsek falan derim anlar mı acaba bilmiorum ki
Bnm annem hergün gelir ama yatmaz gider düzenimi bozmaz ama üvey annem kalcak düzenimi kendnce ayarlıcak su içecek olsam dur kalkma dicek ee banada fenalık gelcek

Anneler arasındaki kıskançlıklarda cabası pufff yardım edin kızlar napsam li

Eşimde bencillik etme dio
Bakamıcaz die korkuo ama bnmde tek kalıp üstesinden gelmem gerek
Gecelrri zorlanmam alışmam gerek
Ama gece gündüz çekemem ya

Ufff ne çok yazmışm

evet salı büyük gün:))
senin doğum tarihi bellimi cnm salımı doğum?

ben de pazartesiyi bekliyorum :) bakalım pek bi işaret yok ama ne diyecek doktorumuzzz :ecrin_bebek:

:)) off umarım bu beklemeler sondur :))

off canım yaa sende arada kalmışsın
2 anne bi kaynana hepsi benim dediğim olsun dicek
üvey annende 40 gün ne kalcak yaa gitsin evine belkide baban yolluyodur
benimde kayınvalidem geliyor yarın annem ramazan münasebetiyle gelip kalamıyor onun gelmesi iyi oldu bi yandan en azından yalnız kalmamda ama yinee anne yerini tutmayacağı kesin
napalım canım bugünler böle geçecek herkesin başında anne kaynana kalabalık bekliyor bizede düşen azcık sabır nede olsa geçici bi dönem kalıcaklar yanımızda
ben seviniyorum çünkü ilk zamanlar çok zorlanacağımı düşünüyorum tecrübeli birilerinin yanımızda olması iyi ama tabi senin durumun biraz farklı yapcak bişey yok canım ya sabır dicen

canm ya kendi annem soğukkanlı ve panik değil kaynanada öle o yüzden asla sıkılmam onlarla çünkü rahat ve kendi halimde olurum hatta hep kaynanam kalsa bile mutlu olurm çok ama üvey annem çok panik sulugöz çok sıkıo beni kardeşimde öle fenalıklar gelecek boğulacm ama napcam bilmiorm valla
Her konu açılışında dile getircem artık fazla yatı istemiorm alışaym die.. Öz annem zaten
Gündüz gelirim ama gece kocan var halledersenz hem alışırsnız dio kaynanada öle ama diğeri sormuo bile..

evet canım kırmadan bi şekilde dile getirirsin artık
şimdiden stres ya kendine herşey olacağına varıyor sonuçta
sen meleğini düşün ohh kavuşmanıza da 2 gün kalmış bence şanslısın:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…