2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

evet çok tatlı

darısı başımıza inşallah:Saruboceq:

fahriye ve özlemden haber var mı acaba?

özleme yeni msj attım ama ses yok canım
en kısa zamanda alırız hayırlı haberlerini inşallah

Evettttt..darısı başımıza artık lütfennn..burda miskin miskin ve boş boş dolaşmak istemiyoruz artıkkk..di mi kızlarrrr?

efet:)))
hayırlısıyla bi gelseleropuyorumnanaktan

selam kızlar hastaneden geldim bugun 12,08 de doğdu şeker kızımız 2970 kg 50 cm ama solunum sorunu çektiği için yogun bakımda kalıyo alamadan gelmek çok kötü oldu ama iyi olduğunu iyi bakıldığını bilmek birazda olsa rahatlatıyo en az 1 hafta kalıcak hastanede dualarınızı bekliyorum daha sonra tekrar girerim evde curcuna var :)

selam kızlar hastaneden geldim bugun 12,08 de doğdu şeker kızımız 2970 kg 50 cm ama solunum sorunu çektiği için yogun bakımda kalıyo alamadan gelmek çok kötü oldu ama iyi olduğunu iyi bakıldığını bilmek birazda olsa rahatlatıyo en az 1 hafta kalıcak hastanede dualarınızı bekliyorum daha sonra tekrar girerim evde curcuna var :)

gözün aydınnnn

inşallah tez zamanda kavuşursunuz :Saruboceq:

Bi gece girmedim nete ne gelişmeler olmuş:))) çisemim Doruğu çok tatlı maşallayah fahriye ve soho dan haber var mı acaba? bende sezeryan olucam ve genel anestezi istiyorum:bbo: genel anesteziden uyanma konusunda benimde endişelerim var tecrübelilerden destek bekliyorum:))

selam kızlar hastaneden geldim bugun 12,08 de doğdu şeker kızımız 2970 kg 50 cm ama solunum sorunu çektiği için yogun bakımda kalıyo alamadan gelmek çok kötü oldu ama iyi olduğunu iyi bakıldığını bilmek birazda olsa rahatlatıyo en az 1 hafta kalıcak hastanede dualarınızı bekliyorum daha sonra tekrar girerim evde curcuna var :)[/QUOT

gözün aydın canım 1 hafta sonra alcaksın kucağına biraz sabret bakalım:ecrin_bebek:
kolay gelsin ev curcunasına daasempatiksalakcinni

soho özlemin ben de teli yok malesef fahriye ye de msj attım henüz ses yok.
çisem iyiymiş ağrıları varmış hala.en kötü şey sondaymış diyor çok canı yanmış herkese çok selamı var. toparlanınca gelecek inş.

artık ben de kızım gelsin istiyorum yaa.
tıpasız bile doğurdu sonunda topiciğin demişrbaşı olcam heraldemafoldumben
erken gelen kızım ne olduysa vazgeçti gelmiyor yaw.
doğuramayan kaç kişiyiz???

Bi gece girmedim nete ne gelişmeler olmuş:))) çisemim Doruğu çok tatlı maşallayah fahriye ve soho dan haber var mı acaba? bende sezeryan olucam ve genel anestezi istiyorum:bbo: genel anesteziden uyanma konusunda benimde endişelerim var tecrübelilerden destek bekliyorum:))

hayırlı olsun canım doğum şeklin belli olmuş tarihi belli mi? çisemle anestezi konusunu konuşamadık ama üdn düşük tansiyonu yüzünden epidural olmaz genel demişlerdi son dk bi değişiklik oldu mu nasıl uyandı bilemiyorum.

Dilsatcım, hayırlısı ile sen de sağlıcakla kavuşursun bebeğine... bişi soracaktım, benim de üst pelvik kemiğim basıkmış ve normal doğum için yine de bekliyoruz. eğer kanala girmezse bakarız dedi. sezeryanı sana dr un mu önerdi? ben de mi acaba sezeryan istesem diyorum, bu kemik beni baya korkutuyor...

hakkınızda hayırlısı olsun... Darısı tez zamanda başımızazemuszemus

canım ben çatımın dar olduğunu tahmin ediyordum zaten,çünkü normalde de vajinal muayenelerim hep ağrılı olur ve annemin de doğumları çok zor olmuş,doktor genetiğin çok önemli olduğunu söyledi.benim muayenemde üst pelvik kemiğim çok dardı,ben bile hemen hissettim,doktor istersen normal de denerim ama kolay doğum olacak diyemem dedi,sonradan sezeryana gidebiliriz,doğum uzun sürer dedi,annemin de doğumlarında bu darlık nedeniyle bebeği karna bastırarak çıkarmaya çalışmışlar,bunları duyunca ben de hiç tereddüt etmeden sezeryan olsun dedim,boşuna acı çekmenin anlamı yok,çatın müsait deseydi normal yapardım,ben illa normalci olan bayanlardan değilim,zor normal doğumların sezeryandan kötü olduğunu düşünüyorum,benim ağrılarım da sürüyor inş bebişim bugünle yarını atlatır da öyle gelir,planlarımız bozulmaz,1 cm açılmam vardı o korkutuyor bazen,bu karar verme aşaması çok zor cnm allah sana da yardım etsin,karar verince rahatlıyorsun.

Hoşgeldin cnmm..nasıl alıştınız mı birbirinize kızınlaaa? Ağrın sızın birşeyin var mı bi de?

agrım falan kalmadı canım ama dogumdan sonra dıkıslerım baya agrıdı... kızımlada alıstık yenı hayatımızıa yenıden asık oldum resmen:):)
sen nasılsın canım...

Ben de bekliyorum öylece canımmm. Doğan bebişlerin resimlerine baktıkça daha da iştahlanıyorum. Sonra ben doğuramıycam heralde diyorum. Yani elbet çıkıcak kızım bi şekilde ama zaman geçince epey sanki hiç çıkmıycakmış gibi bir his oluyor. Ben de şimdi kayısı hoşafı yaptım..zaman az kaldı ne de olsa..başlim içmeye dedim. Önereceğin başka birşey daha var mı doğumdan önce yapmamın iyi olabileceği?

hayırlı olsun canım doğum şeklin belli olmuş tarihi belli mi? çisemle anestezi konusunu konuşamadık ama üdn düşük tansiyonu yüzünden epidural olmaz genel demişlerdi son dk bi değişiklik oldu mu nasıl uyandı bilemiyorum.

evet 19 unda olucak inşallah 5 gün kaldııııı:bbo: sen nası düşünüyosun normal istiyodun yanlış hatırlamıyosam?

Doğan bebişlere kocaman bi maşallah. Annelere de geçmiş olsun. Fahriyeye sabha mesaj atmıştım ama henüz ceevap gelmedi.Çisemin de eşi cevap yazmıştı sağolsun. :) Dün nete giremediğim için detayları kaçırdım. Çisem suni sancı yaptırıcakmıydı , yoksa direk sezeryan mı olucaktı acaba.Fahriye'cim ne yapıyo acaba, onu da merak ettim. opuyorumnanaktan Özlem'den de haber yok sanırım.Bakalım ne zaman gelicek haberleri. :)

X