2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar dua edin çok heyecanlıyım şu an ne yapacağımı bilmiyorum
çantaları elden geçiricem birazdan duşa girdim çıktım ama çook sıcak..
kocişte kızıyo hadi kalk pc başından diyor.küçük pc mi götüücem hastaneye
yarın net varsa müsait olabildiğim an girerim...olmadı gelişmeleri size bol bol
mesaj atarım (şeymaya epic) fahriye de yok zaten şeyma yazar size (demi şeymacım)
neyse ben çıkıyorum öptüm hepiniziiiii....

mesaj atarım (şeymaya epic) fahriye de yok zaten şeyma yazar size (demi şeymacım)

Hadi canım dualarımız seninle , Allah yardımcınız olsun. Tıpasız nereye kadar :)) Umarım gülmüştür yüzün :)) Çok öptümmmmmmm

unutmadan söyleyeyim karnınıza sezeryandan sonra bol bol hafif bastırarak masaj yapın. Benim hemşirem gelip ara ara masaj yapıyordu. Rahimin toplanmasını ve içerdekilerin atılmasını sağlıyormuş. Yoksa şiddetli karın ağrıları v.s. olurmuş. Eskiden kum torbası konuluyormuş artıık konulmuyor.

benimde son günüm haftaya cuma dr. perşembe gel dedi. o güne dek doğurmazsam tabi.sancı yok bişi yok

kızlar merhaba...ben de allah izin verirse ve bebişim erken davranmazsa ki ağrılarım 4 gündür devam ediyor PAZARTESİ doğuracam...şükür allahıma günüm belli oldu.

yarın bebişlerine kavuşacaklara da allahım yardım etsin...ben de ağrılarıma daha fazla dayanamadım bugün doktora gittim,nst de sancılar çıktı ama çok fazla değil,sonra çatı muayenesi yaptı doktorum,ben figanlarda tabi:)aslında çok kısa sürede ve hafif yaptı ama benim bebişin baskısından o kadar acıyor ki orası zaten...çatım tahmin ettiğim gibi darmış özellikle üst kısım.zor ve uzun sürer dedi.ama istersen bebeğin çok kilolu değil denerim dedi,ama ben hem daha fazla bekleyemeyeceğim hem de zorlama taraftarı olmadığım için sezeryanda karar kıldık,en erken pazartesi oldu,hadi hayırlısı...

epidural sezeryan istiyorum ...1 cm de açılmam varmış,bebiş doğum kanalına girmiş ama yukarılardaymış.bana fena baskı yapıyor,inş haftasonu gelmez,süit odayı falan da ayırt ettik çünkü.kiloya 3200 dedi,haftamda 38+4 olacak...

selamlar canlar nasılsınız
yarın doğuma girceklere Allah ım yardım etsin
soho özlem yarın doğummu yapıcakmış msj attım ama cevap gelmedi

en önemlisi sibelim doğum yaptı:)) yani sier
eşi aradı birkaç saat önce merak ederim diye haber verdirmiş saolsun oğlumuz çok sağlıklıymş maşallah sabah başlamış sancılar ama doğum anında bebeğin kafasının tam kanala girememesinden dolayı kalp atılarında sorun olmuş ve sezeryana almışlar ama ikiside çok iyiymiş çok şükür hemen sütü falanda gelmiş artık yarın ziyaretine gidince tam ayrıntıları öğrenirim
şimdilk bu kadar
benimde kasıklarımda feci ağrılar var sabahtan sol kasığımdaydı şimdi sağıma vurdu bölemi oluyor acaba ilk sancılar

kızlarrrr sağolunnn Allah razı olsunnnnnnnnnnnn
çisemle elele verdik gidiyoruzzz dualarınızı eksik tmeyinn
kalbim ağzımın içinde atıyooo

Ben de yarın doğurucam ama herkes gibi siz de önemsemiyorsunuz beni :KK43: :KK43: kimse benim için dua etmeyecek...

canlarım Allah yardımcınız olsun
büyük gün geldi demek sizler için de :))
dualarımız sizinle Allah ım sağlıkla sıhhatle kucaklarınıza almayı nasip etsin inşallah
darısı başımıza
off nerdeyse en sona ben kalıcam :))
güzel ve hayırlı haberlerinizi bekliyorum Allah a emanet olunopuyorumnanaktan

kızlar merhaba...ben de allah izin verirse ve bebişim erken davranmazsa ki ağrılarım 4 gündür devam ediyor PAZARTESİ doğuracam...şükür allahıma günüm belli oldu.

canım seninde hakkında hayırlısı olsun inşallah
benimde kontrolüm salı bakalım ne dicek doktoryerimseniben

Sohocuum hiç öyle olur mu ben yrn doum yapacak olan herkese dua edicem merak etmeyin.
Allah ım biran önce hayırlısıyla evlatlarınıza kavuşturur sizleri de inşallah sağsağlim :))

kızlarr dün fırsat olmadı diyemedim. bu kadar zaman geçirdik birbirimize dua ettik. hakkınızı helal edin duanızı eksik etmeyin
dualarımdasınız
oğluşumla dönmek üzere inş.

günaydın kızlar
bugün doğum yapacak arkadaşlar hayırlısıyla kucağınıza alırsınız inş bebeklerinizi
güzel haberlerinzii bekliyoruz
özlemcim öyle deme lütfen
senden değerlisi yok boşver herkesi sen

Günaydın kızlarrrrr, hepinize hayırlı doğumlar.Dün giremedim nete . :KK43: Başımda uyuşma vardı, ağzım falan da uyuşuyodu.Ağrıdan duramadım ,hastaneye gittik,serum taktılar. Eve geri geldik.akşam yine aynı şey oldu, tekrar acile gittik, yine serum taktılar. Çok kötü olmuştum. sezeryan olan 100 hastanın 7 sinde olurmuş bu uyuşma. boynumu tutamıyodum artık.Düşüyodu sağa sola. Bütün günümü hastanede geçirdim. Bugün fahriye ve Çisem doğuma giricek sanırım. okuyamadım geçmişi. İnşallah kolay olur doğumları. Allah yardımcıları olsun. Baska doğuma girecek var mı bilmiyorum. :/

Herkese günaydınlar...
Bugün doğuracak arkadaşlar, Allah yardımcınız olsun. Duada bizleri de unutmayın...Selam ve sevgiler...

herkese günaydın canlarr
mutlu bir hafta sonu dilerim
doğum yapacak arkadaşlarım dualarım sizinle Allah ım hayırlısıyla kurtarır meleklerinizi kucağınıza alırsınız inşallah güzel haberlerinizi bekliyoruz

kimsecikler yok bugün herkes doğurmaya mı gitti?:)
şaka bi yana çisemcim fahriyecim allahım sağlıkla almayı nasip etmişdir inşallah kuzucukları....

Selam kızlar ,Demet doğurdu mu?
merhaba herkese
evet demet dün doğum yaptı arkadaşlar aradığında emziyormuş bebeğini.
bugün çisem fahriye ve özlem doğumda, Allah yardımcıları olsun, tabi sürpriz doğumlar gerçekleşmezse.
dilşat doğum tarihin belli olmuş hayırlı olsun
sier de doğum yapmış ona da bir hayırlı olsun diyelim
bu aralar baya yoğun gidiyor
sanırım pzt de benim tarihim belli olur dr a sezaryen istediğimi söyleyeceğim bakalım hayırlısı
şöyle bi özet geçmiş oldum...

ne kimse varr..ne haber varr..bu topik böyle günler de görecek deseler inanmazdım. Geçmişi okumaya yetişemezdim çünkü. İnşallah bugünkü doğum yapacak olan arkadaşlar sağsalim almışlardır bebişlerini kollarınaa. zemuszemus

X