2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bu arada sezeryanda bana lavman yapmadılar.Sonda taktılar, biraz acıdı valla, yalan olmasın. :KK70: Hep aklıma takılıyodu acıycak mı diye. Çıkarırken de acırmı diye sordum yok dedi kız.Acımadı zaten. :) Iyyy ne garip bişey.Taktıkları an torba doluyo :p .

selam arkadaşlar nasılsınız..bugün doktor kontrolumzu vardı 2günüdr kasıklarımda ağrım ve bel ortasında çoğlamıştı doktor iyicekanala girmiş bu dedı ve normla doğuma hazır ol dedı....salı sabahı doğuma gidicem daha once gelmese bebeiş nst ye giricem eğer 4-5cm acığın varsa sancıyı verırım hemen doğurursun dedı...........korku telaş heyecen iyice bastırdı.............

slm haber varmı doğuma gidenlerden cepten giriyorum evden 1-5saat uzakta bi yere geldik doğurucam kimsenin umrunda değil kasıklarım çok ağrıyor dün akşamdan beri

selam arkadaşlar nasılsınız..bugün doktor kontrolumzu vardı 2günüdr kasıklarımda ağrım ve bel ortasında çoğlamıştı doktor iyicekanala girmiş bu dedı ve normla doğuma hazır ol dedı....salı sabahı doğuma gidicem daha once gelmese bebeiş nst ye giricem eğer 4-5cm acığın varsa sancıyı verırım hemen doğurursun dedı...........korku telaş heyecen iyice bastırdı.............

ne güzel işte normal yollardan alıcaksın inşallah bebişini kollarına :ecrin_bebek:

slm haber varmı doğuma gidenlerden cepten giriyorum evden 1-5saat uzakta bi yere geldik doğurucam kimsenin umrunda değil kasıklarım çok ağrıyor dün akşamdan beri

çisem bebişini aldı kucağına feyste resmi bile varopuyorumnanaktan fahriye ve soho özlemden haber yok benim bildiğim kadarıylahihoyyyt

sen çok güzel görünüyosun maşallah doğumda:) hatta senin fotoğrafını çekenleri senin çektiğin resme bayıldım:lepi: ben dayanamam gibi geliyo epidural ya da spinale o yüzden genel istiyorum bakalım. bi umudum da ben anestezideyken takın sondayı diycem bakalımeyvahedigeldismile

X