2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

fahriye yaaa gözün aydın canım nasıl seviniyorum çisem ve senin için
sizin yerinize ben ölüyorum heyecandan. keşke ben de doğursam artık :KK43:(

kaydirigubbakcemile3 rabbim senide sağlıkla kavuştursun inşşşş. dua et bizeee çok heyecanlıyızzzzzzzzzzzzsempatiksalakcinni

kaydirigubbakcemile3 rabbim senide sağlıkla kavuştursun inşşşş. dua et bizeee çok heyecanlıyızzzzzzzzzzzzsempatiksalakcinni

dualarımdasınız inş kolayca atlatırsınız canlarım
yazdığımı okudun heralde dua etmeyi unutanın bebişinin totosunu yerim dedim ona göre opuyorumnanaktan

ben gelimmmmm

Defne sakin ol cnm yaa bak sez. Olanlardz gayet iyi hem bnde genel anestezi olcam dr bunu önerdi epiduralde herzaman tutmuyo acı hissedebilirsin dedi eniyii genel anest. Hiç bi risk yok ve uyanınca herşey bitmiş olck dedi.

Ficil senin de sezeryan mı cnm?
Valla bnde dün hazırladm çzntamı ama eksik yoktur umarım hem ev çook uzak değil ya alınır evden ya da temin edilir artık

Siz neler koydunuz?

ben şimdi çıkayım canım eşimi yalnız bırakmıyım
öpüyorum kocaman
güzel haberlerinizi beklicem

ben gelimmmmm

Defne sakin ol cnm yaa bak sez. Olanlardz gayet iyi hem bnde genel anestezi olcam dr bunu önerdi epiduralde herzaman tutmuyo acı hissedebilirsin dedi eniyii genel anest. Hiç bi risk yok ve uyanınca herşey bitmiş olck dedi.

Ficil senin de sezeryan mı cnm?
Valla bnde dün hazırladm çzntamı ama eksik yoktur umarım hem ev çook uzak değil ya alınır evden ya da temin edilir artık

Siz neler koydunuz?

evet genel sez.
valla listem vardı koydukça sildimm inan heyecandan giti aklımda ama krem göğüs için çay süt için kayısı kompostosu gaz için

Ben de yarın doğurucam ama herkes gibi siz de önemsemiyorsunuz beni :KK43: :KK43: kimse benim için dua etmeyecek...

Ben de yarın doğurucam ama herkes gibi siz de önemsemiyorsunuz beni :KK43: :KK43: kimse benim için dua etmeyecek...

aaa olur mu ya hiç :/ canım benim bütün kalbimle tüm dualarım seninle ve tüm annelerle... hepinize Allah yardımcı olsun. Sağlıcakla kucaklayın yavrularınızı inşallah.

Selam kızlar. Bugün hastaneye gittik yine.Başım çok kötü oldu.Uyuşuyo sürekli.Çok kötü oldum.Serum verdiler.Sonra eve geldim.Şimdi ara ara devam ediyo.Eğer artarsa tekrar gidicem.Spinal sezeryan olanların 100 de 7 sinde böyle olurmuş. O yüzden giremiyorum fazla nete.

Neden öyle düşünüyosun canım yaaa. Son gün zor geçiyor anlaşılan. Dualarım seninle...

Selam kızlar. Bugün hastaneye gittik yine.Başım çok kötü oldu.Uyuşuyo sürekli.Çok kötü oldum.Serum verdiler.Sonra eve geldim.Şimdi ara ara devam ediyo.Eğer artarsa tekrar gidicem.Spinal sezeryan olanların 100 de 7 sinde böyle olurmuş. O yüzden giremiyorum fazla nete.

Geçmiş olsun....

geçmiş olsun canımmm

Kızlar ben medela süt pompası (1.5 ay kullandım) satıyorum. Parçaları eksiksiz, kendi kutusunda, garantisi hala devam ediyor. İsteyenler özelden mesaj atabilir.

Arkadaşlar dualarım sizlerle , inşallah sizlerde kolayca atlatıp yavrularınıza kavuşursunuz. Ben biliyorsunuz humana çayı bir hafta önce içmeye başladım maşallah hiç problem yaşamadım. Kuzum da doğru emiyor kremi de sürüyorum göğüslerimde iyi yanlız uyku sersemi biraz yanını emmiş morardı.

Allah yardımcınız olsun sizler benim gibi korkak olmayın çok ağladım .... Ama ameliyata girince hiçbirşey hissetmedim bütün korkularım bitti. Sohbet ederek eşimin eli elimde yavrumuza kavuştuk. Hemşire silip hemen ağzıma burnuma dayadı biraz ağlıyordu kuzummm ağlamaa dedim ben de ağlıyordum ama hemen sustu beni koklamaya başladı. Dünyadaki en güzel şey onlar, allah bütün yavrularımızı bizlere bağışlasın.

Kayısı kompostosu süt bağırsaklar ve sarılıkta karaciğeri şeker beslediğinden sütümüz ile bebişe geçiyor. Allaha şükür sarılığa da yakalanmadı en ufak dozda geçti. İlk günlerdeki kadar kakaya da çıkmıyor. Artık ikimiz de düzene girdik sayılır.

Hepinizi çok öptüm , Allah yar ve yardımcınız olsun. Güzel haberlerinizi bekliyoruz.

X