2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

beyzaa bende ekledim senii
kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3merak ettin demi?kaydirigubbakcemile3
evet herşeyin hayırlısı...
senin mecburen sezeryan demi cnm ilki öyle olduğu için...
e herkes için uygun değil demek ki normal doğum benim de
uygun olsaydı gelirdi zaten kendiliğinden açılamıyorum bitürlü.
ama dediğin gibi herşeyin hayırlısı..çok kafaya takmadan oluruna
bırakmak gerekli...

evet canım benim ilki sezaryan olduğu için ikincide sezaryan ama busefer spinal istiyorum korkma allaha sığın yeter sana bişey söyliyimmi canım bebeğini kucağına aldıktan sonra hiç umrunda olmuyor normalmi sezaryanmi olduğun mutluluktan hiçbişey düşünmüyorsunopuyorumnanaktan

dimi yaa aslında doğum şekline değil sonuca odaklanmak lazımkaydirigubbakcemile5

ya ben de hiç heyecan yok kesinleşmediği için heralde...
bu arada benim oğlum haaala ısrarla yanlış yerlerden çıkmaya
çalışıyor itiyorum kakıyorum ama çok güçlendi sipsivri kocamaaan
bisi çıkıyo sol tarafımdan...tosuncuk yaaaa çıksında yüzünü görelim
artık TANIŞALIMMMMMM....

avatar resmimi çok sevdim ben yaa kıpır kıpır bi de göbiş.delikafadulden
sanki oryantal oynuyor gibi tam benlikkkkk:))))sırnaşık şeytöbe töbe ramazan ramazan :KK1::KK1:

ya ben de hiç heyecan yok kesinleşmediği için heralde...
bu arada benim oğlum haaala ısrarla yanlış yerlerden çıkmaya
çalışıyor itiyorum kakıyorum ama çok güçlendi sipsivri kocamaaan
bisi çıkıyo sol tarafımdan...tosuncuk yaaaa çıksında yüzünü görelim
artık TANIŞALIMMMMMM....

ya bende çok tuhaf duygular var sanki başkasının çocuğu olacak gibi benimki hep içimde kalacak gibi. ayrılmak istemiyorum gibi. arkadaşım doğum yapacak sabah hastaneye gitmemiz gerekiyo gibiiii.
kimse gelmesin istiyorummm sanki erken gibi geliyoooo.
off kafam karışıkkk işlerim varr ama 12de başlıyayım dedimmm. belim ağrıyooo. ay birdeeee kıl tüy meselesi var oda ayrıııı. yaa ben ulaşamadığımm yerlere tüy dökücü kullanıcam son gün bişey olmaz sanırım.
kafa 1500kaydirigubbakcemile3

al yaa bişi olmaz okadar tüy dökücüden..
son gün zaten bebiş te koca sıpa oldu ama ben cırt cırtta olsa epey inceledim..
heryerimi hazır oliymmm dedim:)))
bu arada benim çıkmam lazım kociş uyandırayım çok uyudu..
kk da çok yavaş sayfalar açılmıyo bi türlü..

ya bişi daha dicem ben pınarın (italyadan)fotolarına bayıldım yaaa.
görmüş müydün??
HOGELDN LARA BEBEKLER! : iseren Korkut, Doum ve Bebek Fotorafs

ben geldim nstmiz çekildi kızım iyi bende de sancı falan yok yani varda 40 falan onada sancı denmez drda senin kızın şimdilik gelmeye niyeti yok ama 26 sınıda beklemez ben 20 sine kadar bekliyorum dedi bakalım hayırlısı eşim çoook bozuldu bu doğmaz diyip duruyor adamcağız o kadar istiyor ki yazık her seferinde bozuluyor şimdiden ne 26 sı bu böle inatçı 30 un önce gelmez diyor benide kızdırıyor tabi sonrada ama birden de olabilir dimi diyip tekrar seviniyor zavallım. çarşamba gidicez yine dra bakalım hayırlısı bu arada ben midemi söylemeyi unuttum ama felaket su içtim midem ağrıyor o kadar kötü yani ne oldu anladım hep ağrırıdı ama bu sefer çok kötü

Selam annisler zemuszemus

Ben de hala doguramadim ya, 40.haftama girdim bugun.. mafoldumben Allah sabir versin benim gibi bekleyenlere, saglikla bebislerimize kavusalim artik ya di mi? boshayallersmile

ben geldim nstmiz çekildi kızım iyi bende de sancı falan yok yani varda 40 falan onada sancı denmez drda senin kızın şimdilik gelmeye niyeti yok ama 26 sınıda beklemez ben 20 sine kadar bekliyorum dedi bakalım hayırlısı eşim çoook bozuldu bu doğmaz diyip duruyor adamcağız o kadar istiyor ki yazık her seferinde bozuluyor şimdiden ne 26 sı bu böle inatçı 30 un önce gelmez diyor benide kızdırıyor tabi sonrada ama birden de olabilir dimi diyip tekrar seviniyor zavallım. çarşamba gidicez yine dra bakalım hayırlısı bu arada ben midemi söylemeyi unuttum ama felaket su içtim midem ağrıyor o kadar kötü yani ne oldu anladım hep ağrırıdı ama bu sefer çok kötü

hoşgeldin canım..
güzel haberlerle gelmene sevindim. herkes sabırsızlıkla bekliyor yavrusunu. ama pek nazlı çıktı bunlar :) babalar daha bi farklı bakıyo olaya hediyesini bekleyen çocuk gibiler kaydirigubbakcemile3

mide ağrısı bende de oluyo arada sırada. bebek aşağı inince mide rahatlar diyolar ama ben şu günler hiç çekmediğim kadar mide ağrısı ve yanması çekiyorum :KK43: süt iç belki rahatlatır canım

Selam annisler zemuszemus

Ben de hala doguramadim ya, 40.haftama girdim bugun.. mafoldumben Allah sabir versin benim gibi bekleyenlere, saglikla bebislerimize kavusalim artik ya di mi? boshayallersmile

sen de hoş geldin canım
ben bugün 39 dan gün alıyorum ona rağmen çatlıcam seni düşünemiyorum.
beklemek ne zor bişiy..gelseler artık..
ne garip bi duygu aslında çok iyi tanıdığın ama hiç görmediğin birini özlemle beklemek:asigim:

evet aşağı inince rahatlar diyorlar ama sonuçta orantılı olarak bebişler büyüyor sanırım :)) ebe daha yukarda gibi dedi ama niye bu kadar arttı bu midem anlamadım sanırım benim kız atağa geçti iyice tombişleşti sürekli mesane mide girişiyor bana :)))

sen de hoş geldin canım
ben bugün 39 dan gün alıyorum ona rağmen çatlıcam seni düşünemiyorum.
beklemek ne zor bişiy..gelseler artık..
ne garip bi duygu aslında çok iyi tanıdığın ama hiç görmediğin birini özlemle beklemek:asigim:

Hosbuldum :KK3: Zor ya hakkaten su sicaklar da cabasi, gece ter icinde uyaniyorum gozumden uyku akiyo,uyuyamiyorum.. Neyse bizim bebisler ramazanda dogcaklar ne guzel :ecrin_bebek: Allah sabrini veriyo ama ya opuyorumnanaktan

Hosbuldum :KK3: Zor ya hakkaten su sicaklar da cabasi, gece ter icinde uyaniyorum gozumden uyku akiyo,uyuyamiyorum.. Neyse bizim bebisler ramazanda dogcaklar ne guzel :ecrin_bebek: Allah sabrini veriyo ama ya opuyorumnanaktan

zaten sıcaklar ağırlaşmalar falan bahane. onlara sabrediliyo da asıl sabredemediğimiz kavuşma delikafadulden

evet aşağı inince rahatlar diyorlar ama sonuçta orantılı olarak bebişler büyüyor sanırım :)) ebe daha yukarda gibi dedi ama niye bu kadar arttı bu midem anlamadım sanırım benim kız atağa geçti iyice tombişleşti sürekli mesane mide girişiyor bana :)))

Gecmis olsun canim ya, az kaldi sabir.. Bende de kasinti var 2 haftadir,kipkirmizi oldu gobegim mafoldumben gebelikle alakali bisiymis ilac da yok eyvahedigeldismile

X