2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Naptınız gittiniz mi dedi..ben de hayır 14.00 a alındı randevu dedim.bu gece bütün
gece düşündüm diyor ne düşündüyse..sağolsun düşünmüş heralde. sezeryan
olucam bilmiyorum dedim...k.kardeşim ve teyzemin tlf görüşmesinden sonra
şimdiki kıvamı bu..ama ben çok çok kırılmışım hiç konuşasım yok vallahi.
teli bile açmayacaktım epey çaldırdı açtım ama buzz gibi konuştum.bütün gece
düşünmüş hiç sanmıyorum...
öyle deme sen yine... kırılan kalp kolay düzelmez haklısın ama sen bebeğini düşün . kalbini serin tut.

bime anakucağı geliormuş 30 küsur tl nası bişey bilmiorm yalnız.
idare etsin diye almayı düşünen varsa uygun olur.ben bakıcam bugün...
odası var park yatağı var ama içeri getirdiğimde gündüz nereye yatırırım diye
düşünüyorm.arab.koltuğu(ana kucağı) olmaz sürekli...

spinal düşünüyorum cnm.sakinleştirici de yapsınlar.epidural daha hafif miş..
uyşmam diye korkuyorm.genelden zaten tırsıyorum.burundan hortum falan...

Naptınız gittiniz mi dedi..ben de hayır 14.00 a alındı randevu dedim.bu gece bütün
gece düşündüm diyor ne düşündüyse..sağolsun düşünmüş heralde. sezeryan
olucam bilmiyorum dedim...k.kardeşim ve teyzemin tlf görüşmesinden sonra
şimdiki kıvamı bu..ama ben çok çok kırılmışım hiç konuşasım yok vallahi.
teli bile açmayacaktım epey çaldırdı açtım ama buzz gibi konuştum.bütün gece
düşünmüş hiç sanmıyorum...

boşver sen insanlığını yap gerisini ona bırak.. senin düşünücek daha önemli şeylerin var:emir_bebek:
kızlar bir sürü işim varrrrrrrrr
mutfak toplanacakkk,yerleri silip süpürmem lazım halıları sermek lazımm. bir kaç parça ütüm var, birde ne sorucam sizee ben geceliğimi ütüleyip jelatine koyup valize koydum tekrar ütülememe gerek varmı?

ben kendimle ilgili hiçbişeyi ütülemedim bileee o yüzden cevabım 2. kez ütülemene bence hiiiiiiiççç gerek yoksırnaşık şey
çok heyecan bastııı. eyvahedigeldismile

spinal düşünüyorum cnm.sakinleştirici de yapsınlar.epidural daha hafif miş..
uyşmam diye korkuyorm.genelden zaten tırsıyorum.burundan hortum falan...

Allahım bu cesarete hayran kalıyorum işte ben gözlerim bilincim açık yapılanı bilerek o masada yatamam yaaakafamçokkarıştı düşününce bile bi tuhaf oluyorummm ee genel anestezi desen dediğin gibi daha bi kompleks offff neyse bakalım ben en iyisi oluruna bırakıcam bu anestezi meselesini eyvahedigeldismile

kızlar bir sürü işim varrrrrrrrr
mutfak toplanacakkk,yerleri silip süpürmem lazım halıları sermek lazımm. bir kaç parça ütüm var, birde ne sorucam sizee ben geceliğimi ütüleyip jelatine koyup valize koydum tekrar ütülememe gerek varmı?

çok heyecan bastııı. eyvahedigeldismile

durrr sakin ol beyaaa.aaaa.
gerek yok ütülemene ama bak bi çok kırşmışsa ütüle ya ben valize falan koymadım.
astım askıya hepsini.doruk un dolabında eşimin giyeceklerini de öyle 3 tane gecelik
1 pijama ve eşiminkiler asılı.çantalar önünde dolabın.eşime dedim bunları alırken
doooğru arabaya as.kırştırmadan getiricen valla dedim...

boşver sen insanlığını yap gerisini ona bırak.. senin düşünücek daha önemli şeylerin var:emir_bebek:

evet konuştum işte şimdilik okadar.randevudan sonraki gelişmeleri kardeşime
bildiririm o da anneme söyler zaten.ararsa da konusurum napayım...
gerçekten düşünecek daha önemli şeylerim var....aklinialirimsmile

Allahım bu cesarete hayran kalıyorum işte ben gözlerim bilincim açık yapılanı bilerek o masada yatamam yaaakafamçokkarıştı düşününce bile bi tuhaf oluyorummm ee genel anestezi desen dediğin gibi daha bi kompleks offff neyse bakalım ben en iyisi oluruna bırakıcam bu anestezi meselesini eyvahedigeldismile

kız öyle düşünmesene spinal ve sakinleştirici süpperr bir ikili.
hibirşey duymuyorsun düşünemiyorsun bile uyur uyanık.tatlıı bir uyku geliyor.
k.validem o şekilde oldu bacağında kitle vardı belden uyşturdular bi de sakinleştirici.
süper e zaten sezeryan çok kısa sürüyor.15 dk.da kucağında bebiş.sonra dikilirken
kimin umrunda olur kiiii...:eek:

bugün 14:00 da randevum var buyuk ihtimalle sezeryan isteyeceğim
kararlıyım beklemek istemiyorum sanırım açılmam da yok.çünkü sancım
kasılmam hiçbirşeyim yok.o yüzden sezeryana karar verdik gibi bişey
bakalım dr.la da görüşelim.sez.olursa yarına ya da p.tesi sabahına
isteyeceğiz.ama ben yarın hemen olsun diyorum 40+2 yim zaten.
41.haftayı sürdürmek istemiyorum...

canım en iyi kararı sen verirsin herşeyin hayırlısı dualarım seninle bende pazartesi dr gidecem galiba salıyada beni alacak dr en geç çarşamba seni aynı kendime benzettiyorum ilk doğumda bende böyle olmuştum ama pişman değilim sezaryan olduğuma çünkü dr normalde benim çok zorlanacağımı hatta perişan olacağımı söylemişti allahtan hayırlısı allah bi nefeste kurtarsın SON 4 GÜN BANA

ayyy fahriyeee beni bile heyecanlandırdınn kız ben de sez.olursam yarın nasıl haberleşicez.
sabahtan gel derse bana sen de sabahtan gidicen..ben msj atarım gene sana ama...ister
okuuu ister okumaaa :))))))))))

canım en iyi kararı sen verirsin herşeyin hayırlısı dualarım seninle bende pazartesi dr gidecem galiba salıyada beni alacak dr en geç çarşamba seni aynı kendime benzettiyorum ilk doğumda bende böyle olmuştum ama pişman değilim sezaryan olduğuma çünkü dr normalde benim çok zorlanacağımı hatta perişan olacağımı söylemişti allahtan hayırlısı allah bi nefeste kurtarsın SON 4 GÜN BANA

evet herşeyin hayırlısı...
senin mecburen sezeryan demi cnm ilki öyle olduğu için...
e herkes için uygun değil demek ki normal doğum benim de
uygun olsaydı gelirdi zaten kendiliğinden açılamıyorum bitürlü.
ama dediğin gibi herşeyin hayırlısı..çok kafaya takmadan oluruna
bırakmak gerekli...

kızlar sanırım benim nette sorun var yazılanları göremiyorum biraz çıkıp tekrar giricem o zamana kadar kendinize iyi bakınzemuszemus

durrr sakin ol beyaaa.aaaa.
gerek yok ütülemene ama bak bi çok kırşmışsa ütüle ya ben valize falan koymadım.
astım askıya hepsini.doruk un dolabında eşimin giyeceklerini de öyle 3 tane gecelik
1 pijama ve eşiminkiler asılı.çantalar önünde dolabın.eşime dedim bunları alırken
doooğru arabaya as.kırştırmadan getiricen valla dedim...

ütüleyimm o zamannn. benimde 3 tanee gecelik ama ilk giyiceğimi ütülerimm sabahlıklı olanıı. diğerleri jelatindeee
askıyla götürememm çok eşyA var süsler şekerlerrrrr :kedi:

ayyy fahriyeee beni bile heyecanlandırdınn kız ben de sez.olursam yarın nasıl haberleşicez.
sabahtan gel derse bana sen de sabahtan gidicen..ben msj atarım gene sana ama...ister
okuuu ister okumaaa :))))))))))

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 kız akşammmmm haberleşirizz bende müsAİT olur olmaz msj atarımmmm

evet herşeyin hayırlısı...
senin mecburen sezeryan demi cnm ilki öyle olduğu için...
e herkes için uygun değil demek ki normal doğum benim de
uygun olsaydı gelirdi zaten kendiliğinden açılamıyorum bitürlü.
ama dediğin gibi herşeyin hayırlısı..çok kafaya takmadan oluruna
bırakmak gerekli...

evet canım benim ilki sezaryan olduğu için ikincide sezaryan ama busefer spinal istiyorum korkma allaha sığın yeter sana bişey söyliyimmi canım bebeğini kucağına aldıktan sonra hiç umrunda olmuyor normalmi sezaryanmi olduğun mutluluktan hiçbişey düşünmüyorsunopuyorumnanaktan

günaydın kızlar
bu hafta sonu demirbaşlar da gidiyo, sanki site boşalacak gibime geliyo
ne dersiniz.

X