2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

bakalım şeymacım..annemle konuştuktan sonra kestirmeye karar verdim
kendimi psikopat mıyım neyimkaydirigubbakcemile3direk dedim yarın giricem
ameliyata alıcam oğlumu kucağıma...sonra sakinleştim düşündüm taşındım.
Haaala o kararımdan uzaklaşmış değilim.eşimle konuşacağım birazdan gelir.
Buyuk ihtimalle sezeryan diyeceğim...ya yarın ya da c.tesi olacak.yarın
mutlaka yazarım cnm.telden mesaj atarım fahriyeye de sana da...

çiğdem toksi bana sende face gel demişti ekliycekti beni doğuma gitti siz eklermisiniz

ama şunu da söylemeden edemeyeceğim burası süpperr bir yer..
anlatıyorsun karşılığında yorum alıyorsun ve süpper yatışıyorsunn.
çok sağolun kızlar teşekkür ederim...

bakalım şeymacım..annemle konuştuktan sonra kestirmeye karar verdim
kendimi psikopat mıyım neyimkaydirigubbakcemile3direk dedim yarın giricem
ameliyata alıcam oğlumu kucağıma...sonra sakinleştim düşündüm taşındım.
haaala o kararımdan uzaklaşmış değilim.eşimle konuşacağım birazdan gelir.
buyuk ihtimalle sezeryan diyeceğim...ya yarın ya da c.tesi olacak.yarın
mutlaka yazarım cnm.telden mesaj atarım fahriyeye de sana da...

baksana yine üzülüp kendimize ediyoruz :) kestiricem uleynn kendimi dedin he kaydirigubbakcemile3

tamam çisemcim güzel haberlerini bekliycem. doruk gelince belki kzım artık biraz gaza gelir de o da doğmaya karar verir..

şeymacımçok saol tatlım benim allah razı olsun. inan o kadar tuhaf bir duygu ki bile bile gitmek. ya 9 ay içinde taşıyorsun şimdi içinde bir boşluk olacak nasıl neler hissedeceğim herşeyi düşünüyorum çok farklı ve güzel duygular. allahım sizi de bir avazdakurtarsın inşallah canım. hayırlısı ile kucağımıza alalım bebişlerimizi.

fahriyecim hakkımızda hayırlısı olsun cnm. ay bizimkiler aynı gün mü doğacak şidine güzel. inşallah sağlıkla gelirler hayatım.

yok hayatımmm benim ctesii de yani şuan hissettiklerini ben yarın hissedicem dedimm... hoş şimdide heyecanlı vev gerinimmmm. çantamı kontrol etim şarz makineleri,foto makine evraklar ve biberon kaldıı. gitmeden yapacağım hazırlıklar var nasip olurs ayarında onları tamamlıcammmmm zaman geçer inşşş

çiğdem toksi bana sende face gel demişti ekliycekti beni doğuma gitti siz eklermisiniz

cnm face deki mail adresini özelden at sen bana ilk ben ekliyeyim seni...
sonra oradan söylerim sana şu şu kişi diye..
grup var aslın da en güzel anneler grubu ama gizli bir grup olduğu için
sen göremezsin.hallisna davet gönderiyor kabul ediyorsun ondan sonra görüyorsun
grubu neyse sen yaz face deki adresini ben seni ark.olarak ekliyeyim.benim
arkadaşlarımdanda herkesi bulabilirsin...

ama şunu da söylemeden edemeyeceğim burası süpperr bir yer..
anlatıyorsun karşılığında yorum alıyorsun ve süpper yatışıyorsunn.
çok sağolun kızlar teşekkür ederim...

:enbuyukkk: :1hug:
2010 ağustos anneleri çok şey paylaştı burda be yaa. hamilelikle bitmiyo daha kopeleşleri birlikte büyütcez inş.

şeymacımçok saol tatlım benim allah razı olsun. inan o kadar tuhaf bir duygu ki bile bile gitmek. ya 9 ay içinde taşıyorsun şimdi içinde bir boşluk olacak nasıl neler hissedeceğim herşeyi düşünüyorum çok farklı ve güzel duygular. allahım sizi de bir avazdakurtarsın inşallah canım. hayırlısı ile kucağımıza alalım bebişlerimizi.

fahriyecim hakkımızda hayırlısı olsun cnm. ay bizimkiler aynı gün mü doğacak şidine güzel. inşallah sağlıkla gelirler hayatım.

demetçim dualarım seninle kimbilir belki ben de yarın alıcam kucağıma...

çisemcim allah razı olsun cnm bnm. seninde hakkında hayırlısı olsun tatlım. dualarım hepinizle. bütün doğum yapacak ve bekleyen arkadaşlarım hakkınızda hayırlısı olsun inşallah. tez vakitte sağlıkla kucağınıza almak nasip olsun meleklerinizi. doğuma girmeden cümlenize dua edeceğim allahım kabul eder inşallah.:Saruboceq:

çisemcim allah razı olsun cnm bnm. seninde hakkında hayırlısı olsun tatlım. dualarım hepinizle. bütün doğum yapacak ve bekleyen arkadaşlarım hakkınızda hayırlısı olsun inşallah. tez vakitte sağlıkla kucağınıza almak nasip olsun meleklerinizi. doğuma girmeden cümlenize dua edeceğim allahım kabul eder inşallah.:Saruboceq:

doğum anında edilen dualar kabul olurmuş kızlar. o an da aklınıza gelirsem diyin şeyma da doğursun bugün kaydirigubbakcemile3

ben tek tek isim olarak saymam diye düşünüyorum ama yine de kabul olmaz mı??
şeymaa seni söylerim ama merak etme:)))

merhaba kıslar nasılsınız?
geçmişe bakamadım yarın bu saatlerde meleğim kollarımda olacak inşallah.çok heyecanlıyım buruğum ağlamaklıyım çok garibim yaa. sabahtan beri salak gibi evin içinde dolanıyorum.annem ve babannem evin işlerini bitirdiler börek çörek yapıyorlar gelecekler için. herşeyimiz hazırf çok şükür. akşama da görümcemler ve kayınvalidem gelecek. bir yandan çok mutluyum bir yandan endişelerim var. bir yandan hüzünlüyüm offfffff

hayırlısıyla al bebegini inşallah kucaginaa canim:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

Allah yardimcin olsun insallah

şeymacım ilk aklıma sen geleceksin cnm hakkında hayırlısı olsun inşallah.=))))

şeyma alemsinn hepimiz deriz bakalım kiminki kabul olacakkk

ben tek tek isim olarak saymam diye düşünüyorum ama yine de kabul olmaz mı??
şeymaa seni söylerim ama merak etme:)))

oh oh oh kaydirigubbakcemile5
3 duam kesin inş. ben de çok beklemeden hayırlısıyla kavuşurum kızıma.

fahriyecim demişsin ya bakalım kimimizin ki tutcak diye :)) bana gökten bildirim gelirmiş
hadi bakalım şanslısın 3 arkadaşını da kıramadım yürü doğuma diye kaydirigubbakcemile3
töbe töbe yaaa neler düşünüyorum :kedi:

X