2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

arkadaşlar bişey sorcam yani sezeryan olanlara ve bilgisi olanlara soruyorum şimdi doktorum dediki işte epilayson işlerini falan halledin hastanede yapılamıyo dedi ya bu hamilelikten sonra sonra göbeğim baya bi tüylendi onlarıdamı almam gerekiyo hemşire doğumdan sonra dökülür demişti şimdi alırsam hep çıkıcak ne yapmam gerekiyoki.sezeryanda nereden kesiyolar :) bide jilet kullanıyorum baya uzun süredir çekiniyorum ya biraz öyle işte

arkadaşlar bişey sorcam yani sezeryan olanlara ve bilgisi olanlara soruyorum şimdi doktorum dediki işte epilayson işlerini falan halledin hastanede yapılamıyo dedi ya bu hamilelikten sonra sonra göbeğim baya bi tüylendi onlarıdamı almam gerekiyo hemşire doğumdan sonra dökülür demişti şimdi alırsam hep çıkıcak ne yapmam gerekiyoki.sezeryanda nereden kesiyolar :) bide jilet kullanıyorum baya uzun süredir çekiniyorum ya biraz öyle işte

bence göbeğindeki tüylerden bahsetmemiştir birde sezeryan kesiği bikini bölgesine yakın yani hemen üst bölgesinden kesiyorlar...

Selam kızlarrrrr.Biz evimizdeyiz. Benden başka kimle doğurdu? geçmişi okumadım henüz. :))

Hoşgeldiniz canım evinizee...nasılsın? Ağrıların var mı? kalkabildin mi hemen? Çok soru soruyorum ama merak ediyorum seni napimmmm opuyorumnanaktan Dün de sabah 7.30 gibi uyandım hemen aklıma geldin..Damla şimdi hazırlanıyordur, kalbi pıt pıt atıyordur heycandan dedim. Ayrıca haberleri bize hemen iletme konusunda da hayran kaldımm sana. Ne güzel hem bebişin gelişini anında duyduk hem fotoları güzel meleği hemen gördük..allahım bağışlasın canımmm...sevgilerrr. opuyorumnanaktan

çisemcim bence anneni hiiiiiiiççç kafana takma anlaşılan o ki gelmemesi gelmesinden daha hayırlı. sen o psikolojiyle bide gereksiz laflarını kaldırmak zorunda kalmazsın hiç değilse. milletede uygunca bahaneni söylee ooohhh kafan rahat olsun boşver. bana kalsa ben valla kimseyi istemiyorum yanımda kayınvalidemler ramazanı burda çıkarıcaklar annem 40 gün kalıcam diyo ama inan ben onu bile istemiyorum işime karışılması en sevmediğim şey ben her işimi kendim yaparım kocişimle ama ne yazıkki ev curcuna olcak düşnüce bile sinirlerim bozuluyokafamçokkarıştı

Kızlarrrrr o kadar yoğun geçiyorki günler gelemiyorum..hep aynı rutin kalk emzir ye emzir kaka yaptı değiştir ve emzir şeklinde :)))) çok duygulandım gördümki bir sürü arkadaşımız doğum yapmış ve hergün güzel haberler alıyoruz..ben de size ailemizin resimlerini gönderiyorum.. HOGELDN LARA BEBEKLER! : iseren Korkut, Doum ve Bebek Fotorafs

hepinizi öpüyorum...

ne kadar güzel olmuş canım benim kücücük çok tatlıopuyorumnanaktan Alllah bozmasın mutluluğunuzu çok güzelsiniz..

berrakada hoş geldinnnnnnn Allahı m o ne güzel bir bebek nazar değmesin :nazar: faceten babası fotoları yayınladı zaten kaydirigubbakcemile3 sen geç kaldın delikafadulden

Kızlarrrrr o kadar yoğun geçiyorki günler gelemiyorum..hep aynı rutin kalk emzir ye emzir kaka yaptı değiştir ve emzir şeklinde :)))) çok duygulandım gördümki bir sürü arkadaşımız doğum yapmış ve hergün güzel haberler alıyoruz..ben de size ailemizin resimlerini gönderiyorum.. HOGELDN LARA BEBEKLER! : iseren Korkut, Doum ve Bebek Fotorafs

hepinizi öpüyorum...

ahhh yakında hepimiz böle olcaz belki bu topic saatlerce boş kalacak :)
sağlıkla inş hepimiz alalımda kucağımıza sonra da emzir temizle salla pışpışla ayy maratona bak hep aynı döngü :)

maşallah kızına :nazar:

berrakada maşallah bebişine bu arada sen genel anestezimi spinal mi epidural mi oldun çok rahat görünüyosun fotolarda maşallah darısı başımıza inşallahopuyorumnanaktan

Selam kızlarrrrr.Biz evimizdeyiz. Benden başka kimle doğurdu? geçmişi okumadım henüz. :))
hoşgeldinizz yerim ben o kuzuyuuuuu:nazar:
darısı başımızaaaaaaaa

hepinizi öpüyorum...
Allah nazardan saklasınnnnnn

selamlar canlar
nasılsınız

iyi canım sen nasılsınnnn
gideyimde sofrAMI KURAYIMM malumm vakit geliyoo

damlacım bugün hangi çarşı pazarı dolaştın koca göbüşünle diyecem de bebeğini aldın artık kucağına, alışmıştık valla. inanması çok güç ya, maşallah bebişine de çok tatlı..
italyadan size de maşallah ne güzel çıkmışsınız bebeğinzi de çok tatlı.
her ikinizi de tebrik ederim

X