2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

nurcancım sen benim oturduğum yerdekileri bir görsenn(akrabalar)
aaa bak anası gelmemiş niye acaba??
Sonra yüzüme karşı kinayeli kinayeli gelin annen niye gelmedi
o niye böyle bu niye öyle ahh ahh 2 senedr içlerindeyim fıs fıs arkadan
konuşmalar ama banane kimseleri takamam...

canım sen bence anneni ara politik ol sana ihtiyacım var de e yaşadığın yer öyle madem
ben yeğenim çok yaramaz ama millete karşı çağırdım kardeşimi e millet gelmedimi kimsen diyecekti eşimin akrabalar falan

senin yaşadığın çok daha zor arkadaşım çok üzücü birkere.ama iyi yapıyorsun boşver
daha sonraları belki torunlarını çok görmek isterlerse gönderirsin eşinle biraz daha
buyudüğnde tabbiii senin kararın yine de belki senin kadar zor şeyler değil benim
yaşadığım seninki belki çok daha fazla üzücü ama benim de hayat boyu böyle ufak tefek
te olsa hep içimi acıtan içimde kalan ve unutulmayan şeyler.işte 1 tane daha hayat boyu
unutmayacağım 1 olay daha işte doğumumdan 1 kaçgün önce böyle böyle olmuştu.
hep tarihlerini bile unutmadığım olaylar gibi.çünkükalp kırılıyor ne olursa olsun
20-30 sene de geçse üstünden unutulmuyor...

insan hep en çok sevdiğinden kırılır be tatlım. hadi kayınvalidem kayınpederimle eşimden dolayı bi ilişkim var yaşanmışlık yok kan bağı yok senin annenle olan ilişkinle karşılaştıramam bile. bunlar da bizim imtihanımız. bu acıları çekerek olgunlaşıyoruz. takvimde güzel olduğu kadar acı hatırladığımız günler de böyle olaylarla ekleniyor işte.

sen ciddi ciddi yarın sezeryan diyosun sanırım niyeti bozdun yanikaydirigubbakcemile3 hayırlısı olsun canım. o güzel meleğin tüm bu kötü günlerini sana unuttursun inş.

aman boşver salla herkesi tek önemli kişi eşin gerisi boş...hatta belki herkes bi an önce gitsinde rahat edeyim diye düşüneceksin o yüzden üzme kendini hiç bak bebeğinin karnındaki son günleri tadını çıkarmaya bak sonra onun kokusunu alınca dünya yansa umrunda olmaz büyük ihtimal... üzme kendini

haklısın canım ama çiğdemde haklı çevredikelere karşı gelsin anası ne yapıcan idare etsin biraz

alt komşum karşı komşum bile soruyodu kızkardeşin gelmiycekmi tartıştınızmı allahtan geldi millet kapadı çenesini

kızlar hastanede geldim çok yorgunum ama süt sağıyorum yerin kaydığını hissettim yorgunluktan kızkardeşime dedimki bir saat uyuyım sen bebek ağlarsa bak aaa bana nededi beğenirsiniz bu gece kesintisiz dinlenmem lazım çok yoruldum

sonra hep ben kalktım gece onu çağırmadım yemek yapmayıda sevmiyo sinirleniyo yemeyide yaptım sonra deniz bize yüz metre denize gittiler 2 kere yeğenimle dedimki siz artık gidin ben yavaş yavaş yaparım kendim senin çocukta durmuyo yazzık dedim

merhaba kıslar nasılsınız?
geçmişe bakamadım yarın bu saatlerde meleğim kollarımda olacak inşallah.çok heyecanlıyım buruğum ağlamaklıyım çok garibim yaa. sabahtan beri salak gibi evin içinde dolanıyorum.annem ve babannem evin işlerini bitirdiler börek çörek yapıyorlar gelecekler için. herşeyimiz hazırf çok şükür. akşama da görümcemler ve kayınvalidem gelecek. bir yandan çok mutluyum bir yandan endişelerim var. bir yandan hüzünlüyüm offfffff

kızlar hastanede geldim çok yorgunum ama süt sağıyorum yerin kaydığını hissettim yorgunluktan kızkardeşime dedimki bir saat uyuyım sen bebek ağlarsa bak aaa bana nededi beğenirsiniz bu gece kesintisiz dinlenmem lazım çok yoruldum

allah herkese anlayış versin ne diyim. ne günlere kaldık yarabbim. herkes kendini düşünür olmuş. insan böyle davranışlara laflara muhatap olunca da diyoki bi aptal ben miyim. ben çevrem için yırtınıyım fedakarlık yapıyım ele güne belli etmiyim üzüntülerimi. onlar bunca yaptığımı böyle bi lafgla ödesinler. bi eşimiz olsun yeter diyoruz ama gün geliyo kişi kendisinden başka herşeyin yalan olduğunu görüyo.

allah herkese anlayış versin ne diyim. Ne günlere kaldık yarabbim. Herkes kendini düşünür olmuş. Insan böyle davranışlara laflara muhatap olunca da diyoki bi aptal ben miyim. Ben çevrem için yırtınıyım fedakarlık yapıyım ele güne belli etmiyim üzüntülerimi. Onlar bunca yaptığımı böyle bi lafgla ödesinler. Bi eşimiz olsun yeter diyoruz ama gün geliyo kişi kendisinden başka herşeyin yalan olduğunu görüyo.

saol canım kendimizi düşünelim bizde herkez öyle yapıyo artık

geçmişe bakamadım yarın bu saatlerde meleğim kollarımda olacak inşallah.çok heyecanlıyım buruğum ağlamaklıyım çok garibim yaa. sabahtan beri salak gibi evin içinde dolanıyorum.annem ve babannem evin işlerini bitirdiler börek çörek yapıyorlar gelecekler için. herşeyimiz hazırf çok şükür. akşama da görümcemler ve kayınvalidem gelecek. bir yandan çok mutluyum bir yandan endişelerim var. bir yandan hüzünlüyüm offfffff

hoşgeldin canım ben de sana bakınıyodum acaba sezeryan gününü yanlış biliyodum falan dedim kendi kendime. nasıl bi heyecandır şimdi seninki. kavuşma anını bilerek beklemek kaydirigubbakcemile2 sağlıkla kucağına al inş meleğini. hayırlı haberlerini alalım yarın. bol bol dua et canım rahatlamak için. yavrunun karnındaki son gününü güzel geçirin :asigim:

haklısın canım ama çiğdemde haklı çevredikelere karşı gelsin anası ne yapıcan idare etsin biraz

ben anlamıyorum ya sanki hamile olan stresli olan biz değilizde başkaları herkeste bi naz bi kapris benimde eşimin dediğini söyleyeyim annem gelicek yarın akşam eşimde 1 hafta izinli olucak neymiş annem sonra gelsinmiş o evde rahat edemezmiş sanki ev boş kalcak kendi ailesi dolacak eve bende dedim doğumda yanımda olması önemli gezmeye gelmiyo annem beyimiz rahatını düşünüyo daha gelde stres olma yani

canım sen bence anneni ara politik ol sana ihtiyacım var de e yaşadığın yer öyle madem
ben yeğenim çok yaramaz ama millete karşı çağırdım kardeşimi e millet gelmedimi kimsen diyecekti eşimin akrabalar falan

hayır nurcancım işte bunu asla yapmam çok çok kırldım çünkü.
asla ama asla aramam.1 günlük mevzu değil bu günlerdir teli her kapatışımda
bişeylere kızmış alınmş oluyorum 1 cümle 1 kelime illaki dokunmuş oluyor bana.
demekki böyle olmasını isteyen annem o yüzden varsın gelmesin kendi hayatına
kendi işlerine baksın...ben buradakilere söyleyeceğimi bilirim.mazerette var zaten..

ben anlamıyorum ya sanki hamile olan stresli olan biz değilizde başkaları herkeste bi naz bi kapris benimde eşimin dediğini söyleyeyim annem gelicek yarın akşam eşimde 1 hafta izinli olucak neymiş annem sonra gelsinmiş o evde rahat edemezmiş sanki ev boş kalcak kendi ailesi dolacak eve bende dedim doğumda yanımda olması önemli gezmeye gelmiyo annem beyimiz rahatını düşünüyo daha gelde stres olma yani

bütün erkekler öyle canım bizimkininde anası rahmetli beninkide rahmetli kendi anasından nasıl sevgiyle bahseder benimkinin adını anmaz

evet sonda yı ben de merak ediyorum hatta sez.a girerken lavman yapılıyor mu
onu da merak ediyorum ama hortum olaynı sanmıyorum yaa fahriyecim neyse
onu da bilgilendirsinler bilenler yani sez.olanlar...ama sen gnel anestezi mi
olacaktın fahriye ben olursam spinal isteyeceğim.sakinleştirici ile birlikte uyur uyanık sakin yarım saatte temizz allahın izniyle...
tırsıyorummm yaaa

lavman ve sonda yapılıyo bayıltınca sokuyolar boruyu

boru var yaniiiiii püfffffff
offff sinirlerim zıpladı yaaa nefret ediyorum vallamafoldumben.alıcam bebeğimi kilitliycem kapımı
oturucam evim de kimseler gelmesin ya bu halimle bile ağlatıyolar ya beni lanet olsun
yaa herkes kendini düşünüyor ben kimseyi kırmayayım derken.mafoldumbenmafoldumben
herkesin annesi benim gibi mi ki?gelmeyecekmiş doğumuma ya gelme ben de sana haber verirsem ne olayım yarın sabahtan direk sezeryana gidiyorum kızlar karar verdim
kesinlikle doktorumla konuşucam teli kapalı..yarın sez.için uygunsa bitti bu iş benim için
hem de kimselerin haberi olmayacakkk..
bilmiyorumkismile burda çok uzun olur sana özeldennn bişeyler yazıcammmm

ohhh çıkmış ameliyattan allahıma şükür
gözün aydınnnn çok sevindimmm
seni düşünüyordum bende yarın senin gibi olucam sanırımmmmmmmm

saol canım kendimizi düşünelim bizde herkez öyle yapıyo artık

aynen öyle kendimizi düşünelimmmmmopuyorumnanaktan

kızlar biraz hüzünlendik moralimiz bozuldu keyiflenelim isterseniz. :içelim: face de bi video paylaştım belki daha önce dinlemişsinizdir. kadının biri canlı yayında eşini madara ediyo :) dinleyin tebessüm edin

insan hep en çok sevdiğinden kırılır be tatlım. hadi kayınvalidem kayınpederimle eşimden dolayı bi ilişkim var yaşanmışlık yok kan bağı yok senin annenle olan ilişkinle karşılaştıramam bile. bunlar da bizim imtihanımız. bu acıları çekerek olgunlaşıyoruz. takvimde güzel olduğu kadar acı hatırladığımız günler de böyle olaylarla ekleniyor işte.

sen ciddi ciddi yarın sezeryan diyosun sanırım niyeti bozdun yanikaydirigubbakcemile3 hayırlısı olsun canım. o güzel meleğin tüm bu kötü günlerini sana unuttursun inş.

bakalım şeymacım..annemle konuştuktan sonra kestirmeye karar verdim
kendimi psikopat mıyım neyimkaydirigubbakcemile3direk dedim yarın giricem
ameliyata alıcam oğlumu kucağıma...sonra sakinleştim düşündüm taşındım.
haaala o kararımdan uzaklaşmış değilim.eşimle konuşacağım birazdan gelir.
buyuk ihtimalle sezeryan diyeceğim...ya yarın ya da c.tesi olacak.yarın
mutlaka yazarım cnm.telden mesaj atarım fahriyeye de sana da...

hayır nurcancım işte bunu asla yapmam çok çok kırldım çünkü.
Asla ama asla aramam.1 günlük mevzu değil bu günlerdir teli her kapatışımda
bişeylere kızmış alınmş oluyorum 1 cümle 1 kelime illaki dokunmuş oluyor bana.
Demekki böyle olmasını isteyen annem o yüzden varsın gelmesin kendi hayatına
kendi işlerine baksın...ben buradakilere söyleyeceğimi bilirim.mazerette var zaten..

sıkıntı olmayacaksa sen bilirsin canım seni bayağı üzmüş naza çekiyo kendini herhal

şeymacımçok saol tatlım benim allah razı olsun. inan o kadar tuhaf bir duygu ki bile bile gitmek. ya 9 ay içinde taşıyorsun şimdi içinde bir boşluk olacak nasıl neler hissedeceğim herşeyi düşünüyorum çok farklı ve güzel duygular. allahım sizi de bir avazdakurtarsın inşallah canım. hayırlısı ile kucağımıza alalım bebişlerimizi.

fahriyecim hakkımızda hayırlısı olsun cnm. ay bizimkiler aynı gün mü doğacak şidine güzel. inşallah sağlıkla gelirler hayatım.

kızlar biraz hüzünlendik moralimiz bozuldu keyiflenelim isterseniz. :içelim: face de bi video paylaştım belki daha önce dinlemişsinizdir. kadının biri canlı yayında eşini madara ediyo :) dinleyin tebessüm edin

ben de gidicem 1 kahve yapıcam kendime.ev işlerini de boşladım.ooooohh
banane beyaaa kaydirigubbakcemile2kim mana bulursa bulsunn...hiç umrumda değil valla yap yap
bitmiyo zatenn.(bu konuda kendime hayranım her kötü olaydan 1 süre sonra çok güzel motive ederim kendimi önce bir ağlarım zırlarım ama sonra anlarım kendimden değerlisi yok kardeşim)

ayy ramazan ramazan herşeyi yazıyorum buraya yemek yiyeyim
kahve içeyim ama oruçlu olan varmı ki aramızda???

X