2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

nurcan seni de ekledim cnm..
nurcan ve seandsun;
35 kişi ekli sanırım ben de annelerden..isimlerini biliyorsanız arkadaşlarımdan görebilirsiniz.
bilmiyorsanız size listeyi atmaya çalışırım grupta bi liste var çünkü..nickler ve karşılığında
isimler listesi..
ama en iyisi sizin en güzel anneler grubuna gelmeniz..bunun içinde haticeye (hallisnaya)mesaj göndermeniz gerekir o er geç sizi gruba davet eder.daveti kabul ettikten sonra facein arama çubuğuna
en güzel anneler yazarsanız çıkar grup orada da herkesi görbilirsiniz..
şu an çıkmam lazım kızlar kociş geldi girerim yine..

ay demetcim sen de mi gidiyosun doğuma canım benim yeni gördüm senin biraz daha vardır sanıyodum
Allah yardımcın olsun canım,hayırlısıyla kavuşuyorsun

merhaba kızlar blackberry34 canım ne güzel yarın bebişin kucağında olacak allahın izniyle darısı bizlerin başına...benimde hasta olduğum zamanlardaki gibi bel ağrım oluyor bir kaç gündür çok sürmüyor geçiyor ama birde tuvalete taınıyorum afedersiniz isal olmuş gibi bu durumlar hep hasta olmadan önceki belirtilerdi bende acaba şimdi de doğum belirtisimi...Başka bir belirti yok ama..yoksa sancılar birden mi bastıracak...

oh oh oh kaydirigubbakcemile5
3 duam kesin inş. ben de çok beklemeden hayırlısıyla kavuşurum kızıma.

fahriyecim demişsin ya bakalım kimimizin ki tutcak diye :)) bana gökten bildirim gelirmiş
hadi bakalım şanslısın 3 arkadaşını da kıramadım yürü doğuma diye kaydirigubbakcemile3
töbe töbe yaaa neler düşünüyorum :kedi:

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 sen bu gece doğrursan çok gülerimmmmmmmm

herkeze merhaba... Bugun kızım hıc durmadı 10dan 3 e kedar durmadı agladı... o aglayınca bende agladım... memeyı tutamadı emedı bugun bebegım... en sonunda bı guzel emdıde uyudu... ne garıp sey anne olmak...

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3 sen bu gece doğrursan çok gülerimmmmmmmm

bakalım kısmet..kaydirigubbakcemile5
arada kasıklarıma bi sancı giriyo ama şiddetli değil. ben genç kızlığımda her ay çok fazla ağrı çekerdim daha fazlasına şartlıyorum kendimi galiba. yada ağrı gelmedi çok feci gelecek eyvahedigeldismile

yemeğimi yaptım geldim rahatladım.
bi sofra kurmak kaldı ona daa çoook zaman var.

eşime diyorum sen her zamanki saatte gelsen de yemek yiyemicez ben iftara kadar yemeğimi yaparım. o da diyoki yok yaa ben evdeyken yemek yapıp mis gibi kokutma ben gelmeden bitsinkaydirigubbakcemile3

kalktım kaç saat önceden bitirdim yemekleri. bide tatlı mı yapsam diyorum. irmikli şeyleri çok sever eşim. sütlü irmik tatlısı mı yapsam acaba irmik helvası mı ne dersiniz??

bakalım kısmet..kaydirigubbakcemile5
arada kasıklarıma bi sancı giriyo ama şiddetli değil. ben genç kızlığımda her ay çok fazla ağrı çekerdim daha fazlasına şartlıyorum kendimi galiba. yada ağrı gelmedi çok feci gelecek eyvahedigeldismile

hayırlısı ne zamansa öyle olsunn işin şakasııı tabiiiii

hadi ben çıkayım mutfağa yollanıyım. tekrar gelemem belki yarın görüşürüz fahriyecim çisemcim ve demetcim güzel haberlerinizi bekliyorum.
inş ben de bu gece yada mübarek cuma sizle beraber doğururum :))
öptümopuyorumnanaktan

banada müsadeeeee bende birşeyler hazırlıyayımm artıkk
bugünde mi bitti nee:))))
öptükk herkesiiii

X