2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

mesanesi alınıcak bugün o yüzden ameliyatta :KK43:( halada çıkmadı
sende bozma moralini yarın konuş drunla ol sezeryan günün geçmiş illa diretme normal doğum diye hayırlısı neyse o olsun sonuçta gününde dolmuş psikolojim bozuldu falan ded druna ne diyicek ki sana üzme kendini

Selam kızlar.
Herkes ii dir inş.öle umuyorum.doğum yapmayanlar canlarını sıkmasınlar.elbet doğacaklar.herşeyin hayırlısı olsun.
Doğumdan sonra sıkıntılar inanınki dahada büyüyor.herkese kolay doğumlar nasip olsun inş.
Bizde bugün 16 günlük olduk.göbişimiz düşmedi daha bende ona sıkılıyorummm.

Selam kızlar.
Herkes ii dir inş.öle umuyorum.doğum yapmayanlar canlarını sıkmasınlar.elbet doğacaklar.herşeyin hayırlısı olsun.
Doğumdan sonra sıkıntılar inanınki dahada büyüyor.herkese kolay doğumlar nasip olsun inş.
Bizde bugün 16 günlük olduk.göbişimiz düşmedi daha bende ona sıkılıyorummm.

Oyyy maşallaah! Öperiz yavruyu kocaman. :) maşallah yaa.. :nazar::nazar::nazar:

kızlar nasılsınız....
çok yorgun ve uykusuzum ben...
çisem kuzum canın sıkılmış galiba..
sen doğumdan sonrada böle yaparsan olmaz ama bak sütün gelmez sakın sıkıntı etmeböle şeyleri emi... öpüyorum nanakdan :)

çisemmmm yarınmı giricen sezeryana kuzum...?

dorukcum allaha şükür mutluyum evliliğim süper kocam 1 tane ama benim
annem böyle maalesef doğumuma gelmeyeckmiş.sebep ben babannemi de
getirin gelirken dedim diye..nasıl kafasına takmaz insan bunu gelmiycem işim var benim
diyor bana yaa işe giricem ben doğuracaksan doğur diyor böyle bi anne olabilir mi?

yarın doktorda randevum var sabahtan 9 gibi aç gel dedi.zaten sez.olabilir diye.
bugün itibariyle sez.a karar verdim zaten açılmama bile baktırmayacağım.
dreksezeryana giricem...

dorukcum allaha şükür mutluyum evliliğim süper kocam 1 tane ama benim
annem böyle maalesef doğumuma gelmeyeckmiş.sebep ben babannemi de
getirin gelirken dedim diye..nasıl kafasına takmaz insan bunu gelmiycem işim var benim
diyor bana yaa işe giricem ben doğuracaksan doğur diyor böyle bi anne olabilir mi?

yarın doktorda randevum var sabahtan 9 gibi aç gel dedi.zaten sez.olabilir diye.
bugün itibariyle sez.a karar verdim zaten açılmama bile baktırmayacağım.
dreksezeryana giricem...

canım benim.. inan bana doğumdan sonra diyceksinki kimse olmasın yanımda herkafadan bi ses çıkacak herşeye müdahale edilecek.. ben bile bazen anneme tahammül edemedim..benim annemde 15 günlükdük gidicem dedi dedim anne ben nasıl idare edicem ikizleri banane banmı güvendinde doğurdun dedi baya ciddi ciddi.. napim çok gücendim ama üzülsem sütüm gidecek o yüzden varsa tırnağın kaşırsın kelini:)

defnecim bukadar stres yapma cnm.hayırlısını iste allahtan.inş kolay bi doğum yaşarsın ve oğlumun adaşıda sağsalim doğar.tadını çıkarmaya bak bi kere doğuracaksın.böle kendini ve oğlunu üzme yok yere.

canım benim.. inan bana doğumdan sonra diyceksinki kimse olmasın yanımda herkafadan bi ses çıkacak herşeye müdahale edilecek.. ben bile bazen anneme tahammül edemedim..benim annemde 15 günlükdük gidicem dedi dedim anne ben nasıl idare edicem ikizleri banane banmı güvendinde doğurdun dedi baya ciddi ciddi.. napim çok gücendim ama üzülsem sütüm gidecek o yüzden varsa tırnağın kaşırsın kelini:)

cnm sana katılıyorum.insanın düzeni bozuluyor.bi kayınvalidemler bi annemler ev terelelli.inş 20.günden sonra yalnız kalmak istiyorum.insanın tahammülü kalmıyor.kendi evinde sanki yabancı oluyor.

ya ben bu arada şey sorucaktım.
oğlum için ticker yapmaya çalışıyorum olmuyoooo.sinir oldum beceremedim.

merhaba güzel annişer anlaşılan bu gün herkeste bir patlama söz konusu çisemcim üzeme tatlı canını hayatım herşey yoluna girer inşallahh sen doruk paşayı düşün rahatlamana bak bu arada aspirincim geçmiş olsun canım hayırlısıyla inşallah baban çıkar ameliyattan canım
neyse mert bebek bu gün 20 günlük oldu bizde anneanneye gldik canımız çok sıkıldı evde dur dur

annem bitmiştir benim için asla ama asla istemiyorum doğumda ve sonrasında.
yeter artık ilgisizliği gamsızlığı bencilliği günlerdeir kalbim kırılıyro telefonda.hep atıyorum
içime bitti istemiyorum ve de gelmeyecek...hiçbir şekilde...

tatlım haklısın ama onun da kendince vardır bi sebebi.hep böyle uzak soğuk muydunuz? belki nasıl yaklaşacağını bilemiyodur. bazı insanlar duygusal da olsalar bi garip havaya bürünürler koruma kalkanı yaparlar kendilerine içlerinde fırtınalar koparken dışarı karşı hissiz takmıyormuş gibi bi hava yaratırlar. anneni en iyi sen tanırsın tabi ama bi kadının en önemli anlarından birinde annen yanında olmak istemez mi hiç? hep böyle ise bilemem ama bu zamana dair bişiyse elbet bu tavrının bi sebebi vardır.

evet hülyacım yarın sabah direk doktorumla konusucam sez istiyorum diye.
Alltan maueyeye bile girmiycem...dayanamıycam bu kadar sıkıntı stres bu kadar
anlayışsızlık kimseyi çekemiycem artık...

boşver güzelim ya zorla yapılan işten hayır gelmez zaten gelmesin daha iyi bir kişi eksilmiş oldu böylelikle millete kızıp karar alma normal istiyordun sen

merhaba güzel annişer anlaşılan bu gün herkeste bir patlama söz konusu çisemcim üzeme tatlı canını hayatım herşey yoluna girer inşallahh sen doruk paşayı düşün rahatlamana bak bu arada aspirincim geçmiş olsun canım hayırlısıyla inşallah baban çıkar ameliyattan canım
neyse mert bebek bu gün 20 günlük oldu bizde anneanneye gldik canımız çok sıkıldı evde dur dur

nurcancım bebeği iki yada 3 saate bir emzirmeliymişiz bağırsakları yorulurmuş ağlayınca bir şekilde oyalıycakmışız

ben sadece annem olsun isterim doğumdan sonra oda yardımcı olması anlamında yani bana iş yaptırmaz yemeğimi yapar bebeğime bakar bide kayınvalidem gelsin hadi oda sonuçto torununu sever ama başka kimseyi istemiyorum eminim herkes doluşucak çünkü eşimin tarafında hiç küçük bebek yok herkes hevesli şimdiden o zaman naparım bilmiyorum annemde olamayacak yanımda sonuçta 1 hafta sonrada doğursam babamı o halde bırakıp nasıl gelicek ee babamda gelemez ameliyatlı halde kayınvalidem olucak yanımda ne kadar iş yapar bilmiyorum en fazla kızımı oyalar o kadar yine işler bana kalır allahtan burda adet 40 çıkmadan bebek görmeye gidilmez mutlaka beklenir 40nın çıkması o açıdan rahatım sadece çok samimiler gelir 40 çıkmadan

Defnecim , böyle konuşma canım ya. Benim de annem anlayışsızmış gibi geliyor ama işte bizim psikolojimizi anlayamıyorlar, kendileri yaşadıysa da unutuyorlar işte... Sakın büyük konuşma.. Kendini de sakın böyle strese sokta. Üzülme. Gerçekten değmez hiç birine.

Ban ben 3 gündür gece gündüz Bursa'da yapayalnız kalıyorum. Annemi çapırdım, teyzem yanında dye gelemedi, mırın kırın etti. Eşim de işleri yüzünden gelemiyor. Erken doğum riskim var ama kimsenin umrunda değilmişim gibi.. yine de kafama takmıyorum artık. Yavrumu hayal ediyorum.. Stres sana ve bebeğe zarar başka kimseyi etkilemiyor...

zeynepcim annem gelirse daha kötü olacak benim luhusalık hallerimle
birleşince herşey daha kötü olacak istemiyorum gelmesini...

zaman çabuk geçiyor nurcan doğum yapalı 20 gün oldu mu maşallah ya sanki ben hap aynı yerde gibiyim hep her an doğurabilir haldeyim ama doğum falan yok geçen hafta iyi güzel kasılmalarım oluyordu bu hafta oda yok sadece kızım kafayla aşağıya girişiyor yürütmüyor oturtmuyor o kadar

ya giricen doğuma kimselere bişi
demiycen 3-5 gün sonra haberleri olsun nasılmış kalp kırmak görsün aslında bunu
hakediyo kimse beni düşünmüyor ki herkes kendini düşünüyor...

Son düzenleme:
X