2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

aman kuzum daha ne kadar bekliycen 41 haftalıksın maşallah...
benimkide ikiz ya banada öle diolar önceden ikizleriseryanlamı doğuruyolardı niehemencik seryana alıyolar normal doğursana diekaydirigubbakcemile3
amannn eski kafa napcan bizde ilerde böle olcaz çocuklarımızbize kızacak:) devir böle sıkma canını dr una güven...moral çok öenmli nasıl girersen ameliyata öle uyanıyosun ...sezeryan bence daha iyi hem:)

ayy canım yaa anneler bugünlerde böle oluyor bizden çok heycanlı ve pipirikliler
seninki biraz abartmış ama ya sabır de cnım boşver
Allah hangi yol hayırlıysa ınu versin inşallah canım

ayy maşallah canım
darısı başımıza inşallah
uyuyolarmı şimdik
ama resim yüklemeyi bende bilmiyom yaaa:KK43:(

Bu moralle ve stres sinirle artık nası çıkarım bilmiyorum eger sezeryan olursa.Zaten kürtajdan uyanırken bile beni kaç kişi tutmuş bacakalarımı açıp tekmeler atıyomuşum şimdi heralde kendimi camdan atarım

Bu moralle ve stres sinirle artık nası çıkarım bilmiyorum eger sezeryan olursa.Zaten kürtajdan uyanırken bile beni kaç kişi tutmuş bacakalarımı açıp tekmeler atıyomuşum şimdi heralde kendimi camdan atarım

canım ALlah korusun
sen bol bol dua et sadece bebeğini düşün
boşver anneni ve 3.şahısları
yazık değilmi canına

aslında bilmiyorlar ki biz hep onların yüzünden normal doğuramıyoruz.... bugün hala doğurmayı bekliyorsak bir sorun var demek ki... bu sorunda onların bize yaşattıkları her kim olursa olsun... aklımda okadar çok şey uçuyorki okadar stress yapıyorum ki normal doğuramamam çokta şaşırtıcı değil yanii insanlar iyilik yapmasınlar bize veya bana kimseden bişey istemiyorum ben yeter ki uzak dursunlar benden hayatımdan...

aslında bilmiyorlar ki biz hep onların yüzünden normal doğuramıyoruz.... bugün hala doğurmayı bekliyorsak bir sorun var demek ki... bu sorunda onların bize yaşattıkları her kim olursa olsun... aklımda okadar çok şey uçuyorki okadar stress yapıyorum ki normal doğuramamam çokta şaşırtıcı değil yanii insanlar iyilik yapmasınlar bize veya bana kimseden bişey istemiyorum ben yeter ki uzak dursunlar benden hayatımdan...
Aynen canım eşim bile sonunda anneme keşke çocuumuz olmasaydı keşke istemeseydik dedi adam ağlıcaktı.
Kimse üzülmesin annem yanımda deil felan die en iyisi tek olmak walla kimseyi istemiyorum.Bu olaylar yüzünden ne sütüm gelir,gelirse de kesilir.
dUR DAHA DOURMADAN bunlar oluyor dourduktan sonra neler olucak ama artık bıktım eşim sinirlenir bişi derse hiç bişi demiycem hatta anneme istediini söleyebilirsin dicem.

Bu akşam durabildiim kadar burdayım artık bi müddet pek giremem malum beki halim olmaz olsada başımda herkes zaten şimdi bile zor girdim gelen giden olur...
Bu arada damla aç gel dedi dr um ama görümcem dedi fasla doldurma mideni pek yeme hele 10 dan sonra hiç yeme ufak bişiler atıştır zorluk çekme dedi...

Aynen canım eşim bile sonunda anneme keşke çocuumuz olmasaydı keşke istemeseydik dedi adam ağlıcaktı.
Kimse üzülmesin annem yanımda deil felan die en iyisi tek olmak walla kimseyi istemiyorum.Bu olaylar yüzünden ne sütüm gelir,gelirse de kesilir.
dUR DAHA DOURMADAN bunlar oluyor dourduktan sonra neler olucak ama artık bıktım eşim sinirlenir bişi derse hiç bişi demiycem hatta anneme istediini söleyebilirsin dicem.

ben de aynı şeyleri düşünüyorum... ben kocadan yana da çok şansızım bizimki beni dinlemez anasını dinler ben de sinir küpü olurum stres yaparım sütüm kesilir kesin... dün kontrole gidecektik kaynanam erkenden aramış ben de gelicem demiş ki 9 ay bir kere olsun gelmedi... istemem sağolsun... ben bunu duyunca apar topar çıktım evden dedim biz acele ile çıktık eve ustalar gelecek erkenden dönmemiz lazım sen gelme... neden gelmeyeyim dio dedim gelip ne yapacaksın ben sadece kontrole gidiyorum doğum değil yaa.... aaa nedenmiş o hanfendi ben de bir gelseydim yanii bir doktorla konuşurdum görüşürdüm demez mi bana... sinirlerim kulaklarımdan ateş olarak fışkırdı sankii...

biz gerizekalı mıyız biz aptal mıyız biz konuşamıyor muyuz hem konuşup ne yapacaksın dr zaten sen sormadan söylüyor herşeyi sen konuşunca herşey yolunda mı gidecek... bu ne çok bilmişliktir bu nasıl bişeydir aklım almadı kızının salak bir arkadaşı var bebeğin poposunu bile silemezmiş her .oka bunu çağırırmış beni de onun gibi sandı heralde... kimse anasının karnında öğrenmiyor çocuk bakmayı... nasıl taşıdıysam nasıl ki doğuracaksam bakmasına da öyle bakarım... kimseye muhtaç değilim Allahım yeter ki sağlık versin güç kuvvet versin bana... ben bakamadım mı alışamadım mı senden önce benim kendi kanım annem var... büyük konuşmayayım ama bu tavırları devam ederse kaynana kayınpeder görümce demicem bir delilikle hepsini kovucam evdenn bunlara kocam da dahiill...

oohh anlattım rahatladımm bu kaçıncı düşünüşüm kaçıncı kişiye anlatışım bilmiyorum ama her anlatışımda biraz daha rahatlıyorum...

Bu akşam durabildiim kadar burdayım artık bi müddet pek giremem malum beki halim olmaz olsada başımda herkes zaten şimdi bile zor girdim gelen giden olur...
Bu arada damla aç gel dedi dr um ama görümcem dedi fasla doldurma mideni pek yeme hele 10 dan sonra hiç yeme ufak bişiler atıştır zorluk çekme dedi...

Bana da 12 den sonra bişey yeme , bugün katı yiyecekler de yeme dedi. Gece de kalkıp su ve meyvesuyu iç dedi birer bardak. Bol su iç dedi gün içinde . Ben de bardak ve sürahiyle dolaşıyorum.kaydirigubbakcemile3

canım Allah yardımcın olsun
hayırlısıyla sağlıkla kurtulursun inşallah
alırsın yavrunu kucağına
şu müberek günün hürmetine sağlıkla eli ayakları düzgün gelsin yavrularımız
sende bizi unutma dualarında
hayırkı ve güzel haberlerini bekliyoruz
sakın sıkma canını kimse değmez buna sen sadece yavrunu düşün canım
öpüyorum kocaman seni

ben de aynı şeyleri düşünüyorum... ben kocadan yana da çok şansızım bizimki beni dinlemez anasını dinler ben de sinir küpü olurum stres yaparım sütüm kesilir kesin... dün kontrole gidecektik kaynanam erkenden aramış ben de gelicem demiş ki 9 ay bir kere olsun gelmedi... istemem sağolsun... ben bunu duyunca apar topar çıktım evden dedim biz acele ile çıktık eve ustalar gelecek erkenden dönmemiz lazım sen gelme... neden gelmeyeyim dio dedim gelip ne yapacaksın ben sadece kontrole gidiyorum doğum değil yaa.... aaa nedenmiş o hanfendi ben de bir gelseydim yanii bir doktorla konuşurdum görüşürdüm demez mi bana... sinirlerim kulaklarımdan ateş olarak fışkırdı sankii...

biz gerizekalı mıyız biz aptal mıyız biz konuşamıyor muyuz hem konuşup ne yapacaksın dr zaten sen sormadan söylüyor herşeyi sen konuşunca herşey yolunda mı gidecek... bu ne çok bilmişliktir bu nasıl bişeydir aklım almadı kızının salak bir arkadaşı var bebeğin poposunu bile silemezmiş her .oka bunu çağırırmış beni de onun gibi sandı heralde... kimse anasının karnında öğrenmiyor çocuk bakmayı... nasıl taşıdıysam nasıl ki doğuracaksam bakmasına da öyle bakarım... kimseye muhtaç değilim Allahım yeter ki sağlık versin güç kuvvet versin bana... ben bakamadım mı alışamadım mı senden önce benim kendi kanım annem var... büyük konuşmayayım ama bu tavırları devam ederse kaynana kayınpeder görümce demicem bir delilikle hepsini kovucam evdenn bunlara kocam da dahiill...

oohh anlattım rahatladımm bu kaçıncı düşünüşüm kaçıncı kişiye anlatışım bilmiyorum ama her anlatışımda biraz daha rahatlıyorum...

sempatiksalakcinni sempatiksalakcinni Allah yardımcınız olsun kızlar. Fena durumlar.

Ben bi banyo yapıp uyucam kızlar.Uykum geldi valla. Uyuyabilicekmiyim bilmiyorum ama. Hepinizi çoooooooook öptük. Hastane de kablosuz net varsa kociş bilgisayarı getiricek ,girer yazarım size. İnşallah kolay olur . Pelin'cim Allah yardımcın olsun seninde. Güzel güzel doğuralım yarın ikimizde. opuyorumnanaktan

canlarım ben çıkıyorum
sizlere doyum olmaz ama sabahta hastane için erken kalktım yoruldum bayada şimdide feci uyku bastırdı
hepinize hayırlı geceler Allah a emanet olun
haa bu arada Ramazanınızda mübarek olsun
Allah ım dualarımız kabul etsin yavrularımıza sağ salim kavuştursun inşallah
hepinize iyi geceler

sempatiksalakcinni sempatiksalakcinni Allah yardımcınız olsun kızlar. Fena durumlar.
Ben bi banyo yapıp uyucam kızlar.Uykum geldi valla. Uyuyabilicekmiyim bilmiyorum ama. Hepinizi çoooooooook öptük. Hastane de kablosuz net varsa kociş bilgisayarı getiricek ,girer yazarım size. İnşallah kolay olur . Pelin'cim Allah yardımcın olsun seninde. Güzel güzel doğuralım yarın ikimizde. opuyorumnanaktan

ayy hadi hayırlı doğumlar Damlacım... ne güzel gününüz geldi alacaksınız bebeklerinizi kucağınıza.. Allah yardımcınız olsun kolayca alın inş.

inşalalh güzel güzel doğurusunuz canım
ALlah yardım etsin inşallah
güzel haberlerinizi bekliyoruzŞeniz
hayırlısıyla alırsın yavrunu kucağına inşallahŞeniz

selam ben geldim ay noldu peline geçmişe bakıyom hemen okuyamadım
giremedim bi türlü...
sahura kadar kimler burada?????

aleykümselam cnm nasılmış duru kızı? çisemcim hala gelen giden yok mu yaa? kasılman felan olmuyor mu hiç cnm?

iyi akşamlar.....
yarın doğumlr çok galiba.. ramazanın ilk gününde mübarek bir günde gelecek kuzular allahım yanınızda olsun... dualarımdasınız...
çisem bugün seni göremeyince doğurdun sandım şekerim...

yok kızlar ben de haala bişi yok dorukkcum genelde bişey yazıp buraya öyle
kayboluyorum ortadan meak etmeyin diye son mesajıma bakın merak ederseniz mutlaka
bi sebebim vardır.ama ben de tık yok off yaa kasılama nedir ben hiç bilmedim zaten hiç
olmadı e işte sancı da az biraz oluyor adet ağrısı gibi bugün 3 defa oldu epitopu ama..
ben umudumu kesiyorum artık yavaş yavaş sezeryan fikrine alıştırsam kendimi iyi olacak
galiba..

SOHO özlem sen neyaptın tatlım kontrolün ne zaman????

Off anca yakamı bıraktı.
Neyse anlatayım sabah kalktık yine tartışma az daha kavga çıkacaktı beni bi posta ağlattılar.Annem yine tutturdu daha günü gelmedi de bilmem ne eşim dedi anne dr daha iyi bilir bu surat astı ben gelmicem ayy çocuk gibi ben çırpınıyorum kimse kırılmasın die.
Hastaneye gitttik dr diyo sen daha muayene olamıyorsun normal dourabiliceiini sanmıyorum :KK1: .Annem cumaya kadar beklesek diyo.Dr sonunda dedi anlamıyorsunuz galiba "42 ye kadarda bekleyin yazıo maa başka şeylerde yazıyo kitaplarda ben ölen bebek 3 olsun istemiyorum hele özel hast. hiç istemiyorum.Dr umda saolsun sanki çocuu yarn dourtmazsak ölecekmiş gibi konuştu.Eee adamda kariyerini düşünüyo tabiki.Bugün yatalım o zman dedik "bu akşam olmaz fitil vereyim mantarı çok en azından 1 gün kazancımız olur orası kıpkırmızı daha çok tahriş olacak" dedi.Dr u bile çıldırttı surat astı herşeye ama herşeye karışıyo kayınvalideme bile.
Benim pskolojimi bozdu biton laf etti eşim walla melek gibi adammış başkası olsa gerçekten kovardı haklı olarak.Küçük çocuk gibi daha gelmeden alacaklar die annemden hiç nefret etmemiştim çok üzdü beni.Hala ben çocuumu düşünüyorum diyor.Demiyor bu üzülür die bana moral vereceine tam tersi üstüme yükleniyor herkes.
Sonra neyse öle böle derken arabada yine tartışma çıktı ben kendimi kaybettim sinir krizi geçirdim en son "ben bu bebei istemiyorum hiç heves bırakmadınız doğsun hastanede bırakıcam ölsün gebersin (tövbe yarabbim)" dediimi hatırlıyorum sonra çıldırdım kendime geldim.Onun yüzünden yavrum hakkında neler söyledim.
Yrn 8:30 gibi hast olucaz suniyi vericek yine şansımı deniycez ama sanmıyorum eger açılma olmas sa sezeryan.Bu arada şükürler olsun ki hast. gelmicek evde kalıcak hatta bebek olunca bile gelmicem die tavır yapıyo,duydu bi sürü kişi geliceini kıskanc yaptı beki gelirim diyo ama ne yaparsa yapsın artık hiiiç umrumda deil isterse hiç gelmesin.Hala bana hurma yedirmee çalışıo beki normal olur die bide tuturdu zorla o karışımı yaptırdı aktardan onu yedirmee çalışıyo.

aaa pelinn çok üzüldüm sana canım yaa hakikaten annen çocuk gibi yani e yaşı da
genç be tatlım niye böyle yapıo günü gelmeden günü gelmeden diyor allah allaaah
ne kadar zor uğraşmak cnm benim ama sana da kızdım ben hem de çokkk:eek:klava:
kız ne olursa olsun insan bebeğine gebersin der mi yaaa:eek:klava:ne olursa olsun
cnm benim sinir krizi bilmem ne hikaye ben şimdi bişi olsa herkesi yakarım yavrum
için yaa banane annem ne istiyosa yapsın sakkııın sakın deme bidaha bak allahın
gücüne gider tatlımm...

Anneme teravihte eşimin akr. uyuz olduum komşuumuzdur kendisin bu arada "aa senin ne işin var kız anneleri öle douma gelmez soora haber verilir " demiş.ANNEM KUDUrmurmuş vaziyette kaydirigubbakcemile3
bu arada salak kadın ona ne oluyosa ona sorucak gelirken herşeye kaırışır zaten nefret edyorum o kadından....

X