2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

yaa bişi sorucam demet yaa şimdi senin bebiin maşallah baya tosun yaa
göbişin nasıl çok buyudu mu rahatsız ediyor mu baya?bir de iştihanı sorucam
ben çok felaket yiyorum kendimi frenlemeye çalışıyorum ama bu seferde aç
kalıyorum ama karnım oldukça da buyudu

Günaydın kızlar... Oh be hele şükür bizim yaramazdan vakit bulup girebildim. Sarılık oldu oğluşum, sürekli hastanedeydik. Allah'tan düştü de dün, yatırmaya gerek kalmadı.

Eee sizden ne haber? Kimler doğurdu??

Geçmiş olsun. Burdan yeni annelere ve yeni anna adaylarına sarılıktan korkmamalarını sölemek isterim. 30 sene evvel ben baya bir şiddetli atlatmışım. Hatta kanımı değiştirmek zorunda kalmışlar. Göbek deliğim ve bacaklarımın bazı yerlerinde hala dikişlerim var. Düşünün 30 sene önce. :)))))

Dün gece 10 dklığına değişik bi sancı hissettim böyle yanma gibi bişeydi hah tamam doğurcam bu gece dedim dk tutuyodum 10 dkkada 5 kere falan oldu sonra kesildi..........kaynanam olacak cadıda her önüne gelene o da bi doğuramadı diyomuş çatlak ya arayıp ağzıma geleni söylemek istiyorum zzor tutuyorum kendimi

canım hayırlı olsun ikinizinde meral 77 ve sen. inanması çok güç ya.
daha mesajlarını hatırlıyorum geldi gelecek ne zaman gelecek, ağrılar aciller vs. şimdi oğlun kollarında, ne güzel.

Hayırlı olsun . Allah analı babalı büymeyi nasip eylesin...:)

Selam kızlar ben kontrole gidiyorum, öptükkkk.

Hayırlı haberlerle dönersin inşallah...:)

Uff.. kendileri de anne olmasa halden anlamıyorlar diyeceğim de bu nedir ya.. sinir oldum bana da hala doğurmadın mı diyenlere deliriyorum klava:

günaydın hanımlar nasılsınız?
bugün kontrolü olan arkadaşlar hayırlı haberlerle gelsinler inş.
henüz süpriz bi doğum yok sanırım.
ne var ne yok?

selam kimsecikler yok mu bugün herkes uyuyor sanırım. bu arada çisem seni rüyamda gördüm geldim hemen doğurdun mu diye ama doğurmamışsın neyse gün 24 saat daha vakit var :)
benim hala içim sıkılıyor ne oldu anlamadım dünden beri eski halime geri döndüm dra görede daha doğuma var off offf

Uff.. kendileri de anne olmasa halden anlamıyorlar diyeceğim de bu nedir ya.. sinir oldum bana da hala doğurmadın mı diyenlere deliriyorum klava:

senin daha 37 yeni olmuş ne istiyolarmış erken doğum yapmanımı valla artık iyice psikolojim bozuldu yarın kontrol var artık ne oluyosa olsun sezeryan olayım dicem saçma sapan insanlarfla uğraşmaktan bıktım zaten bebeğimi alayım kucağımnda huzur bulayım bari

ay kızlar dün sinir oldum kayınvalideme sürekli evin anahtarını bi yerlerde unutuyoruz diye anahtar verdim geçen hem doğumda falanda bi şey lazım olur diye düşündüm ya akşam bana geldi bi baktım kapı açılıyor eşim sandım baktım kayınvalidem ohh açmış anahtarla içeri giriyor sinirlerim hopladı resmen ya müsait olmasam wcde olabilirim üstüm başım müsait olmayabilir o kadar sinirlendim ki akşam söyliyicem eşime artık ne yapsın ne etsin halletsin bebeğim oluncada aynısını yapıcak kesin zili çalmadım diyip dalıcak çok kızdım

off çok fena ne yap et al o anahtarı yoksa dediğin gibi çat kapı gelir ...yani bişeyide beklendiği gibi yapamıyolar..

gerçekten çok kötü bi durum canım. ben de çok sinir olurum. kendi anneme bile vermem anahtarımı ki kaynanamın isteme hakkı olmasın çünkü elini versen kolunu kurtaramayacağın cinsten. çünkü hep böyle ilişkimiz olsun istediğini söyledi durdu neymiş ben çalışırken işlerimi yaparmış falan. yeni evliylen düzenime bakma bahanesiyle yatak odama çekmecelerime bile bakmaya kalktı tavrımı koydum.
ne ayıp bişiy yaa. mahrem diye bişiy var. belki sen müsait değilsin yada eşinde vardı yanında uygun değildiniz olamaz mı? bu ne rahatlık??

insanlık ettim ki bu zamana kadar hiç anahtar vermemiştim hani dedim doğumda falan lazım olur kapıda kalırız ama bende işte hata ne demeye veriyosun eşime söyliyicem bakalım bide kapıyı kitliyicem sürekli herhalde anlar sinir oldum ya kesin doğumdan sonrada yapıcak aynısını ben evdeyken kapıyı anahtarla açmak ne demek ya saçmalığa bak

eşine söylesen böyle böyle oldu diye eşin annenle konuşsa anne yaptığın hoş değil bak eşim rahatsız olmuş o anahtar biz evde yokken lazım olabilir diye. eşim evdeyken zile bassaydın ya dese.eminim kayınvalidenden şunun gibi yada şuna yakın bir mazeret duyabilirsin. ay oğluum size iyilik de yaramıyo. niye rahatsız olmuş canım yabancımıyız ben gelinimi düşündüm valla hamile hamile zor oturup kalkıyo ben rahatsız etmek istemedim klava:

:) süpersin ya resmen benim cadı canlandı gözümde süper tespit:lepi:

haha epic aynen bende onu yazıcaktım bahanesi bu hatta tel bi açmıyor efendim neymiş ben yerimden kalkıyormuşum tel için telsizi iptal ettik radyasyondan dolayı hemen aramama bahanesi hazır kapı bahaneside bulur ama 1 kap yemek yapıp getireyim yada evini süpüreyim bu kız nasıl yapıcak demez ama kesin söyliyicem eşime gerçi annesine diyemez niye böyle yaptın diye öyle bi cesareti yok ama bundan sonra sürekli kapım kitli olucak

kilitle tabi yada baktın doğumdan sonra da aynı devam ediyo bi ara anahtarını u nutmuş gibi yap ondakini al geri verme olsun bitsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…