2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

yine uykum kaçtı uyuyamıyorum midem ağrıyor içim sıkılıyor babam hastanede yarın belki öbür gün ameliyat olucak aklım onlarda off offf

ya midem çok kötü yaaaa uyuyamadım hiç yatağa yatınca herşey boğazımda düğümleniyor sanki kussam rahatlıcam niye böyle oldum ben şimdi yaaaa....
dün çok stresli bi gündü acaba ondan mı oldu çok mu kastım kendimi
dün kontrolüm vardı nst de sancım geldi makina başladı ötmeye bebişimin kalp atışları bozuldu yüreğim ağzıma geldi 1:30 saat nst de kaldım bugün tekrar giricem zaten yavrum tansiyonum yüzünden kilo alamamış offf herşey üstüste şimdide midem bi tuhaffff kızlar dua edin nolur toplu dua bide biz hamilelerden olursa işe yarıyor bari 10 gün daha dursun yavrum karnımda
yaaa şimdi doğsa 2600 gr gerçi iyi ama annelik işte

günaydın cnm,

stres yapma sen gerildikçe o da geriliyor içeride cnm canına yazık yapma öyle. inşallah bebişin daha duracak içeride daha vakti zamanı var merak etme. allahım sağlık versin sana da bebeğine de üzülme yıpratma ekndini.:Saruboceq:

canım hepimizde olabiliyor telaş yapma, inş. bugünkü nsten daha iyi geçer, bebeşin de rahat rahat durur

demetcim hayırlı olsun senin de tarih belli olmuş ne güzel, belirsizlikten kurtulmuşsun inş. herşey yolunda gider seninde.

günaydın kızlar biz geldik kızımla
04.08.2010 da kontrole diye gittiğimde acil sezeryana alındım ve şimdi cnm kızım yanımda
çok küçük dünyaya geldi ama sağlıklı olsunda yeter ancak pazar akşamı taburcu olduk
sarılıktan dolayıda kaldık hastanede ama şimdi çok şükür kızımda ben çok iyiyiz

Çok teşekkürler canım.hayırlısı ile cümlemiz alalık kollarımızakuzuları valla heyecan bastı beni felaket durumdayım evin içinde.

ay cnm hayırlı uğurlu olsun allah analı babalı büyütsün inşallah. bebeğin ve sen sağlıklısın ya cnm önemli olan bu zaten çok sevindim. kaydirigubbakcemile2

Allah analı babalı büyütsün, sağlıklı uzun ömürler diliyorum size canım. Çok çok da geçmiş olsun. Her şeyin iyi olması da harika. varsın minik olsun, nasıl olsa büyüyorlar :)

Günaydın güzeller. Sizle dün öğrendiğim bir bilgiyi paylaşmak istiyorum. Magnezyum krampları vs geçirdiği gibi doğum kasılmalarını da önlüyormuş. Bunu siz biliyorsunuzdur belki de ben yeni öğrendim. Ve doktorum bana haftaya magnezyumu bırakmamı yoksa doğum sancılarını hissetmeyebileceğimi söyledi.

Burada da günü gelip de doğum başlamayan, hatta tık yok diyen arkadaşlara soruyorum, magnezyum kullanıyor musunuz? Ya da yediğiniz bir şeylerden magnezyum takviyesi alıyor olabilir misiniz? Bir ihtimal dedim belki bundan dolayı bazı arkadaşlar kasılma yaşamıyor...

günaydın canım,

bana dadoktorum demişti. magnezyumu aşırı kasılmam olduğu zaman kullanıyorum bende. çok arahatsız edici boyuta ulaştığı zaman. haftta bu yüzden 1 hafta içinde doğum olacak dediler ama magnezyum kullandığım için olmadı tık valla. ne gelen oldu ne giden.
artık kullanmıyorum. :1shok:

ay herkes doğurdu galiba?

pelinle çisem ne yaptı acaba ya merak ediyorum kıslar alooooo....
neyse biraz yatayım bari bende yoruldum oturmaktan görüşürüz sonra byeeeee

günaydın kızlar,blackberry çok sevindim,ne güzel belirsizlik ortadan kalkmış,bebişe de maşallah...benim de dün kontrolüm vardı ama ne yazık ki benimki netleşmedi.benimki şuanda normal gözüküyor çatı muayenesi haftaya,çatın eğer çok dar değilse bebiş çok büyükdeğil doğurabilirsin dedi,bakalım hayırlısı,ben de acayip ağrılar var,dün doğuruyorum zannettim,magnezyumu benim doktorum da bayadır bıraktırdı,sancıları engellemeyelim dedi,hiç kullanmıyorum,normal doğum isteyenler kullanmasın...benim bebiş kilo almayı yavaşlatmış doktorumun çok hoşuna gitti ama ben biraz üzüldüm,3 kiloyu geçmiş 37+4 te.

günaydın kızlar ben bugün pek giremeyeceğim eşim
evde ayağı ağrıyor dr.a çıkıcaz merak etmeyin dedim fırsat bulursam gelirim öptm:)))

yok demetçim doğurmadım daha gece sanki biraz sancım oldu gibi ya da ben öyle
olsun istiyorum ondan(((bugün eşim evde kaldı sabah dua ettim allahım ne olur sancılarım
başlasın 8 gibi öğleden sonrada kucağımda olsun meleğim dedim ama tık yok(((
neyse ben kaçtm kahvaltı hazırlıyordum....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…