2010 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

bu arada ben nst çekilirken yanımda birini sezeryana hazırlıyorlar dı ayy korkunçtu resmen tabi mecbur kalınırsa olunuru sezeryan ama ne biliyim kadıncağız sürekli ofluyordu ağlıyıcak ağlayamıyor gülücek gülemiyor üzüldüm ya adımı bile unuttum falan dedi tam giderken korktu sanırım götürmeyin çişim var diye bağırdı acaip stresliydi tansiyonu 17 falan dı gerçi şimdi bebeğiyle beraberdir

bu arada ben nst çekilirken yanımda birini sezeryana hazırlıyorlar dı ayy korkunçtu resmen tabi mecbur kalınırsa olunuru sezeryan ama ne biliyim kadıncağız sürekli ofluyordu ağlıyıcak ağlayamıyor gülücek gülemiyor üzüldüm ya adımı bile unuttum falan dedi tam giderken korktu sanırım götürmeyin çişim var diye bağırdı acaip stresliydi tansiyonu 17 falan dı gerçi şimdi bebeğiyle beraberdir

ben nstdeyken de bir bayan sanci cekiyordu iceri tarafta,korktum walla o bagirdikca eyvahedigeldismile

DEFNE25 merhaba beni hatırladınmı bilmiyorum da bir defa konuşmuştuk burda..bende kezban hanıma gidiyorum hastaneden ayrıldı şimdi.merakettim doguma girmek için ne kadar ücret istedi hastneyle birlikte dogum ne kadara geliyor.

eveeet hatırladım cnmm...
arkadaş listemde bile eklisin valla tam fiyat konuşmadık ama hatane fiyatıyla aynı
olacak dedi yni 1000 normal doğum hastaneye ödeme yapacağız yine bu konuda hiçbirşey
değişmeyecek..yeni muayenehanesine gittim çok güzel valla usg si falan gıcırgıcır 3
boyutlu özelliğide var..ama benim haftamda göremedik pek bebiş buyuduğu için sen
ne yapıyorsun devam ediyor musun kezban hanıma doğum ne zaman tam olarak
sez mı dedi yoksa normal mi???

Hoşgeldin canım,nasılsın ? opuyorumnanaktan Şalter atmış sizin. kaydirigubbakcemile3

hoşbuldum canım. iyiyim çok şkür eskisi gibi değilim ama sancılar yokluyor artık. canım acımıyor neyseki.
sabah birden elektrikler gitti burda yağmur yağmıştı ondan gitti dedim bekle bekle gelmiyo sonra bi farkettim ki apartmandan elektrikli süpürge sesi geliyo otomatikler çalışıyo:kedi: bi bizde yok.
evdeki sigortada bişiy yoktu anlayamadım o yüzden meğer aşağıdan ana sigorta atmış. site yönetimini aradım hemen gelip düzelttiler. ben de geldim :)

ay damla doğursam keşke ama muhtemelen senin 5 i gibi olacak benim 10 u :)))

Hangi 5 hangi 10 kız, anlamadım valla.Beynim durdu birden galiba. :KK70: kaydirigubbakcemile3

Ablamda sezeryan oldu kız, ondan dolayı sezeryan istemiyorum ben. Spinal sezeryan oldu. 2 hafta zor kalktı yataktan valla. bilmiyorumkismile Yengem normal doğum yaptı ablamdan bi kaç ay sonra, hemencecik kalktı ayağa. Tabi teyzemin kızı da sezeryan oldu mesela o hemen kalktı ayağa. bi de böyleleri de var. sempatiksalakcinni

valla ben kanala girdikleri için hareketleri yavaşlar diye de duydum hareketleri artar diyede.
benim dr cuma doğuma yakın coşuyolar dedi:))))

doktorum bana da bebiş kanala girmiş dedi ctesi günü ve bebek çok hareketli dedi. nst de bi türlü durmadığı için kalp atışını düzgün alamadık hatta.

doktorum bana da bebiş kanala girmiş dedi ctesi günü ve bebek çok hareketli dedi. nst de bi türlü durmadığı için kalp atışını düzgün alamadık hatta.

benimki girmemişti henüz :çok üzgünüm:hatta kafasının oturması gereken yeri
gösterdi daha mesafe vardı.baskı yapmadığı için de açılma olmuyor heralde...

ağlıycam şimdi yaa doruğun odasına giriyorum bakyorum.
çantalar hazır oda hazır ama bebiş yokk.sanki kendikendimize
gelin-güvey olmuşta hazırlanmısız gibi off yaa çok sıkkın cnm.

ay sizde mi aşağıda yiyosunuz hem de annen falan gelince de dimi.
bizimde öyle oluyor ama kahvaltıyı ne yapıp edp yukarıda yiyorum ben...
çok zor...
Eskiden öle deildi işte şimdi yemekte yapmadıım kayınvalidemde artık evde olduu için aşaıda yiyiyoruz.Bugün neyseki para verdide annemle akşamüstü hava serinleyince çıkar marketten alışveriş yaparız üst kata ohh bee.O da aşaıda tek biz hazırlarız gelsin yesin
kızlar face e son halimi fotolarımı yükledim göbişe bakınnnn kocamannn...
Kız süpper fotoların ayy ben kıro gibiyim nası duruyosun öle.Saçlarım tepemde toplu,atletle,altımda penye capri dr a bile kot capriyle gidiyorum zor dayananıyorum bide benim karnım çok çok aşaıda ne güzel sadece göbek var benide bir zamanlar öyledi ama 18 kilo alınca davul gibi oldum şimdi ehh gene idare ederim.Maaşallah çok güzelsin dahada bi güzel olmuşun kırmızı çok yakışıyo bu arada sana.Ben insana bile benzemiyorum artık tip mip kalmadı şaftım kaydı

ağlıycam şimdi yaa doruğun odasına giriyorum bakyorum.
çantalar hazır oda hazır ama bebiş yokk.sanki kendikendimize
gelin-güvey olmuşta hazırlanmısız gibi off yaa çok sıkkın cnm.
Hakkatten yaa herşey hazır utanmasam lohusa şerbetini bile hazırlıcam.Onlara bakınca gözlerim dolmaya başladı artık.O yüzden bu aralar kesinlikle bebekle ilgili bişeye bakmıyorum çekmeceleri bile açmıyorum...

kızlar merhaba,ben de kontrole gittim bugün,sezeryan mı normal mi öğrenirim diye umudum vardı ama ne yazık ki yine belirsizlik var.nst çektirdim önce,kalp atışları iyiydi,sancım çıktı yine,iki kere tepe noktaya vurdum,doktor iyi dedi,bugün acayip ağrılarım da var,pelvis kemiklerim asıl ağırıyor anlatamam,alta baskı yapıyor sürekli ve akıntım acayip arttı,sizde de var mı bu belirtiler.suyu iyiymiş,plesenta yavaş yavaş yaşlanmaya başlıyormuş.ama biraz üzüldüm bebişimin kilo alımı durmuş,bi haftada sadece 60 gram almış,3,17 falan olmuş.doktora göre ii,sen minyonsun böyle az alsın ki rahat doğur diyor,böyle giderse çatın çok anormal derecede dar değilse doğurursun dedi,sancıların artsın dedi,çok dayanamazsan perşembe gel dedi,ama bana sanki o kadar da dayanamaz gibi geliyor.

ya senin aksakallı 5 i dedi sen doğuramadın ya ben de 10 u diye takmıştım doğuramıyıcam sanırım 10 undan :))
ama şimdi doğurucam gibiyim ya yürüyemiyorum kasıklarım acaip ağrıyor dr bastırdı ondan mı oldu acaba anlamadım

Ayy facede duru bebekin fotolarını gördünüz mü çoook tatlı maaşallah :nazar: gözlerim doldu bu kadar tatlılık olmaz opuyorumnanaktan mis kokulu öpücükler ona buradan

dilşat bende de aynı durum var yani aşağı bastırıyor ve akıntım arttı bu arada kaçıncı haftadasın?
dr bana bastırsın aşağıya ne güzel sevinlelim demekki çaba sarf ediyor dedi

Eskiden öle deildi işte şimdi yemekte yapmadıım kayınvalidemde artık evde olduu için aşaıda yiyiyoruz.Bugün neyseki para verdide annemle akşamüstü hava serinleyince çıkar marketten alışveriş yaparız üst kata ohh bee.O da aşaıda tek biz hazırlarız gelsin yesin

Kız süpper fotoların ayy ben kıro gibiyim nası duruyosun öle.Saçlarım tepemde toplu,atletle,altımda penye capri dr a bile kot capriyle gidiyorum zor dayananıyorum bide benim karnım çok çok aşaıda ne güzel sadece göbek var benide bir zamanlar öyledi ama 18 kilo alınca davul gibi oldum şimdi ehh gene idare ederim.Maaşallah çok güzelsin dahada bi güzel olmuşun kırmızı çok yakışıyo bu arada sana.Ben insana bile benzemiyorum artık tip mip kalmadı şaftım kaydı

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3canım evde bende kro gibiyimm.
halimi bi görsen saçlar öle toplu üstümdekileri görsen ne giyeceğimi şaşırdım.
yatarken ayrı dert gündüz ayrı dert eşimin atletlerini deniym dedim.göbekten geçmiyolar.
tişörtlerinden 2 tanesini zor uydurdum sıkıyolar göbişi o zamanda terliyorum.evde çok
fenayım kız güzellik filan kalmıyo yanisempatiksalakcinni e süslenince güzel oluyo tabi insan.c.tesi eşimin
arkadaşının oğlunun 1.yaş günüydü karşıya geçtik kafede oldu e ortama girerken de az biraz bakayım kendime dedim sempatiksalakcinniyoksa makyaj bile çekilmiyo bu
sıcakta ama ara ara fotoğraf çekilmek iyi olur hatıra kalır zaten son günlerimiz...kaydirigubbakcemile2

X